✅ ۶ آبنمای محور دیهوک – راهور به پل تبدیل

✅ ۶ آبنمای محور دیهوک – راهور به پل تبدیل می‌شود

یکی از مشکلات مهم محور دیهوک- راهور تصادفات در محل آبنماها است که در اردیبهشت ماه امسال یک تصادف با ۸ کشته در محل یکی از این آبنما‌ها اتفاق افتاد.

✍ از مشکلات گردشگری و ترانزیت در استان نیز وجود تعداد زیاد آبنما در راه‌های استان است که محور دیهوک- راور با توجه به وقوع سیلاب، در اسفند و فروردین ماه هرسال که فصل عبور گردشگران نیز است با مشکلاتی در این زمینه روبرو است.

احمد آخوندی گفت : با توجه به بارندگی‌های سالانه، وقوع سیلاب و بسته شدن مسیر، در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای تعداد ۶ دستگاه آبنما در محور دیهوک – راهور به پل تبدیل می‌شود.

وی افزود: این پروژه به صورت پیمانی بوده که از دو ماه قبل کار عملیاتی خود را آغاز کرده است و به مدت ۱۲ ماه ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دیهوک گفت: شهرستان دیهوک دارای بیش از ۳۰۰ کیلومتر جاده بین‌ شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، تعمیرو ساخت ابنیه فنی همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه این اداره قرار می‌گیرد.

آخوندی بیان کرد: با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام عملیات‌های راهداری اقدام می‌‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد که طی یک دوره ۳ ساله ارتقاء ایمنی این محور و رفع نقاط پر تصادف آن عملیاتی شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دیهوک رقم ریالی اجرای این پروژه را با احتساب ارزش روز ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان اعلام کرد. / تسنیم

عشق آباد خبر
@
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

No votes yet.
Please wait...

دیدگاه‌تان را بنویسید:

20 − شش =

رفتن به نوارابزار