✅مهندس طلائی مقدم در چهارمین کنگره ملی زغال سنگ: در

✅مهندس طلائی مقدم در چهارمین کنگره ملی زغال سنگ: در افق ۱۴۰۴ شهرستان طبس پایتخت صنعت زغال سنگ کشور گردد/بازگشت سرمایه و نقدینگی در معادن زغال سنگ طبس اتفاق بیافتد/نبایست زغال سنگ با قیمت مشخص به یک مشتری عمده فروخته شود #بازار تعیین کننده قیمت و مشتری باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه در چهارمین کنگره ملی زغال سنگ، با بیان اینکه شهرستان طبس بزرگترین شهرستان ایران و خاورمیانه ، با ۲٫۵ میلیارد تن ذخیره شناسایی شده زغال سنگ می باشد افزود با توجه به مسائل و اتفاقاتی که در خاورمینه در حال وقوع است سمت و سوی دنیا بر پایه منابع انرژی از جمله زغال سنگ می باشد از این رو طبس با اتکا به معادن زغال سنگ قطب انرژی کشور می باشد.

ایشان افزودند:طبس هم اکنون پایتخت زغال سنگ کشور می باشد که می بایست تلاش کنیم در افق ۱۴۰۴ تبدیل به پایتخت #صنعت زغال سنگ کشور گردد.

مهندس طلائی مقدم بیان داشت: اتفاقات خوبی در این زمینه در شهرستان در حال شکل گیری است از جمله اولین کارخانه کک شو در استان و اولین نیروگاه زغالسنگ سوز کشور، ظرفیت گوناگون و وجود منابع انسانی و در حوزه منابع ایمنی در زمینه معادن زغالسنگ اتفاق های خوبی افتاده است.

رئیس شورای تامین شهرستان تصریح کرد: البته گلایه هایی در حوزه قیمت زغالسنگ ، بازار فروش وجود دارد و افزود باید بازگشت سرمایه و نقدینگی در معادن زغال سنگ اتفاق بیافتد نبایست زغال سنگ با #قیمت_مشخص به یک #مشتری_عمده_خاص فروخته شود و بایست #بازار تعیین کننده قیمت ومشتری باشد.
@کانال عشق آباد خبر
آدرس کانال عشق آباد خبر در شبکه های اجتماعی

ایتا eitaa.com/کانال عشق آباد خبر

تلگرام t.me/کانال عشق آباد خبر

سروش sapp.ir/کانال عشق آباد خبر

وب سایت www.eshghabadkhabar.ir
ارسال شده توسط:عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر

No votes yet.
Please wait...

دیدگاه‌تان را بنویسید:

3 × 2 =

رفتن به نوارابزار