‍ #توسعه_بهداشت_و_درمان ✅ #بیمارستان_۲۰۰تختوابی ✅ #دو_پایگاه_اورژانس_بخش‌ها ✅ #نصب_ام‌ار‌آی_بیمارستان @sk_tabas اخذ مجوزهای موارد مطرح شده

‍ #توسعه_بهداشت_و_درمان

✅ #بیمارستان_۲۰۰تختوابی
✅ #دو_پایگاه_اورژانس_بخش‌ها
✅ #نصب_ام‌ار‌آی_بیمارستان

@sk_tabas

اخذ مجوزهای موارد مطرح شده در سفر معاون وزیر بهداشت به طبس

✍ ظهر امروز دوشنبه ۱۸ دیماه ۹۶
سید مهدی #طلائی_مقدم- معاون استاندار و فرماندار ویژه؛ محمدرضا #امیرحسنخانی- نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی ، وحیدرضا #گازرانی- سرپرست شبکه بهداشت و درمان و مهدی #مرادی رئیس شورای اسلامی شهرستان طبس با رئیسی- معاون بهداشت و جان‌بابایی- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفتگو کردند.

♻️ دیدار ظهر امروز در تهران به منظور پیگیری‌ اخذ مجوزهای اداری وعده‌های داده شده دکتر جان‌بابایی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان طبس در تاریخ ۱۴ آذر ۹۶ انجام شد که دست‌آوردهای ارزشمندی به دنبال داشت.

✅ اخذ مجوزهای احداث #بیمارستان_۲۰۰تختخوابی طبس و احداث دو پایگاه اورژانس شبانه روزی در بخش های #دیهوک و #دستگردان از جمله نتایج سفر امروز مسئولان به تهران و وزارت بهداشت بود.

همچنین در این دیدار، تسریع در ارسال و نصب دستگاه ام ار آی (MRI) در بیمارستان طبس پیگیری و مورد تاکید قرار گرفت.

◀️ اختصاص دستگاه‌های سونوگرافی، دیالیز، الکتروشک و سی تی اسکن به بیمارستان طبس نیز پیگیری و تحقق یافت که برای ارسال و نصب آنها اقدام خواهد شد.

⏺ همچنین اختصاص ست کامل کلینیک دندانپزشکی سیار به شهرستان طبس احداث آزمایشگاه مرکزی در ساختمان جدید بیمارستان و تامین نیرو و تجهیزات آن دست‌آورد دیگر این حضور مسئولان در پایتخت بود.

⬅️ تجهیزات مرکز غربالگری سرطان تا دهه فجر امسال به طبس می‌رسد که قول تکمیل ساختمان این مرکز نیز داده شد.

اخذ مجوزهای خانه بهداشت زنوغان و احداث مرکز ۳ اورژانس شهری در دیهشک و نیز اختصاص تجهیزات و امکانات به آموزشگاه بهورزی طبس هم در سفر روز دوشنبه ۱۸ دی‌ماه ۹۶ محقق شد.

⭐️ معاونین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ قول مساعد جهت تامین تجهیزات ساختمان جدید بیمارستان طبس و تجهیز مراکز درمانی شهرستان را دادند.
@کانال عشق آباد خبر

https://t.me/sk_tabas/1141
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

طلافروشی نگین مهران شیردل طلافروشی نگین، عشق آباد ۰۹۱۳۲۵۰۱۴۸۸_۰۵۶۳۲۸۵۲۰۸۲ @mehran_shirdel66 مرادی۰۹۱۹۵۶۳۷۴۲۲ https://t.me/talanegin09132501488 @eshkabar

طلافروشی نگین
مهران شیردل
طلافروشی نگین، عشق آباد
۰۹۱۳۲۵۰۱۴۸۸_۰۵۶۳۲۸۵۲۰۸۲
@mehran_shirdel66
مرادی۰۹۱۹۵۶۳۷۴۲۲
https://t.me/talanegin09132501488

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

پرداخت سود سهام عدالت تا پایان سال در ۳ مرحله ✅مشاور

پرداخت سود سهام عدالت تا پایان سال در ۳ مرحله

✅مشاور سازمان خصوصی سازی:

سود سهام عدالت طی سه مرحله تا پایان امسال به حساب مشمولان واریز خواهد شد.
جزئیات نخستین مرحله از این پرداخت این سود که معادل ۵۰ هزار تومان است، فردا در نشست خبری پوری حسینی ،رییس سازمان خصوصی سازی شرح داده خواهد شد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

✅جلسه تمهید هماهنگی اجرای زیرسازی وآسفالت جاده روستای پیکوه به

عشق آباد خبر
✅جلسه تمهید هماهنگی اجرای زیرسازی وآسفالت جاده روستای پیکوه به معادن ذغالسنگ پروده با حضور خلیلی؛ معاون فنی وبرنامه ریزی فرمانداری ویژه طبس در محل معاونت استانداری و فرمانداری ویژه برگزار شد
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

✅بخشی از مستند “رود نی” که امروز از شبکه


✅بخشی از مستند “رود نی” که امروز از شبکه ۳سیما و جام جم پخش گردید.
به کارگردانی حسین نظری
دانشنامه طبس
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

خداحافظی با تلگرام رونمایی از یک پیام‌رسان ایرانی با قابلیت‌های

خداحافظی با تلگرام
رونمایی از یک پیام‌رسان ایرانی با قابلیت‌های تلگرام در روزهای آینده

✅رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد:
رونمایی از یک شبکه اجتماعی بومی که کدنویسی آن در داخل صورت گرفته و شبیه تلگرام است در روزهای آینده صورت خواهد گرفت.
مردم می‌توانند به راحتی از کیفیت و سرعت آن استفاده کنند.
تمام کسانی که برای تلگرام ربات نوشته‌اند، با همان ربات می‌توانند در این شبکه و پیام‌رسان ایرانی اقدامات خود را انجام دهند.
تمام کسانی که عضو (ممبر) بالا دارند در این شبکه پیام‌رسان تلاش شده شرایطی به وجود آید که آن اعضاء و ممبرها به زیرساخت جدید منتقل شوند.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:بودجه سال

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:بودجه سال ۹۷ خراسان جنوبی کمتر از نصف بودجه سال گذشته است/ برای افزایش بودجه ۶ پیشنهاد ارائه داده ام.

✅فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خاورستان:

بودجه سال ۹۷ در سراسر کشور در حوزه عمرانی و تملک دارایی به میزان ۶۰ درصد کاهش پیدا کرده که این کاهش شامل بودجه همه استان ها شده است.
مجموع بودجه های استانی در سراسر کشور هم نسبت به بودجه ۹۶ ، ۱۸ درصد کاهش اعتباری داشته است.
سال گذشته نمایندگان استان مبلغی را به بودجه استان اضافه کردند و استان های کم برخوردار کشور از طرح توازن منطقه ای برای رفع محرومیت ها، برخوردار و اعتبار گرفتند که همین مبلغ سبب شد بودجه استان دوبرابر لایحه پیشنهادی دولت شود.
سال گذشته دولت با افزایش این اعتبار مخالف بود و امسال هم آن را در لایحه بودجه قرار نداد، که این میزان اعتبار هم از مبلغ بودجه استان کم می شود.
بودجه سال ۹۷ خراسان جنوبی، مقداری کمتر از نصف بودجه سال گذشته است و مثل بودجه سایر استان ها کاهش چشمگیری دارد.
کار بودجه ریزی قانونمند است و ابتدا سازمان برنامه و بودجه، برنامه آن را تهیه می کند که در این زمان مسئولان و استانداران می توانند چانه زنی کنند تا رقم بودجه مناسب باشد، البته استاندار و مسئولان استان در این خصوص فعال بوده اند.
پس از آن که بودجه به مجلس می آید از دست دولت خارج می شود و باید مجلس آن را مورد چکش کاری قرار دهد.
بنده هم برای افزایش بودجه ۶ پیشنهاد با مشخص کردن منبع اعتباری، ارائه داده ام که از جمله آن افزایش اعتبار راه آهن، ایجاد ردیف اعتباری برای محور قاین- خواف، حذف اعتبار بودجه استانی دانشگاهی و ملی شدن آن، بیمارستان دوم قاین، اعتبارات آبرسانی و … بوده است که همه این پیشنهادات در کمیسیون های مربوطه به تصویب رسید و پس از آن راهی کمیسیون تلفیق و پس از تایید برای رأی گیری به صحن مجلس خواهد آمد.
امیدواریم که اجرای فاز اول راه آهن در حوزه بیدخت- گناباد شروع و اجرا شود، اما انتظار ما از دولت این است که با توجه به تلاش ها و پیگیری های انجام شده ادامه این مسیر در خراسان جنوبی و به سمت قاین هم آغاز شود تا هر دو فاز در کنار هم انجام شود.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار