✅ تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان طرح سرباز معلم

✅ تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان طرح سرباز معلم سال۹۷

معاون وظیفه عمومی طبس از تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای مشمولان طرح سرباز معلم سال ۹۷ خبر داد .

بیرونی خاطر نشان کرد : مشمولانی که برای انجام خدمت سربازی در طرح سرباز معلم سال ۹۷ پذیرفته شده اند می بایست در تیر ماه ۱۳۹۷ برای طی دوره آموزشی به مراکز آموزش و نیروهای مسلح اعزام شوند .
وی افزود : مشمولان طرح سرباز معلم ۱۳۹۷ که دارای برگ آماده به خدمت در ماه های اسفند ماه ۹۶ و اردیبهشت ماه ۹۷ می باشند می بایست برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت خود اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی شهرستان طبس با بیان اینکه تاریخ اعزام به خدمت این دسته از مشمولان به یکم تیر ماه ۱۳۹۷ تغییر خواهد کرد گفت : متقاضیان با در دست داشتن گواهی اعلام نیاز از اداره کل آمورش و پرورش استان یا شهرستان محل سکونت برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰ ) مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند .

بیرونی خاطر نشان کرد: متقاضیان یک هفته پس از ثبت درخواست می توانند برگ آماده به خدمت به تاریخ جدید را از طریق دفاتر مذکور دریافت کنند .

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

وارده به عشق آباد خبر (بسم الله الرحمن الرحیم )

وارده به عشق آباد خبر
(بسم الله الرحمن الرحیم )
به محضرنماینده محترم ولی فقیه در شهرعشق آبادبخش دستگردان حضرت حجت السلام والمسلمین تکمیکی دامت برکاتو
“تلاشهای صادقانه و خالصانه جنابعالی آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است، نتیجه بذر تلاش و کوشش شما درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیباست، دورود بر همت بلند و وظیفه شناسی تان.
زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر و اثر گذار شما را ارج نهاده و وجودتان را مایه افتخار و مباهات شهر عزیزمان عشق آباد می دانیم. با وجود تلاشگران عزیزی همچون شما ایران اسلامی همیشه سربلند و پیروز در تمامی عرصه ها خواهند ماند.
چه غرور آفرین است عزیزی همچون شما که در کمال صداقت و درستکاری دراندک زمانی بیش نیست که دراین سنگرخطیریعنی نهادامامت جمعه البته در عشق آبادوبامدیریت بی نظیرشما بخصوص وحدت وهمدلی باادارات ونهادها که محوریت اصلی درپیشبرداهداف والا نقش بسزایی دارندایجادو ابتکارات وتیزهوشی جنابعالی زبان زدخاص وعام میباشد .وباتوجه به اینکه نهادمقدس امامت جمعه ایجادوحدت بین مسلمین وجامعه میباشدبایاری خداوندوتوجه ویژه امام عصر عج واضح وآشکاراست که شماسنگ تمام گذاشتید امیدواریم در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اجرای فرامین مقام عظمای ولایت و مرجعیت رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) از هیچ خدمتی دریغ نفرمایید.. خادم الحسین علیه السلام … (محمدزاده)
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

♦️قانون جدید برای بیمه‌نامه شخص ثالث رانندگان دبیر کارگروه بیمه شخص

♦️قانون جدید برای بیمه‌نامه شخص ثالث رانندگان

دبیر کارگروه بیمه شخص ثالث:
براساس ماده ۱۸ قانون جدید شخص ثالث، حذف تخفیف‌ این بیمه‌نامه در صورت بروز تصادف پلکانی شده و از بهمن‌ماه احتمالا اجرایی می‌شود.
در قانون قبل روال اینگونه بود که در صورت تصادف و ایجاد خسارت اعم از مالی و جانی، کل تخفیفهای بیمه‌نامه شخص ثالث رانندگان از بین می‌رفت و این کار حتی اگر خسارت حادثه بسیار جزیی بود نیز صورت می‌گرفت./ دانشجو
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

⭕️ قولی که محقق شد #مبلغ_۶۲۵۰_میلیون_ریال_تسهیلات_برای_عشایر_طبس ✅ طی دیداری که مهندس طلائی

⭕️ قولی که محقق شد

#مبلغ_۶۲۵۰_میلیون_ریال_تسهیلات_برای_عشایر_طبس

✅ طی دیداری که مهندس طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شرستان و مهندس مهرور ریس اداره امور عشایر شهرستان با مهندس قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران داشتند قول #تسهیلات_قرض_الحسنه_و_بلند_مدت ( #۴_درصد_و_پنج_سال ) از محل ماده ۱۰_۱۲ داده شد که تاکنون به برای تشکل ها ۲۷۵۰ میلیون ریال ( شرکت تعاونی عشایری کوچنده جلگه ۱۷۵۰ میلیون ریال و صندوق خرد زنان عشایری ۱۰۰۰ میلیون ریال ) و عشایر ۲۵۰۰ میلیون ریال تخصیص داده شده است.
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

#اطلاعیه ” قابل توجه #عشایرمحترم شهرستان طبس ” ✅با توجه به ابلاغ

#اطلاعیه

” قابل توجه #عشایرمحترم شهرستان طبس “

✅با توجه به ابلاغ دستور العمل آیین نامه اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، متقاضیان دریافت #تسهیلات سرمایه ای( با نرخ ۶ درصد و بازپرداخت ۶ سال ) می توانند به اداره امور عشایر شهرستان واقع در مرکز جهادکشاورزی دستگردان در روزهای فرد (یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه) مراجعه نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن ۰۵۶۳۲۸۲۱۱۲۱ و ۰۹۱۳۲۵۳۰۵۷۹ تماس حاصل فرمایند.

محسن مهرور رئیس اداره امور عشایر شهرستان طبس
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

شاید از یک زلزله ۷ ریشتری ویرانگر عبور کرده

شاید از یک زلزله ۷ ریشتری ویرانگر عبور کرده ایم!

دکتر مهدی زارع، استاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله معتقد است وقوع زلزله‌های پی در پی در منطقه سومار در جنوب ازگله که متوسط با بزرگایی ۵ و تا ۵.۶ ریشتر داشته اند، می‌تواند یک خوش‌شانسی برای آن منطقه باشد؛ شاید زلزله‌ای به بزرگی زلزله ۷.۳ ریشتری ۲۱ آبان ۹۶ اتفاق نیفتد.

از ساعت ۱۰.۵ صبح امروز که زلزله ای به قدرت ۵.۶ ریشتر در منطقه سومار در کرمانشاه به وقوع پیوسته است، تاکنون بیش از ۵۰ پس‌لرزه در این منطقه ثبت شده. فقط ۵ مورد آن در کمتر از دو ساعت و با بزرگای بیش از ۵ ریشتر بود.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار