جلسه قرائت و تفسیر قران کریم جوانان #پایگاه‌مقاومت‌بسیج‌شهید‌بهشتی‌عشق‌آباد منزل برادر

عشق آباد خبر
جلسه قرائت و تفسیر قران کریم جوانان #پایگاه‌مقاومت‌بسیج‌شهید‌بهشتی‌عشق‌آباد

منزل برادر بسیجی حمید خاتونی

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:mohammadreza
@کانال عشق آباد خبر

♦️با دستور رییس‌جمهور تلگرام رفع فیلتر شد فیلترینگ موقت

♦️با دستور رییس‌جمهور تلگرام رفع فیلتر شد

فیلترینگ موقت تلگرام و برخی محدودیت‌هایی که به درخواست برخی نهادها در طی دو هفته گذشته اعمال شده بود، به دستور رئیس جمهور به‌طور کامل برداشته شد.

اینستاگرام نیز شنبه گذشته نیز با نظر رییس جمهور رفع فیلتر شده بود/ایسنا

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

✅ ۶ آبنمای محور دیهوک – راهور به پل تبدیل

✅ ۶ آبنمای محور دیهوک – راهور به پل تبدیل می‌شود

یکی از مشکلات مهم محور دیهوک- راهور تصادفات در محل آبنماها است که در اردیبهشت ماه امسال یک تصادف با ۸ کشته در محل یکی از این آبنما‌ها اتفاق افتاد.

✍ از مشکلات گردشگری و ترانزیت در استان نیز وجود تعداد زیاد آبنما در راه‌های استان است که محور دیهوک- راور با توجه به وقوع سیلاب، در اسفند و فروردین ماه هرسال که فصل عبور گردشگران نیز است با مشکلاتی در این زمینه روبرو است.

احمد آخوندی گفت : با توجه به بارندگی‌های سالانه، وقوع سیلاب و بسته شدن مسیر، در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای تعداد ۶ دستگاه آبنما در محور دیهوک – راهور به پل تبدیل می‌شود.

وی افزود: این پروژه به صورت پیمانی بوده که از دو ماه قبل کار عملیاتی خود را آغاز کرده است و به مدت ۱۲ ماه ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دیهوک گفت: شهرستان دیهوک دارای بیش از ۳۰۰ کیلومتر جاده بین‌ شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، تعمیرو ساخت ابنیه فنی همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه این اداره قرار می‌گیرد.

آخوندی بیان کرد: با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام عملیات‌های راهداری اقدام می‌‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد که طی یک دوره ۳ ساله ارتقاء ایمنی این محور و رفع نقاط پر تصادف آن عملیاتی شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دیهوک رقم ریالی اجرای این پروژه را با احتساب ارزش روز ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان اعلام کرد. / تسنیم

عشق آباد خبر
@
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

با توجه به بارندگی‌های سالانه، وقوع سیلاب و بسته شدن

عشق آباد خبر
با توجه به بارندگی‌های سالانه، وقوع سیلاب و بسته شدن مسیر، در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای تعداد ۶ دستگاه آبنما در محور دیهوک – راهور به پل تبدیل می‌شود.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

‍ #اطلاعیه #بـــیـــمه_ایـــــــران با سلام ضمن عرض سپاس از معاونت محترم

‍ #اطلاعیه
#بـــیـــمه_ایـــــــران

با سلام
ضمن عرض سپاس از معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس

#بیمه_ایران طبس با شبکه فروش کارامد خود، حسب دستور موکد جناب آقای مهندس طلایی مقدم امادگی خود را در جهت هرگونه همکاری بیمه ای در قالب قوانین و بخشنامه های بیمه مرکزی با موسسات و شرکتهای فعال در منطقه اعلام میدارد.

قطعا فعالان محترم اقتصادی حاضر در شهرستان طبس با عنایت به اینکه از خدمات ویژه بیمه ایران برخوردار خواهند بود با در نظر گرفتن محرومیت منطقه از باب مالیات بر ارزش افزوده و عوارض، کمک شایانی به منطقه خواهند نمود.

لذا حسب موارد فوق، امیدواریم شرکتهای صنعتی و معدنی فعال در منطقه طبس که تاکنون قراردادهای بیمه ای خود را در خارج از شهرستان منعقد می نمودند با اعتماد به بیمه ایران ما را در کنار خویش برای طبسی آباد و ایرانی آباد همراه کنند.

✍ شبکه فروش بیمه ایران مرکز طبس

عشق اباد طبس
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

‍ وارده به عشق آباد خبر باسلام اینهم نمایی از روستای

‍ وارده به عشق آباد خبر
باسلام اینهم نمایی از روستای سمبا درشب و وضعیت روشنایی کوچه ها ومعابر این روستا
۴۰ خانوار سکنه دارد واداره برق بخاطر بدهکاری چند خانوار که اتفاقا از روستا مهاجرت کردن لامپهای معابر را تعویض نمیکند مسولین لطفا پیگیری نمایند
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

از دقایقی پیش برخی از کاربران تلگرام بدون استفاده از

عشق آباد خبر
از دقایقی پیش برخی از کاربران تلگرام بدون استفاده از فیلتر شکن می توانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند.

این در حالی است که رفع فیلتر تلگرام همگانی نیست.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

استعفای مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در هاله

استعفای مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در هاله ای از ابهام

سرنوشت استعفای مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی که چند روزی است بحث داغ محافل خبری و شبکه های اجتماعی شده در هاله ای از ابهام است.

در حالی که برخی از کانالها و پایگاههای خبری، خبر از استعفای لامعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی را دادند، اما وی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از بیان هر گونه اظهار نظر امتناع کرد و اطلاع رسانی در این خصوص را به روابط عمومی اش واگذار کرد. 

اما تماسهای مکرر خبرنگار با مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش در این خصوص بی نتیجه ماند.

شب گذشته هم دو منبع خبری نزدیک به حامیان دولت در یکی از پیام رسانهای خارجی از استعفای مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی و معرفی شخص جدیدی خبر دادند که این مطلب با واکنش استانداری خراسان جنوبی مواجه شد به طوری که در کانال استانداری در پاسخ به درج خبری در پایگاه “خبروهنر” مبنی برمعرفی آقای محمدزمانی بعنوان گزینه جدید مدیرکلی آموزش وپرورش خراسان جنوبی اعلام شد: از سوی استانداری خراسان جنوبی هیچ شخصی به وزارت آموزش و پرورش بعنوان مدیرکل معرفی و پیشنهاد نشده و این مطلب تکذیب می شود.

منبع صداوسیما
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:باید مراقب بود جاذبه ما را

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:باید مراقب بود جاذبه ما را سمت بیگانگان نبرد

✅ آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان:

دشمن شناسی مردم در این روزها ستودنی است و باید به صورت ریشه ای این مسئله را بررسی کرد.
ما به دوستی و دشمنی به دید یک احساس نگاه می کنیم و درست نیز است، اگر بخواهیم معنی حقیقی دوستی و دشمنی را بفهمیم، مبتنی بر مسائل عقلانی است و باید درست تعریف کنیم.
هر چیزی و هرکسی که به رشد انسان کمک کند دوست او و هر کس و هر چیزی که به نقص انسان منجر شود دشمن اوست و بهترین دوست انسان عقل اوست.
هر موقع احساساتی شدیم و قربان صدقه هم رفتیم، این دوستی نیست، دوستی در دین دارای یک جایگاه استثنایی است و جایگاهش را هیچ چیز نمی‌تواند بگیرد.
در احادیث آمده است که تمام دین دوستی و دشمنی است، آنچه شما به نام احکام، اخلاق و اعمال می شناسید همه مظاهر دوستی و دشمنی است اما حقیقت دین دوستی و دشمنی است.
اگر جاذبه ما به سمت انسانهای مومن، دین دار و محب خدا است و دافعه ما نسبت به انسان‌های بی ایمان، دزد و خائن است، ماهیت انسان در اینجا دیده می شود واگر بخواهیم در انسانیت به خودمان نمره بدهیم باید با این معیارها نمره بدهیم و خوشا به حال کسی که این گونه جاذبه و دافعه‌ای را داشته باشد.
ارزش انسان را دافعه و جاذبه تعیین می کند نه نماز، روزه، خمس و زکات، اگر جاذبه و دافعه تنظیم شود، بقیه موارد تکلیف و مظاهر است.
در روایات آمده است که اصل این است که اگر دلت به سمت انسانهای اهل ایمان نرفت حواست را جمع کن که دشمن آنجا حضور دارد و تو با مظاهر انسانی و الهی دشمنی می کنی، جاذبه و دافعه مهمترین مسئله است که ماهیت انسان را تعیین می کند و مواظب باشید جاذبه‌ شما را به سمت بیگانه نرود زیرا به هر مرحله ای که برسید دشمنان از یکدیگر طرفداری می کنند.
اگر در بین شما اهل ایمان کسی به سمت دشمنان رفت او را از خود ندانید و ظلم است که انسان، خدا، اولیا و ولی خدا و پیامبران را رها کند و به سمت افرادی برود که خدا آنها را نهی صریح کرده‌ است و این حقیقت ایمان و دین است که انسان قدرت پیدا کند و جاذبه و دافعه خود را کنترل کند و اگر این کار را انجام داد همه کارش درست است.

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار