❇️ فعالیت ۱۲۰ عرضه کننده در نمایشگاه فروش بهاره طبس

❇️ فعالیت ۱۲۰ عرضه کننده در نمایشگاه فروش بهاره طبس

#طبس_نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس گفت: ۱۲۰ عرضه کننده در نمایشگاه فروش بهاره محصولات را در سه قسمت مواد غذایی، پوشاک، کیف، کفش و سایر موارد عرضه می‌کنند.

مرتضی جلالی‌فرد در گفتگو با خبرنگار #طبس_نیوز افزود: نمایشگاه بهاره به دلیل بارندگی با یک روز تاخیر در هفتم اسفندماه آغاز به کار کرد و تا سیزدهم ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: به دلیل تاخیر در ورود اقلام تنظیم بازار به شهرستان و تاخیر در آغاز نمایشگاه، در صورت موافقت کمیته نمایشگاهی شهرستان ممکن است زمان نمایشگاه یک روز تمدید شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس با بیان این که اقلام تنظیم بازار شامل برنج، گوشت قرمز و مرغ و میوه است افزود: انواع برنج هندی و تایلندی که حدود ۲۰ تن است، طی چند روز آینده در نمایشگاه بهاره طبس توزیع می‌شود اما با توجه به وجود نمایندگی تعاون روستایی در شهرهای عشق آباد و دیهوک، پس از اتمام نمایشگاه بهاره، در این شهرها نیز توزیع انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: توزیع میوه‌های طرح تنظیم بازار نیز قبل از نوروز ۹۷ آغاز خواهد شد و سه عامل فروش در عشق آباد، سه عامل فروش در دیهوک و شش عامل فروش در طبس معرفی شدند.
جلالی‌فرد ادامه داد: سایر اقلام تنظیم بازار شامل گوشت قرمز و مرغ در دو واحد آقای صفایی واقع در میدان فانوس و آقای رادسرشت واقع در چهار راه قدس در حال توزیع است.

وی گفت: قرار بر این بود گوشت قرمز و مرغ را در نمایشگاه توزیع کنیم اما برق این مکان جوابگو نبود.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

حمایت سپاه پاسداران طبس از کارهای هنری و هنرمندان

حمایت سپاه پاسداران طبس از کارهای هنری و هنرمندان / نمایش میدانی فدک دومین نمایش میدانی در سال ۹۶

فرمانده سپاه ناحیه طبس در حاشیه برگزاری دومین روز از نمایش میدانی فدک در طبس گفت: این برنامه چون به صورت تئاتر برگزار میشود برای جوانان جذاب است و امروز می طلبد که ما برنامه هایمان را به سمتی ببریم که نسل امروز می پسندد.

فرمانده سپاه ناحیه طبس:
این نمایش گوشه هایی از زندگی بی بی دو عالم حضرت فاطمه (س) ولادت و شهادت ایشان را به نمایش خواهد گذاشت.
هنرمندان عزیز ما دو ماه است در این مکان فعالیت و تمرین دارند که از زحمات کارگردان این برنامه هنرمند عزیز آقای نظری و همکارانشان تقدیر و تشکر میکنم.
فرمانده سپاه ناحیه طبس با تشکر از همکاری مسئولان و همراهی خیرین و مردم و خبرنگاران گفت: این برنامه با همکاری جامع بسیج زنان طبس و ناحیه مقاومت بسیج سپاه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این برنامه چون به صورت تئاتر برگزار می‌شود برای جوانان جذاب است، گفت: امروز می طلبد که ما برنامه هایمان را به سمتی ببریم که نسل امروز می پسندند همانند تئاتر و نمایش که ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در ایام هفته دفاع مقدس در همین مکان برنامه نمایش میدانی از حرم تا قدس را برگزار کرد.
سرهنگ فرحبخش ثانی با بیان اینکه این دومین نمایش میدانی است که در سال ۹۶ برگزار کردیم، گفت: امیدواریم بتوانیم در سال های آینده نیز با همت و تلاش هنرمندان عزیز شهرستانمان برنامه های خوبی را داشته باشیم.
وی با تاکید بر اجرای نمایش های میدانی اسلامی تاریخی گفت: برنامه تاریخی کمتر با تئاتر به نمایش گذاشته شده و اگر به هنرمندان شهرستان بها دهیم انگیزه بالایی برای انجام این برنامه ها دارند و خواهند توانست کارهای بزرگتری را در شهرستان انجام دهند همانگونه که برنامه هایی قبلا داشتیم از جمله حرم تا قدس و مردان آسمانی که نشان دادند می توانند به خوبی انجام دهند.
فرمانده سپاه طبس عنوان کرد: تفاوت نمایش فدک این است که شاید برنامه های دیگرمان مونتاژ بود ولی از صفر تا صد این برنامه توسط خود هنرمندان انجام شده که برای ما جای بسی خوشبختی است.
وی افزود: ما از هنرمندان حمایت خواهیم کرد و امکاناتی که در اختیار ماست در اختیار این عزیزان گذاشته خواهد شد تا روز به روز بر کیفیت و اثربخشی برنامه هایشان افزوده شود. /طبس نیوز
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

پست اینستاگرامی فوق العاده پرویز پرستویی: به این تصویر خوب دقت

عشق آباد خبر
پست اینستاگرامی فوق العاده پرویز پرستویی:

به این تصویر خوب دقت کنید.
هم امنیت داره هم زنده س ولی زندگی نمیکنه … حکایت خیلی از ما آدم هاست …
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

بشنوید / بخش هایی از #وصیتنامه #امام_جمعه_فقید_طبس که توسط


بشنوید / بخش هایی از #وصیتنامه #امام_جمعه_فقید_طبس که توسط فرزند ایشان در نماز جمعه طبس قرائت شد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

شعری که بر روی کفن امام جمعه فقید و محبوب

شعری که بر روی کفن امام جمعه فقید و محبوب حضرت حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم نوشته شده است

أصبغ بن نباته می گوید: همین که سلمان از دنیا رفت و هنوز ما جنازه ی او را از قبرستان برنداشته بودیم، ناگهان مردی را سوار بر استر دیدیم که خیلی غمگین بود.از استر پیاده شد و بر ما سلام کرد و ما جواب سلام او را دادیم، گفت: «در مورد غسل و نماز وکفن و دفن جنازه ی سلمان، جدیت و شتاب کنید.» ما او را کمک کردیم، او برای حنوط و کفن و دفن، کافو آورده بود. به دستور او آب آوردیم، او جنازه ی سلمان را غسل داد وکفن کرد و نماز بر جنازه خواندیم و جنازه را دفن نمودیم.

آن مرد، امیرمؤمنان علی( علیه السلام )بود که خودش لحد قبر سلمان را چید و قبر را پوشانید. حضرت علی (علیه السلام) در آخر کار با دست خود بر روی قبر سلمان شعر زیر را نوشتند:

وَفَدْتُ علی الکریمِ بغیرِ زادّ
مِن الحسناتِ وَ الْقَلبِ السلیمِ

وَ حملُ الزّادِ أَقْبَحُ کُلِّ شَیءٍ
إذا کانَ الْوُفُودُ عَلَی الْکَریمِ

ترجمه: بدون هیچ زاد و توشه ای از حسنات و قلب سلیم بر شخص کریمی وارد شدم و در پیشگاه کریم بردن زاد و توشه زشت ترین کار است !

منبع؛ بحار الانوار ج۲۲ص۳۸۰

ارسالی : رسول سالاری طلبه درس امام جمعه فقید و محبوب حضرت حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

یک عدد انگشتر طلا گمشده است. از یابنده استدعا دارم

یک عدد انگشتر طلا گمشده است. از یابنده استدعا دارم با شماره ۰۹۱۳۹۵۲۱۲۷۹ آقای مهدی گوهری تماس بگیرد. با تشکر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

انالله واناالیه راجعون به مناسبت هفتمین روزدرگذشت مرحوم مغفورشادروان یعقوبعلی برهانی

انالله واناالیه راجعون
به مناسبت هفتمین روزدرگذشت مرحوم مغفورشادروان یعقوبعلی برهانی امروزجمعه۹۶/۱۲/۱۱ مراسم ختمی ساعت ۱۴الی۱۶درحسینیه امام سجاد نجات آباد برگزارخواهد شد. حضورشماسروران گرامی باعث شادی روح آن مرحوم وتسلی خاطربازماندگان خواهدبود.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

#اطلاعیه #مجمع_عالی_بسیج ⭕️ مجمع عالی اقشار بسیج و بسیج طلاب شهرستان

#اطلاعیه #مجمع_عالی_بسیج

⭕️ مجمع عالی اقشار بسیج و بسیج طلاب شهرستان طبس امروز جمعه رأس ساعت ۱۴ الی ۱۵ در سالن میقات الرضا با حضور سخنران کشوری حجت الاسلام طائب برگزار می‌گردد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار