سخنرانی حجه الاسلام تکمیلی امام جمعه عشق آباد در #جشن_بزرگ_عید_مبعث هم

عشق آباد خبر
سخنرانی حجه الاسلام تکمیلی امام جمعه عشق آباد در #جشن_بزرگ_عید_مبعث
هم اکنون سالن ورزشی شهید  قوی پنجه عشق آباد
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

گردشگران گرفتار سیل در طبس امدادرسانی شدند سرپرست جمعیت

گردشگران گرفتار سیل در طبس امدادرسانی شدند

سرپرست جمعیت هلال احمر طبس گفت: دو تیم امدادی هلال احمر به آبگرم مرتضی علی روستای نمونه گردشگری خرو و آبشار تفتو به منظور امدادرسانی به گردشگران اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز، سیل در آبگرم مرتضی علی روستای نمونه گردشگری خرو و آبشار تفتو در نزدیکی روستای کریت طبس موجب گرفتار شدن گردشگران در این مناطق شد.

حسین هادیان، سرپرست جمعیت هلال احمر طبس در گفتگو با خبرنگار طبس نیوز افزود: از روستای خرو به سمت آبگرم مرتضی علی که مسیر آن در رودخانه قرار دارد، آب به حدی زیاد بوده است که ماشین ها نمی توانستند عبور کنند.

وی افزود: خوشبختانه با کم شدن حجم آب و پایین آمدن سطح آب ماشین ها به سمت روستای خرو هدایت شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر طبس بیان کرد: در سکوهای آن طرف رودخانه در چشمه جعفری نیز حدود ۲۰ نفر که برای تفریح رفته بودند با توجه به سیل شدید در آن سمت گرفتار شدند.

وی افزود: ماشین ها متاسفانه از راه دسترسی که برای مواقع بحران و حادثه ایجاد شده تا نزدیکی چشمه جعفری وارد منطقه شدند و موجب گرفتاری آنها شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر طبس ادامه داد: تیم های هلال احمر و مردم بومی منطقه برای هدایت آنها به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: تیم امدادی دیگر هلال احمر به سمت آبشار تفتو اعزام شد که در آن جا سیل جاده این آبشار را تخریب کرده و ماشین ها در آنجا گرفتار شدند.

هادیان افزود: با اداره راه هماهنگ شده و لودر و امکانات برای بازگشایی این راه فرستاده شد.

وی گفت: با توجه به این که این موارد را پیش از این نیز تجربه کرده بودیم مسیر مشخص است و با هماهنگی مدیریت بحران شهرستان نیروهای امدادی در تلاش هستند که تا پیش از تاریکی هوا افراد گرفتار را از مسیر سیل رهاسازی کنند.

سرپرست جمعیت هلال احمر طبس افزود: در مجموع ۸ نفر شامل دو تیم امدادی به این مناطق اعزام شدند.

هادیان افزود: به مردم و گردشگران توصیه می کنیم به هشدارهای هواشناسی و همچنین تابلوهای هشداری که در مکان های گردشگری نصب شده است توجه کنند.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

سلام. انالله واناالیه راجعون. افسوس دگر مادر شیرین سخنم در بر ما

سلام.
انالله واناالیه راجعون.
افسوس دگر مادر شیرین سخنم در بر ما نیست

آن گوهر یک دانه پر مهر و وفا در بر ما نیست

آن سنگ صبور، ذاکر حق تا دم آخر

افسوس و صد افسوس دگر سایه او بر سر ما نیست

بدینوسیله درگذشت مادرعزیزمان خانم ریحان نظری اول را به اطلاع کلیه اقوام وآشنایان می رسانیم.مراسم تشیع درمشهد فردا شنبه۹۷/۱/۲۵ صبح ساعت ۸/۳۰ از بیمارستان فارابی به سمت معراج شهدا میدان امام هادی جهت غسل وتکفین وسپس حرم امام رضا(ع) طواف وسپس به جایگاه ابدیش بهشت رضا جهت تدفین برگزارخواهدشد مراسم بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.با تشکر خانواده مرحومه .نظری اول .ابراهیمی. .مرادی.صاحبان.خطیبی.حسن زاده .
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

اجرای برنامه های ورزش زور خانه حضرت ابوالفضل علیه الاسلام

عشق آباد خبر
اجرای برنامه های ورزش زور خانه حضرت ابوالفضل علیه الاسلام هم اکنون
سالن ورزشی شهید قوی پنجه
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

#جشن_بزرگ_عید_مبعث هم اکنون سالن ورزشی قوی پنجه همراه با برنامه های شاد #

عشق آباد خبر
#جشن_بزرگ_عید_مبعث

هم اکنون سالن ورزشی قوی پنجه

همراه با برنامه های شاد

# هنوز فرصت هست منتظر_حضور_گرمتان_هستیم

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

#فروش_زمین یک قطعه زمین تجاری بدون پرداخت هزینه شهرداری در

#فروش_زمین
یک قطعه زمین تجاری بدون پرداخت هزینه شهرداری در محل پارک بادی در حال احداث، آخرین قطعه از زمینهای خالی سر فلکه از قسمت جلو ۶متر واز انتهای عرض آن ۵/۵طول ۱۹/۵ به مساحت ۱۰۷متر
فروش بصورت #نقدی.
شماره تماس : ۰۹۱۶۲۱۷۶۹۰۲
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر

در پی بارش باران ۳۸ نفر در خراسان جنوبی امدادرسانی شدند سید

در پی بارش باران
۳۸ نفر در خراسان جنوبی امدادرسانی شدند

سید ابوالحسن میرجلیلی افزود: بیشتر این افراد در چند شهرستان استان امروز برای تفریح در نقاط کوهپایه ای و خوش آب و هوا حضور یافته بودند که تیم های عملیاتی و امدادی برای پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از جاری شدن سیلاب به آنان امدادرسانی کردند.
وی گفت: همان گونه که در اطلاعیه های هواشناسی و سازمان مدیریت بحران در روزهای اخیر اعلام شد سامانه بارشی از دیروز (پنجشنبه) در استان خراسان جنوبی فعال شد و تاکنون بیشترین بارش باران در شهرستان های طبس، بیرجند، سربیشه، درمیان و خوسف بوده است.وی بیان کرد: میزان بارندگی در برخی نقاط کوهستانی استان از دیروز تاکنون به حدود ۲۰ میلیمتر رسیده و ماهیت بارش ها نیز رگباری همراه با احتمال جاری شدن روان آب و سیلابی شدن مسیرهاست.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی افزود: بارش شدید باران در زمان کم باعث آب شستگی تعدادی از راه های روستایی و عشایری و عبور آب از معابر اصلی استان شد که بلافاصله با تلاش نیروهای راهداری و سایر عوامل مسیرها بازگشایی شده است.
وی گفت: ۷۱ تیم عملیاتی و امدادی از دستگاه های مختلف به دستور استاندار خراسان جنوبی تا روز سه شنبه هفته آینده که سامانه بارشی فعال خواهد بود، در استان آماده باش هستند.
میرجلیلی اظهار کرد: هفت تیم امدادی از دستگاه های مختلف از جمله هلال احمر، راهداری، فرمانداری و شهرداری ها امروز (جمعه) در پی بارش شدید باران و جاری شدن روان آب در برخی شهرستان های استان برای امدادرسانی اعزام شدند. وی افزود: تاکنون هیچ گونه تلفات جانی ناشی از سیلاب مانند سه سال گذشته در استان گزارش نشده و خسارات مالی نیز در حد خسارت جزئی به برخی راه ها بوده است.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

#جشن_بزرگ_عید_مبعث موعودجمعه۲۴فروردین میعادگاهسالن ورزشی قوی پنجه همراه با #طنز_پردازی (ابوالفضل برهانی،احسان قلیپور،جواد رفعتی،مهدی

عشق آباد خبر
#جشن_بزرگ_عید_مبعث

موعودجمعه۲۴فروردین
میعادگاهسالن ورزشی قوی پنجه

همراه با #طنز_پردازی
(ابوالفضل برهانی،احسان قلیپور،جواد رفعتی،مهدی علیزاده و امیرکرمی)

#منتظر_حضور_گرمتان_هستیم

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:mohammadreza
@کانال عشق آباد خبر

نسخه پزشکی باغبانی سوسک چوبخوار. سوسک نر شاخک هاش بلندتره

نسخه پزشکی باغبانی
سوسک چوبخوار.
سوسک نر شاخک هاش بلندتره نسبت به حشره ماده. الان فصل جفتگیری این سوسک هاست(اواخر فروردین) . و از چند وقت دیگر زیر پوست درخت تخم ریزی میکنند. پس از خروج کرم از تخم بتدریج تنه درخت را بوسیله آنزیم دهانی نرم نموده و سپس با آرواره های خود تنه درخت را می جود و چوب راهضم میکند. حرکت به سمت مرکز تنه درخت همراه با بزرگ شدن کرم است و درخت بتدریج خشک می شود. اگه درخت سیب .گلابی. گردو و … درخت با ارزش دیگری دارید که قطر تنه آن از ۱۰ سانتیمتر بیشتر است حتمن نسبت به سمپاشی تنه و شاخه ها اقدام کنید. سم مورد نیاز سایپرمترین هست که با اسامی تجاری گوناگون از جمله مک تومیل به فروش می رسد. سم را با دوز ۵ در هزار با آب ترکیب کرده و تنه درختان را سمپاشی کنید.
مهندس نجفی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار