جنگ اقتصادی با شرایط عادی اداره نمی شود دکتر محمد رضا

جنگ اقتصادی با شرایط عادی اداره نمی شود

دکتر محمد رضا امیر حسنخانی عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: می‌کوشیم تا مشخص شود ارز ۴۲۰۰ تومانی به چه کسانی داده شده است و چه کسانی جنس مرتبط به کشور آورده‌اند و همچنین چه کسانی خارج از سیستم با ارز ۴۲۰۰ تومانی اجناس را وارد کشور کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا امیرحسنخانی با اشاره به ورود کمیسیون به موضوعات ارزی کشور تاکید کرد: می‌کوشیم تا مشخص شود ارز ۴۲۰۰ تومانی به چه کسانی داده شده است و چه کسانی جنس مرتبط به کشور آورده‌اند و همچنین چه کسانی خارج از سیستم با ارز ۴۲۰۰ تومانی اجناس را وارد کشور کردند.

نماینده مردم. فردوس – سرایان – طبس و بشرویه تاکید کرد: نمی‌شود جنگ اقتصادی را با شرایط عادی اداره کرد لذا باید اول بپذیریم که شرایط فوق‌العاده است تا قوانین خودمان را منطبق با شرایط جنگی تجهیز کنیم.

به گزارش میزان؛ عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما جنگ اقتصادی را به مردم واگذار کنیم قطعا پیروز خواهیم بود و اگر این جنگ را به مردم واگذار نکنیم و ادعا کنیم که می‌توانیم این شرایط را بگردانیم قطعا با مشکل مواجه خواهیم شد.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

خراسان جنوبی بار دیگر با خون مدافعان وطن عطر آگین

خراسان جنوبی بار دیگر با خون مدافعان وطن عطر آگین شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، صبح امروز(۲۰ تیر)، ماموران پاسگاه عملیاتی خور شهرستان خوسف با اطلاع از حضور اشرار مسلح در حوزه کویری این شهرستان به منطقه اعزام شدند که در رویارویی با اشرار مسلح و درگیری با آنان استوار دوم ایمان یوسفی از کارکنان پاسگاه عملیاتی خور از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جام شهادت نوشید.

در این درگیری یک سرباز وظیفه نیز مجروح شد که به بیمارستان اعزام شده است.
عشق آباد
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

‍ دیدار محمدعلی شیردل بخشدار دستگردان و محمدعلی قربانی رئیس

‍ دیدار محمدعلی شیردل بخشدار دستگردان و محمدعلی قربانی رئیس شورای اسلامی بخش دستگردان با خواجوی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها، دلگیر مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و جعفری مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی.
✅در این دیدارها مشکلات مالی دهیاری ها، توسعه پوشش تلفن همراه و اینترنت در مناطق روستایی، حذف آبنماهای محور عشق آباد- بردسکن، آسفالت انتنی های روستایی و تکمیل محور عشق آباد- پیرحاجات مورد پیگیری قرار گرفت.
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار