باسلام گمشده یک عددتبلت درمحدوده مسجدصاحب الزمان عشق ابادپیدا شده

باسلام
گمشده
یک عددتبلت درمحدوده مسجدصاحب الزمان عشق ابادپیدا شده صاحب ان میتوانند باشماره
۰۹۱۳۳۷۳۶۹۴۱
ویا باتبلت خودشان تماس گرفته وتبلت خودشان رادریافت کنند
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

فغانی غلامرضا: فغانی غلامرضا: باسلام گمشده یک عددتبلت درمحدوده مسجدصاحب الزمان عشق

فغانی غلامرضا:
فغانی غلامرضا:
باسلام
گمشده
یک عددتبلت درمحدوده مسجدصاحب الزمان عشق ابادپیداازشده صاحب ان میتوانندباشماره
۰۹۱۳۳۷۳۶۹۴۱
ویاباتبلت خودشان تماس گرفته وتبلت خودشان رادریافت کنند
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

مدیرکل راه آهن شرق: امسال بیش از ۲۲

مدیرکل راه آهن شرق:

امسال بیش از ۲۲ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در راه آهن شرق برگزار شده است

مدیرکل راه آهن شرق گفت: به منظور ارتقای سطح دانش فنی وعلمی پرسنل، درچهارماهه ماهه ابتدای سال بیش از ۲۲ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در بخش های مختلف توسط واحد آموزش اداره کل راه آهن شرق برگزار شده است.

✅ به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن شرق: حسن ماسوری با بیان اینکه آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گزاری است گفت: به همین منظور در راستای ارتقای سطح دانش علمی، فنی و تخصصی پرسنل برگزاری دوره های مختلف آموزشی را در دستور کار قرار داده ایم بنحوی که در چهار ماهه ابتدای سال جاری ۲۲ هزار و ۴۱۲ نفرساعت دوره آموزشی در این اداره کل برگزار شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۱۷ هزار و ۱۶۶ نفرساعت دوره آموزشی برگزار شده بود از رشد ۲۳٫۴ درصدی برخوردار است.
وی افزود: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی و بازآموزی همچون سوزنبانی، متصدی ترافیک، لکوموتیورانی، سرمانورچی، اطفاء حریق، مقررات عمومی سیروحرکت، ATC از جمله این کلاس ها می باشد که در ایستگاه های راه آهن طبس و تربت حیدریه برگزار شده است.
وی اظهار داشت: برگزاری دوره های تخصصی حمل و نقل ریلی از برنامه های آموزشی دراز مدت این اداره کل است که با توجه به نیاز وضرورت ، کلاس های مربوطه تشکیل وآموزش های لازم توسط متخصصین و اساتید مربوطه به پرسنل ارائه خواهد شد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

‍ ‍ امروز صبح در فرمانداری شهرستان سرایان طی حکمی

‍ ‍ امروز صبح در فرمانداری شهرستان سرایان طی حکمی از طرف مهندس قزلباش مدیر بانک کشاورزی خراسان جنوبی اقای علی حسین زاده به عنوان ریاست جدید بانک کشاورزی سرایان معارفه و از زحمات اقای شهسواری تجلیل شد
موفقیت روز افزون را برای این همشهری دلسوز و خوش اخلاق از خداوند متعال خواستاریم
کانال عشق اباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

نماینده مجلس: باید به سمت توسعه معادن حرکت کنیم نماینده مردم

نماینده مجلس: باید به سمت توسعه معادن حرکت کنیم

نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به سمت توسعه معادن و صنایع معدنی حرکت کنیم می تواند به ما در توسعه شهرها و بخش‌ها کمک کند.
 محمدرضا امیرحسنخانی روز شنبه در نشست شورای اداری در بخش دستگردان شهرستان طبس با بیان اینکه قسمتی از توسعه طبس مرهون زغالسنگ است افزود: ما در عشق آباد معادن بسیار غنی داریم ولی دیده نمی شود.
وی گفت: یکی از دغدغه های ما در بخش دستگردان نرخ منفی جمعیت این بخش است و برای حمایت از عشایر این منطقه باید کار دامداری آنها تقویت شود.

نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه بیان کرد: جمعیت عشایری این منطقه در حال کاهش است و متاسفانه سال گذشته دامداران حاضر نشدند که بز سانن را وارد گله خود کنند.

وی با اشاره به پیگیری‌ها برای آب‌های ژرف در منطقه گفت: علیرغم‌ مخالفت وزارت نیرو در گذشته بالاخره موضوع آب‌های ژرف در این وزارتخانه جا افتاد و کار آن شروع شده است.

وی اظهار داشت: چاه گمانه در زابل حفر شده است که این چاه ۲ هزار و ۳۰۰ متر عمق دارد و حدود ۶۰ لیتر در ثانیه آبدهی دارد.

امیرحسنخانی افزود: وضعیت طبس، بشرویه و فردوس از نظر آب ژرف بهتر از سیستان است و قابل مقایسه نیست که می خواهیم تاکید کنیم موضوع آب ژرف را در این منطقه استحصال کنیم.

وی گفت: من به عنوان صدای مردم باید از مسئولین کشور مطالبه کنم و مردم نیز باید از من مطالبه کنند تا بتوانم پیگیری کنم.

وی با اشاره به مشکلات قنوات گفت: به این سرفصل بپردازید چراکه برای آبخیزداری و مرمت قنوات در بودجه ۹۷ بودجه گذاشته ایم.
امیرحسنخانی افزود: در رابطه با آب روستایی نیز بودجه گذاشته ایم که اولویت آن با جاهایی است که آب ندارد و روستاهایی که با این مشکل مواجه هستند را به ما اعلام کنید تا پیگیری کنیم.

وی گفت: یک بیمار دیالیزی در این بخش برای یک دیالیز باید ۱۰۰ کیلومتر به طبس بیاید و همین مقدار برگردد که خواهش ما این است یک دستگاه دیالیز از طبس به این بخش اختصاص یابد و آن دستگاه را برای طبس از وزارت بهداشت و درمان پیگیری خواهیم کرد.

بیشترین جمعیت عشایری شهرستان طبس در بخش دستگردان این شهرستان زندگی می‌کنند.

عشق اباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

فرماندار ویژه طبس: شرط لازم و کافی توسعه، همت مردم

فرماندار ویژه طبس: شرط لازم و کافی توسعه، همت مردم است

فرماندار ویژه طبس با اشاره روند مهاجرت معکوس در دیهوک و عشق آباد گفت: روند رو به توسعه در دو بخش دیهوک و دستگردان دارد اتفاق می افتد و شرط لازم و کافی توسعه، همت مردم است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز، سیدمهدی طلائی مقدم روز شنبه در نشست شورای اداری در بخش دستگردان طبس افزود: نگرانی بسیار عمده ای که داشتیم در مورد مهاجرت بود که آمار شش ماه گذشته نشان میدهد مهاجرت معکوس شده و این روند رو به رشد است و در دیهوک تقریبا دارند برمی‌گرند و مهاجرت در عشق آباد نزدیک به صفر می‌رسد.

فرماندار ویژه طبس بیان کرد: جاده پیرحاجات به لحاظ اینکه ردیف بودجه ملی آن حذف نشود در سال گذشته اعتباری منظور شده است و امسال نیز مجدد پیگیری میکنیم و این راه یکی از آرزوهای مردم بخش دستگردان است.

فرماندار ویژه طبس افزود: باند دوم محور طبس به عشق آباد امسال در کمیته برنامه ریزی اعتبار گذاشتیم و از سمت طبس از سال گذشته آغاز شده است و از سمت دیهوک و عشق آباد به طبس هر دو امسال انجام خواهد شد و برای ابنیه فنی محور عشق آباد به بردسکن نیز امسال اعتباراتی را در حد وسع شهرستان گذاشتیم.

وی در مورد واگذاری زمین در شهر عشق آباد افزود: واگذاری زمین در عشق آباد را با پیگیری هایی که مدیر راه و شهرسازی طبس انجام دادند به هفته دولت میرسانیم و در مصوبات می آوریم و شهرداری به عنوان پیمانکار پای کار بیاید و برای آنها منافع دارد.

معاون استاندار خراسان جنوبی در خصوص مجموعه ساحلی شهر عشق آباد گفت: در کمیته برنامه ریزی شهرستان دو مجموعه در نظر گرفته شده هر جایی که شهرداری بتواند تامین کند که یکی از آنها در تپه طاق بود و اکنون نیز آماده‌ برای سه مجموعه دیگر هستیم مشروط به اینکه دهیاران به ویژه دهیاری های مراکز دهستان ها و دوستان در شهر عشق آباد زمین تامین کنند هر کدام هم ۱۰ میلیون تومان ما پول میگذاریم و مجموعه ساحلی انجام میدهیم.

وی بیان کرد: پارک جنگلی جنب روستای هودر که در اختیار منابع طبیعی است و این را پیگیری می کنیم که اگر بتوانیم آب را تامین کنیم و استخر دو منظوره اینجا احداث شود شاید بتوان اعتباری ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان استخر شنا ایجاد شود.

طلائی مقدم گفت: موضوع اصلاح شبکه آبرسانی و آبرسانی روستایی در بخش دستگردان که موضوع خیلی جدی و مهمی است خواهشی که داریم این است که از اعتبارات ماده ۱۰ و ۱۲ که به زودی در استان توزیع می شود برای این موضوع اعتبار اختصاص یابد.

وی با اشاره به موضوع مسجد جامع شهر عشق آباد بیان کرد: در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان برای مسجد جامع عشق آباد مبلغی اعتبار گذاشتیم که پیگیری خواهد شد.

فرماندار ویژه طبس بیان کرد: ساختمان تامین اجتماعی شهر عشق آباد در حال پیگیری است و در شهریور عملیات ساخت آغاز می‌شود و پیمانکار آن شرکت خانه سازی ایران است که پلی کلینیک تامین اجتماعی طبس را نیز احداث کرده است.

عشق اباد خبر
@esjkabar
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

حضور ۸ قلاده سگ در مسیر هیات میان آباد ونماز

عشق آباد خبر
حضور ۸ قلاده سگ در مسیر هیات میان آباد ونماز گزاران که همه روزه باعث وحشت اهالی مخصوصا زنان و کودکان می شود از مسئولین خواهش می کنیم قبل از این که فاجعه ای رخ دهد فکری جدی کنند
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

حکم جایگزین جالبی که قاضی دادگاه عشق آباد برای متهم

حکم جایگزین جالبی که قاضی دادگاه عشق آباد برای متهم صادر کرد

⭕️دادنامه جالب از قاضی حسن زاده ریاست دادگاه عمومی بخش دستگردان در راستای  تحقق اقتصاد مقاومتی

علی رجب زاده_ به گزارش طبس نیوز از بخش دستگردان، فردی به اتهام عدم رعایت نظامات دولتی و الزامات قانونی ناشی از قانون کار در حیطه کارگاه در معدنی در بخش دستگردان طبس که منجر به #قتل غیر عمدی شده است علاوه بر پرداخت دیه کامل و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جزای نقدی بدل از یک سال حبس تعزیری به عنوان مجازات جایگزین حبس در حق دولت محکوم شده است.

قاضی حسن زاده ریاست دادگاه عمومی عشق آباد در راستای سیاست‌های حبس زدایی دولت جمهوری اسلامی ایران و در تکمیل مجازات تعیین شده متهم و در راستای نهادینه کردن فرهنگ مصرف داخلی و حمایت از کالا ها و تولیدات وطنی وی را ملزم نموده تا در مدت حداکثر ۴ ماه اقدامات ذیل را انجام دهد:

ضمن ارائه و معرفی فهرست جامع و کاملی از فراورده ها کالاها و محصولات تولید شده در حوزه قضایی استان خراسان جنوبی شامل

۱- فرآورده های معدنی با تشریح زمینه‌های کاربردی و ایجاد کننده اشتغال آنها

۲ -اقلام و تجهیزات مورد نیاز اداری و لوازم تحریر

۳- اقلام و مواد خوراکی محصولات دامی و کشاورزی خواسته محصولات کشاورزی حوزه قضایی بخش دستگردان از جمله روغن‌های گیاهی مانند روغن کنجد و غیره
 لیست و فهرست کالاهای خارجی مشابه با تولیدات داخلی موجود در بازار و فروشگاههای بزرگ را جهت جلوگیری از ورود آنها به داخل و سایر اقدامات مقتضی در قالب کتابچه محصولات استان خراسان جنوبی تهیه و به سازمانها و ادارات ذیربط از جمله معاونت اقتصادی استانداری خراسان جنوبی سازمان تعزیرات سازمان صنعت معدن و تجارت اتحادیه‌ها و صنوف مربوط و…. تحویل نماید.

لازم به ذکر است این کتابچه می بایست به تعداد و تیراژ لازم چاپ و منتشر و از طریق آن معاونت به ادارات کل استان و زیر مجموعه های آن  نیز جهت بهره برداری لازم ارسال شود.

از آنجا که متهم در حوزه قضایی دستگردان در امور معدنی فعال است از باب مسئولیت‌های اجتماعی خود می بایست به طور رسمی متعهد شود از این پس در به کارگیری نیرو؛ حداقل به صورت کارگری از نیروهای بومی بخش استفاده نموده و زمینه اشتغال حداقل سه نفر را در طول یک سال بعد از قطعیت حکم فراهم نماید.

عشق اباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

زیبایی منزل شما با کمترین هزینه #پوستر_سه_بعدی ♈ بدون محدودیت

عشق آباد خبر
زیبایی منزل شما با کمترین هزینه
#پوستر_سه_بعدی
♈ بدون محدودیت عرض و ارتفاع
♈ امکان چاپ و اجرای طرح دلخواه شما
♈ قابلیت شستشو با مواد شوینده
#دکوراسیون_شهرآرا
عشق آباد – روبروی کلانتری
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار