عضو کمیسیون بهداشت و درمان:

عضو کمیسیون بهداشت و درمان:
تعرفه‌های حوزه سلامت بیش از حد معمول بالاست
—————————–
به گزارش کانال خبری پزشکان، حیدرعلی عابدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، درباره تعیین تعرفه‌های حوزه سلامت در سال جدید گفت: با توجه به افزایشی که سال گذشته در حوزه تعرفه‌های بهداشت و درمان شکل گرفت بنابراین ضرورتی به افزایش دوباره آن در سال جدید نیست.

نماینده مردم اصفهان با تأکید بر اینکه اکنون تعرفه‌های حوزه سلامت بیش از حد معمول بالاست، ادامه داد: بدون شک لازم است تا در برخی موارد نه تنها افزایش تعرفه‌ای شکل نگیرد بلکه شاهد کاهش آن نیز باشیم زیرا در بسیاری حوزه‌های بهداشت و درمان نیازی به چنین افزایشی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: تعادل بخشی در تعیین تعرفه‌های حوزه سلامت می‌تواند تاثیر مثبتی در حوزه سلامت داشته باشد چراکه لزومی ندارد پزشکی که ماهانه ۱۰۰ میلیون تومان دریافت می‌کند حال با افزایش تعرفه‌ها، دریافتی آن به ۱۰۹ میلیون تومان برسد.

عابدی با انتقاد از اظهارات معاون وزیر بهداشت مبنی بر تبعات واقعی نشدن تعرفه‌ها، یادآور شد: این تبعات شامل چه چیزی است؟ آیا قرار است زیرمیزی پزشکان دوباره صورت گیرد؟ اگر سیستم منظمی در حوزه سلامت به جهت وجود نظارت‌ها شکل گیرد هیچ گاه شاهد چنین تبعات منفی نخواهیم بود.
@eshkabar

No votes yet.
Please wait...

دیدگاه‌تان را بنویسید:

چهارده − 7 =

رفتن به نوارابزار