🔴 انتقاد شدید امام جمعه طبس

? انتقاد شدید امام جمعه طبس
از جشن عشایر توسط عضو شورای شهر

? حجت الاسلام مهاجریان مقدم در خطبه های این هفته نمازجمعه طبس گفت: در باغ گلشن طبس با عنوان شبی با عشایر چه بامبول بازی که درنیاوردند، رقص تحت عنوان رقص محلی، مگر رقص همین که محلی شد آزاد است؟ و من می‌دانم که این هزینه ها را چه کسی داده است ولی نمی خواهم اسم ببرم.

امام جمعه طبس با اشاره به ایام نوروز ابراز داشت: ایام تعطیلات نوروز گذشت و رسم و رسومات زیاد بود و شهر ما به دلیل اینکه هوای خوبی دارد و زیارتگاه حسین بن موسی الکاظم)ع( در آن قرار دارد و جهات دیگر، مسافرین زیادی می آیند و ان شالله خاطره خوبی داشته باشند.

وی افزود: در برخی موارد رعایت ارزش های اسلامی نشد به خصوص در جاهایی که به عنوان گردشگری است و دولت در زمینه گردشگری سرمایه گذاری خوبی کرده است.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم ادامه داد: نمیدانم چرا این سرمایه گذاری به کارهای معنوی نمی‌رسد، وقتی برای مساجد و مسائل فرهنگی معنوی مراجعه می‌شود می‌گویند بودجه فرهنگی نداریم.

امام جمعه طبس گفت: یک روز در منطقه بوم گردی اصفهک دیدیم که افراد زیادی می آیند و از بابت اینکه اشتغال زایی شده خوب است اما باید مراقبت شود که اصول و ارزش های اسلامی و حجاب رعایت شود.

وی ادامه داد: متاسفانه مدیران ما در این جهت تعصبشان خیلی کم است و من با کسی رودربایستی ندارم و میراث فرهنگی و نیروی انتظامی، نیروهای اطلاعاتی و قضایی باید بیشتر مواظبت کنند و خیلی از مواردی که دیده می‌شود جرم مشهود است و احتیاج به شاکی ندارد و باید برخورد شود.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم گفت: جایی که لغزش است باید تذکر داد، من و شما روی کرسی که نشسته ایم روی خون شهدا نشسته ایم اگر شهدا نبودند کرسی من و فرماندار، استاندار و… نبود و باید مقداری بیشتر دقت کنیم.

? وی اظهار کرد: آن وقت در باغ گلشن با عنوان شبی با عشایر چه بامبول بازی که درنیاوردند، رقص تحت عنوان رقص محلی، مگر رقص همین که محلی شد آزاد است و من می‌دانم که این هزینه ها را چه کسی داده است ولی نمیخواهم اسم ببرم.

امام جمعه طبس افزود: شاید این هزینه ها به دلیل این باشد که چهار روز دیگر انتخابات شوراهاست مردم رای بدهند اما بدانند کسی که می‌خواهد از راه معصیت به جایی برسد شکست خورده است و ارزشی ندارد.

وی تاکید کرد: مقداری توجه و بیشتر رعایت کنیم، مبادا با اعمال و رفتار خودمان شهدا را ناراضی کنیم.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم در بخش دیگری از سخنان خود درباره نشانه های مدیر اسلامی گفت: استقامت در برابر مشکلات، پشتکار و دوری از تنبلی، بلند همتی، شجاعت در مواجهه با دشمن، طرد افراد چاپلوس از نشانه های مدیر اسلامی است.

وی افزود: متاسفانه ما شاهدیم برخی از مدیران هر کس بیشتر از آنها تعریف کند بیشتر آنها را جا میدهند اما اگر کسی از آنها انتقاد کند وابیلاست.

✍ منبع: پایگاه خبری طبس نیوز
عشق آباد خبر
@eshkabar

No votes yet.
Please wait...

دیدگاه‌تان را بنویسید:

1 × 2 =

رفتن به نوارابزار