#تلنگر

#تلنگر
گلایه ای از جنس ورزش بانوان

باسلام
همانگونه که مستحضر هستید عشق آباد با دارا بودن کمترین امکانات ورزشی ویژه بانوان درمحرومیتی شدید ازین حیث بسر میبرد.
سالن ورزشی دبیرستان امام رضا(ع) به لحاظ شرایط مکانی که دارد بهترین سالن برای استفاده ما بانوان علاقمند به ورزش است.
به لطف مسئولین مربوطه دیرزمانیست که ما بانوان علاقمند به ورزش ازین مکان ورزشی جهت والیبال استفاده میکنیم.
اما ظاهرا مسئله کمبود بودجه باعث شده مسئولین محترم آموزش وپرورش تقریبا از یکماه قبل شهریه ۱۵هزارتومانی برای هرماه استفاده از ما مطالبه کنند.
نکته تاسف برانگیز موضوع نحوه برخورد مسئول سالن بود که گفتند:” شهریه برای هرماه ۱۵ هزار تومانست و باید هر سه ماه را یکجا پرداخت کنید.
البته همه این خدمات برای فرهنگیان و فرزندانشان رایگان است.
نحوه برخورد مسئول مورد نظر که ما را خیلی ناراحت کرده بود باعث شد به این فکر بیافتیم که موضوع را با رئیس محترم آموزش و پرورش در میان بگذاریم و اطمینان داشتیم ایشان که از نمایندگان اصلی دولت محترم تدبیر و امید در منطقه هستند, تدبیری بر این مشکل خواهند داشت و امید ما ناامید نخواهد شد.

اما در کمال نا باوری وقتی با ایشان تماس گرفتیم ….

بعد ازاین برخوردهای سرد که باعث سرخوردگی و ناراحتی جمع ورزشکاران غیرفرهنگی و حتی بعضا فرهنگی با چانه زنی و گفتگوی زیاد شهریه سالن را تا ۱۰ هزارتومن پایین آوردیم و هیچ کس هم حاضر نشد سه ماه یکجا بپردازد .
ولی نکته مهمی که دل ما ورزشکاران رو به درد آورد نحوه برخورد و لحن طلبکارانه و تحقیرآمیز مسئولینی بود که ازشون انتظار دیگه ای داشتیم.

این هم از حمایت مسئولین از ورزش بانوان.
قضاوت را به شما همشهریان فهیم میسپاریم و امیدواریم روزی را شاهد باشیم که مسئولین ما اگر گره از مشکلات جوانان منطقه باز نمیکنند حداقل گوش شنوایی برای شنیدن درد دلشان داشته باشند.
یا اگر چنین روحیه ای ندارند در زمان انتخابات و سخنرانی کلماتی مانند جوانان, ورزش و حمایت و… را از متن سخنرانیشون حذف کنند.

با سپاس جمعی از بانوان ورزشکار

کانال هودر کلیک کنید??
https://telegram.me/joinchat/BRNh8jwf-AWSJx0TLfxNbw

وب سایت www.hoodar.ir
عشق آباد خبر
@eshkabar

No votes yet.
Please wait...

دیدگاه‌تان را بنویسید:

20 − 2 =

رفتن به نوارابزار