احتمال حذف ۵ روز تعطیل از تقوی?…

احتمال حذف ۵ روز تعطیل از تقویم تعطیلات رسمی کشور

فراهانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

بحث بررسی مجدد تعطیلات رسمی کشور در کمیسیون  اجتماعی مجلس در دست پیگیری بوده که احتمال می‌رود در قانون جدید تعطیلاتی از قبیل ۱۲ فروردین، ۱۵ خرداد و ۲۹ اسفندماه از روزهای تعطیلی در سال‌های آینده حذف شود.

تعطیلی روز۸ ربیع‌الاول مصوبه مجلس بوده و در اصلاح برخی روزهای تعطیل سال قرار نخواهد گرفت.

به احتمال زیاد در تقویم جدید ۵ روز از روزهای تعطیل فعلی حذف خواهد شد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

جلسه قرائت وتفسیر قرآن کریم محبا?…

عشق آباد خبر
جلسه قرائت وتفسیر قرآن کریم محبان اهلبیت با حضور امام جمعه محترم بخش دستگردان در محله میان آباد
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

جلسه تفسیر نهج البلاغه شنبه شبها …

عشق آباد خبر
جلسه تفسیر نهج البلاغه شنبه شبها توسط امام جمعه محترم بخش دستگردان بلافاصله بعد نماز ومغرب وعشآء در مهدیه عشق آباد
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

۵کشته و ۲زخمی در تصادف جاده شاد…

۵کشته و ۲زخمی در تصادف جاده شادمهر به کاشمر

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات دقایقی قبل با اعلام این خبر گفت:
▪️در تصادف ۲دستگاه خودروی سوا ی پژو و پراید ۵نفر جان باختند.
▪️در این حادثه ۲نفر نیز مصدوم شده بودند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

‍ ‍ گزارش نوع دوستی شماره یک ش…

‍ ‍ گزارش نوع دوستی شماره یک

شرایط دشوار زلزله زدگان غرب

♻️طرح تامین مسکن ۵ واحد از مددجویان تحت پوشش زلزله زده کرمانشاه

✅جمع آوری مبلغ ۲۰ میلیون ریال جهت ساخت مسکن توسط نیکوکاران طبسی

✳️ برآورد اعتبار جهت هر واحد مسکونی مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال می باشد

شماره حساب همیاری:
۶۰۳۷ ۶۹۱۹ ۹۰۲۰ ۶۴۷۶

شماره تماس جهت هماهنگی:
☎️۳۲۸۳ ۴۰۶۰
۰۹۱۳ ۹۵۳ ۶۰۲۷

کار های خیر هر روز با اندیشه ای در جریان است

✍حوزه توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان طبس
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

دکترامیرحسنخانی درباره تفاوت شر?…

دکترامیرحسنخانی درباره تفاوت شرایط جذب نیرو در #بیمارستان های طبس و فردوس توضیح داد و عدم توازن در جذب نیرو را ناشی از #سوء_مدیریت های گذشته برشمرد…
شرایط بیمارستان های طبس و فردوس در جذب نیرو متفاوت است/عدم توازن در جذب نیرو ناشی از سوء تدبیرهای گذشته است.

در پاسخ به برخی اظهارات و شائبه های بوجود آمده در خصوص جذب نیروی کادر بیمارستان، با عنایت به موضوع جذب ۱۳۸ نفری شبکه بهداشت و درمان فردوس به اطلاع می‌رسانم:

بیمارستان جدید طبس قبل از دوره نمایندگی اینجانب افتتاح و بیمارستان قدیم تعطیل و کلیه پرسنل و تجهیزات آن به بیمارستان جدید منتقل شد لذا به همین علت ظرفیت کادر بیمارستان جدید، امروز تکمیل بوده و امکان جذب نیرو وجود ندارد.

پس از دوماه از آغاز فعالیت اینجانب به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اولین دیدار مسئولان شهرستان؛ سردار اخوان مهدوی، اخوان صفار_ فرماندار سابق، عبدالرحیمی_ عضو سابق شورای اسلامی شهر، مدیریت وقت شبکه بهداشت و هماهنگی اینجانب با وزیر محترم بهداشت در پایتخت انجام شد.

مصوبات این جلسه تاسیس و راه اندازی اورژانس هوایی در طبس، راه اندازی بیمارستان قدیم و تجهیز آن و ارتقاء بخش دیالیز‌ بود؛ اما با مخالفت های مدیر سابق شبکه بهداشت با راه اندازی بیمارستان قدیم و عدم درخواست مناسب برای ارتقاء بیمارستان جدید، موضوع توسعه بیمارستان طبس با کارشکنی مسئولان وقت مواجه شد.

متاسفانه در سفر وزیر محترم بهداشت به شهرستان از جانب مسئولان وقت به نامطلوب ترین نحو ممکن برنامه ریزی شد که در نتیجه هیچ دست آوردی برای طبس نداشت و اورژانس هوایی و اضافه شدن دستگاه‌های دیالیز ماحصل همان دیدار با وزیر در تهران بود.

طرح تجهیز بیمارستان فردوس با طرح تحول سلامت و امتیازات این طرح برای بیمارستانهای در حال تجهیز همزمان گشته و همچنین پیگیری‌های اینجانب نیز به عنوان نماینده مردم در تجهیز این بیمارستان نقش زیادی داشت.

در کل به علت بسته شدن بیمارستان قدیم شهرستان طبس و انتقال کادر انسانی و تجهیزات به بیمارستان جدید، کادر بیمارستان جدید در همان زمان با افزایش ۵۰ نیرو تکمیل گردیده و امروز بدلیل تکمیل بودن کادر؛ نیاز به جذب نیرو ندارد اما در فردوس یک بیمارستان جدید با امکانات جدید راه اندازی شده و کادر و تجهیزات بیمارستان قدیم فردوس به بیمارستان جدید آن منتقل نگردیده، به همین علت بیمارستان جدید فردوس با کمبود نیرو و نیازمند جذب ۱۳۸ نیرو می باشد.

پس از ارتقاء بیمارستان جدید طبس از ۱۰۰ تخت خواب به ۲۰۰ تخت خوابی و تاسیس ساختمان جدید در جوار آن که در نتیجه سفر دکتر جان بابایی- معاون وزیر بهداشت میباشد، امکان جذب نیرو در طبس ضروری و لازم خواهد بود و همچنین بیمارستان قدیم به عنوان کلینیک ویژه تجهیز خواهد شد و بنده پیگیر این موارد خواهم بود.

لذا مردم فهیم و پیگیر لازم است بدانند در این مورد نه تنها قصوری از جانب اینجانب رخ نداده بلکه با دعوت از معاون محترم وزیردبهداشت پیگیردمشکلات درمانی شهرستان بوده ام و بادتمام تلاش به همراه فرماندارمحترم شهرستان و مدیریت فعلی شبکه بهداشت پیگیر مطالبات سفر معاون محترم وزیر و و رفع سوء مدیریت های قبلی و مشکلات درمانی شهرستان خواهم بود.

والسلام
✍ دکتر امیرحسنخانی
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

#خوش_خبریم #نماینده_مردم_طبس: خراس…

#خوش_خبریم
#نماینده_مردم_طبس:
خراسان جنوبی با وجود #معادن غنی نباید مشکل #بیکاری داشته باشد!

#انتقال_آب شرب از نیروگاه حرارتی به شهر طبس به طول ۸۰ کیلومتر…

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی پیرامون تامین #آب شرب طبس و رفع مشکل #معدنکاران شهرستان گفت: با جدیت این دو مورد پیگیری می شود که نتایج آن ملموس خواهد بود.

محمدرضا امیرحسنخانی در توضیح چگونگی تامین آب شرب طبس گفت: در دیدارهای جداگانه با مسئولان مرتبط در وزرات نیرو، مشکل کم آبی طبس مورد بررسی قرار گرفته و مکاتبات زیادی انجام شده است.

وی تصریح کرد: در روزهای آینده دیداری با دکتر اردکانیان وزیر نیرو انجام می شود که درباره انتقال آب از چاه های نیروگاه حرارتی تا طبس بحث و تبادل نظر و تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

دکتر امیرحسنخانی افزود: تعدادی چاه در نیروگاه زغالسنگ سوز طبس حفر شده که برای تامین آب مورد نیاز این مجموعه در آینده مورد بهره برداری قرار گیرد اما اکنون چاه های آب موجود تا پایان عملیات احداث نیروگاه، مورد استفاده نیست.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی افزود: در مکاتبات و مذاکرات با وزارت نیرو و همچنین نشست مشترک با وزیر نیرو طرح ۸۰ کیلومتر لوله گذاری از نیروگاه حرارتی تا شهر طبس به طور جدی پیگیری می شود که بزودی شاهد اجرای آن خواهیم بود.

وی افزود: این خط انتقال در سالهای آینده می تواند به خط انتقال سراسری آب متصل شود و تا آن زمان قادر است آب شرب را از چاه های نیروگاه به طبس منتقل کند.

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، مشکلات معدنکاران استان خراسان جنوبی را یادآور شد و گفت: نامه ای به سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور نوشته ام و پیگیر حل مشکل معدنکاران با منابع طبیعی هستم.

محمدرضا امیرحسنخانی با قاطعیت از حل مشکل سرمایه گذاران معدنی در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: بزودی دیداری با مهندس خلیل آقایی معاون وزیر و رئیس جدید سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور انجام می دهم و این موضوع که از دوره مدیریت قبلی این سازمان در دست پیگیری است را تا حصول نتیجه پیش خواهم برد.

وی خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی با وجود منابع غنی معدنی نباید دچار مشکل بیکاری باشد و امروز برخی قوانین دست و پاگیر باید از مسیر سرمایه گذار حذف شود تا بتوانیم توسعه استان را رقم بزنیم.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: از پیگیری و همراهی دکتر مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی برای حل مشکل معدنکاران و نیز سایر امور سرمایه گذاری تشکر می کنم.

✍ سید ابوالفضل حقانی

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

✅ افتتاح اولین دفترخدمات الکترو?…

✅ افتتاح اولین دفترخدمات الکترونیک قضایی

با حضور عباس اسماعیلی _ معاونت محترم فن آوری و برنامه ریزی اداره کل دادگستری استان خراسان جنوبی، ریاست و دادستان محترم دادگستری شهرستان طبس

یکشنبه ۱۹ آذرماه ۹۶ ساعت ۸:۳۰_ خیابان خرمشهر

دفتر اسناد رسمی شماره ۴۸_ جنب بانک مهر اقتصاد طبس

عباس #اسماعیلی برادر شهید و #فرزند شهرستان #طبس می باشد.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

اجساد ۸ کوهنورد تاکنون در اشتر?…

اجساد ۸ کوهنورد تاکنون در اشترانکوه پیدا شده است

اسامی پیکرهای کشف شده تاکنون به شرح زیر است:
علیرضا عاملی
مرتضی غلامپور
مجید زاده‌تراب
امان‌الله جوکار
ناصر اکبری
مهشید جان‌محمدی
اکرم حقانی
علی قاسم‌زاده
جستجو برای یافتن جسد علی حسینی ادامه دارد.
از این گروه ۱۵ نفره ۶ نفر روز گذشته در پناهگاه مانده بودند که زنده به پایین انتقال یافتند.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار