وارده به عشق آباد خبر اینجا خروجی قنات روستایی شمس

عشق آباد خبر
وارده به عشق آباد خبر
اینجا خروجی قنات روستایی شمس آباد است که به لطف بارندگی اخیر و پر اب شدن سد روستای دلاکوک نزدیک به سه برابر اولیه شده و از کانال بیرون زده که چندین سال است جاری شدن این حجم آب در قنات این روستا مشاهده نشده .
خداوند پاداش دنیوی و اخروی به مسولین و بانیان احداث کننده این سدها که در چندین سال قبل سرمایه گذاری کردند و اکنون نتیجه زحمات آنها نصیب ما شده بدهد
انشاءالله
با تشکر :حسن رفیعی
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

ما از شما چیزی نخواستیم  داشته هایمان را از بین نبرید

عشق آباد خبر
ما از شما چیزی نخواستیم
 داشته هایمان را از بین نبرید
✅حالا که به شکرانه بارش رحمت الهی و پر شدن سد روستای دلاکوک برای اولین بار بعد از حدود ۳۰ سال و آفزایش دبی آب چندین قنات زیر دست این سازه نعمتی بزرگ نصیب این بخش شده خبرهایی از تخریب این سازه ها  به گوش می رسد که متاسفانه بعضی از مسولین محلی هم دانسته یا ندانسته کسانی که می خواهند جلو پیشرفت بخش دستگردان را بگیرند حمایت می کنند .
✅هم به مسولین محلی و هم شهرستان عرض می کنم بیایید به جای بحث تخریب با گذاشتن هزینه  حدود ۲۰۰ میلیون تومانی این  سازهها را محکم و باز سازی کرده تا ضمن جلوگیری  از خسارات سیلاب به عشق اباد و فواید زیادی که به قنوات بخش نیز رسانده  از هزینه های هنگفتی که اکنون به قول خود شما برای ساخت این سازه ها باید بیش از ۲۰ میلیارد تومان  هزینه شود گرفته شود
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

ما از شما چیزی نخواستیم داشته هایمان را حفظ کنید

ما از شما چیزی نخواستیم داشته هایمان را حفظ کنید !
بانک صادرات عشق آباد در تعطیلات جمعه و در بی خبری کامل و بدون اطلاع قبلی جمع آوری و تعطیل شد و شاهد نگرانی شهرواندان شد .
✅حالا مسولین محلی باید جوابگو باشند چرا بانکی که حقوق این همه  بازنشسته در بخش دستگردان از آنجا پرداخت می شود تعطیل شود ؟
✅ چرا اگر قرار بود تعطیل شود اطلاع رسانی نشد تا مردم فکری برای پس انداز های خود در بانک بردارند ؟
✅ بفرمایید بازنشسته ها برای دریافت حقوق خود چکار کنند و کسی که مثلا ۱۰۰ هزار تومان در بانک حسابی دارد و کارت بانکی هم ندارد باید برای دریافت آن چقدر هزینه کند تا پول خود را در شهرهای دیگر دریافت کند ؟
✅امام جمعه محترم در خطبه ها گفتند دل مردم را با خبرها  خالی نکرده و نامید نکنید مردم را
✅امام جمعه محترم و محبوب و مردمی باید بگوییم مردم خوب این دیار مدت زیادی است که سکوت کرده اند و چیزی نمی گویند .
✅این مردم  از اینکه چه به سر اداره #عشایر ،  #بهزیستی  و اداره #راه آمده در چند سال اخیر چیزی نگفتند .
✅کار به اینکه چه قولهایی داده شد در سالهای اخیر مثل احداث جاده پیر حاجات و احداث پلها و روکش محور اصلی عشق آباد ده محمد و محور عشق آباد بردسکن و غیره و هیچ کاری نشد و کلا کار هم  تعطیل شده در سال گذشته نداشتند .
✅چه به سر سرمایه گذران ما می آورند و حمایت نمی شوند  ندارند .
✅اما آیا این  حق را دارند که بگویند ما از شما چیزی نخواستیم داشته هایمان را حفظ کنید .
در پایان ضمن تشکر از امام جمعه محترم که واقعا دغدغه زیادی را برای پیشرفت عشق آباد دارند و از  همه مسولین محترم و شورا های اسلامی شهر و بخش که در حد توان خود تا کنون زحمت و تلاش نموده اند خواستارم که برای این مردم خوب که قدر دان این انقلاب هستند و با اعتراض خود بهانه ای به دست دشمن نمی دهند تلاش مضاعف  کرده تا  انشاءالله شاهد پیشرفت عشق آباد و بخش دستگردان باشیم .
با تشکر
رجب زاده مدیریت کانال عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

بسمه تعالی با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما

بسمه تعالی
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما شهروندان محترم،باطلاع میرساند که ساعت ۸ صبح روز یکشنبه (فردا)مورخ ۹۸/۰۲/۲۹شکر تنظیم بازار در فروشگاه سامان(اقای مهدی باقری)توزیع خواهد شد.در صورت نیاز به فروشگاه مذکور مراجعه نمایید.خرید شکر فقط با ارائه شماره ملی سرپرست و به ازا هر خانواده۳کیلو امکان پذیر خواهد بود.خانوارهایی که مرحله قبل شکر تنظیم بازار دریافت کرده اند مراجعه نفرمایند.با تشکر .لطفی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

✅معرفی روستای گردشگری عشایری سنجتو یخاب بخش دستگردان ❇️وجود یک


✅معرفی روستای گردشگری عشایری سنجتو یخاب بخش دستگردان

❇️وجود یک رودخانه به مسافت ۲کیلومتر و باغات سرسبز و دشت ریواس.

این روستا شباهت خاصی به ازمیغان دارد.
هدف ما معرفی پتانسیل های گردشگری بخش دستگردان با هدف توسعه اشتغال پایدار روستایی میباشد.

✍تهیه وتدوین:مجید صولتی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

❤️#مژده ❤️#مژده

عشق آباد خبر
❤️#مژده ❤️#مژده
✅اجناس #جدید هِرمِس✅

مستقیم بدون واسطه، #مطمعن و #راحت خرید کنید (فروشگاه اینترنتی هِرمِس)

انواع : #مانتو #تونیک #تاپ #شلوار
شروع قیمت ها از ۶ هزار تومان
#حراجی_نداریم_ارزان_میفروشیم

✅ ارسال رایگان
✅ پرداخت درب منزل
✅ تضمین کیفیت

برای دیدن اجناس عضو کانال شوید
https://t.me/joinchat/AAAAAEBmSn3boCv4zuTPmg

تبلیغات کد: ۱۰۱
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

ما از شما چیزی نخواستیم  داشته هایمان را از بین نبرید

عشق آباد خبر
ما از شما چیزی نخواستیم
 داشته هایمان را از بین نبرید
حالا که به شکرانه بارش رحمت الهی و پر شدن سد روستای دلاکوک برای اولین بار بعد از حدود ۳۰ سال و آفزایش دبی آب چندین قنات زیر دست این سازه نعمتی بزرگ نصیب این بخش شده شنیده ها و خبرهایی از تخریب این سازه ها  به گوش می رسد که متاسفانه بعضی از مسولین محلی هم دانسته یا ندانسته کسانی که می خواهند جلو پیشرفت بخش دستگردان را بگیرند حمایت می کنند .
هم به مسولین محلی و هم شهرستان عرض می کنم بیایید به جای بحث تخریب با گذاشتن هزینه  حدود ۲۰۰ میلیون تومانی این  سازهها را محکم و باز سازی کرده تا ضمن جلوگیری  از خسارات سیلاب به عشق اباد و فواید زیادی که به قنوات بخش نیز رسانده  از هزینه های هنگفتی که اکنون به قول خود شما برای ساخت این سازه ها باید بیش از ۲۰ میلیارت تومان  هزینه شود گرفته شود
باز هم گفته می شود که این خبر شنیده شده و صحت کامل از تخریب آن شنیده نشده که امیدوار هستم دروغ باشد
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

#به_وقت_طبس #دست_به_موبایل_شوید #پیامک_بزنید_و_رای_دهید پخش نماهنگ حضرت ماه با صدای خواننده همشهری هنرمند

عشق آباد خبر
#به_وقت_طبس
#دست_به_موبایل_شوید
#پیامک_بزنید_و_رای_دهید

پخش نماهنگ حضرت ماه با صدای خواننده همشهری هنرمند آقای مهدی صاحبی در برنامه زنده تلویزیونی ترانه باران شبکه شما

⏰ امروز ساعت ۱۸ از شبکه شما
از ساعت ۶ عصر آغاز و تا ۷ ادامه دارد…

ارسال کد ۷ به سامانه

۳۰۰۰۰۹۹۹

✍ همه همشهریان در شهرستان طبس؛ همت خواهیم کرد و با ارسال کد ۷ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۹۹۹ از همشهری افتخارآفرین خود حمایت می‌کنیم تا بازهم شاهد درخشش نام طبس در عرصه کشوری باشیم.

#نماهنگ
#حضرت_ماه
#مهدی_صاحبی
#شبکه_شما_رسانه_ملی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

‍ ‍ عودت ۲۳۰۵ اصله نهال فاقد گواهی سلامت به گزارش

‍ ‍ عودت ۲۳۰۵ اصله نهال فاقد گواهی سلامت

به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان طبس در فصل نهال کاری، از توزیع و فروش تعداد ۲۳۰۵ اصله نهال فاقد گواهی بهداشت سلامت جلوگیری و به استان های مبدأ عودت داده شد.
آقای مهندس بخشایی معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس تأمین امنیت غذایی مردم به عنوان مهم ترین رسالت وزارت جهاد کشاورزی نام برد و گفت: ورود نهال های آلوده، باعث ضربه دیدن بخش کشاورزی می شود
وی افزود:شبکه مراقبت و کنترل نهال این معاونت در طی فصل درخت کاری(بهمن ماه ۹۷لغایت فروردین ماه ۹۸) در بازدیدهای دوره ای از مراکز فروش نهال و نهال های وارده توسط دوره گردها، پس از رویت نهال های فاقد گواهی بهداشتی از استانهای آلوده به آفات و بیماریهای قرنطینه ای، با هماهنگی مقام محترم قضایی و سایر مسئولین مرتبط و تنظیم صورتجلسه اقدام به عودت ۱۵۰۵ اصله نهال مرکبات و ۸۰۰ اصله نهال هسته دار وسردسیری فاقد گواهی بهداشتی سلامت نهال، به استانهای مبدأ نمودند.
وی ابرازداشت: به منظور جلوگیری از ورود و شیوع آفات و بیماریهای قرنطینه ای و آفات جدید درمنطقه، و همچنین سلامت اشجار شهرستان به ویژه مرکبات، خرما ودرختان هسته دار، کارشناسان شبکه مراقبت این معاونت با نظارت مستقیم بر عاملین فروش نهال و بازدیدهای مستمر از نهال های وارده به شهرستان جهت کنترل گواهی بهداشتی و شناسه رقم نهال ها ، مانع از ورود نهال فاقد مجوز شدند.
آقای مهندس بخشایی اظهار داشت: همکاری و هوشیاری کشاورزان سختکوش مهمترین عامل برای جلوگیری از بروز آفات در باغها است. و عنوان کرد هرساله شاهد عرضه غیرمجاز انواع نهال های آلوده توسط افراد فرصت طلب و سودجو در گوشه وکنار شهرستان هستیم.
وی با تاکید بر لزوم خرید نهال شناسنامه دار که دارای شناسه و لیبل هستند از بهره برداران خواست دقت لازم در زمان خریداری نهال داشته باشند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس از دیگر اقدامات جهاد کشاورزی شهرستان در این زمینه را مکاتبه و هماهنگی لازم با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و اخذ دستور دادستانی درخصوص توقیف نهال های فاقد مجوز و فرماندهی انتظامی شهرستان و پلیس راه ها در خصوص جلوگیری از ورود نهال های فاقد گواهی بهداشت بیان کرد و گفت : به منظور ترویج و اطلاع رسانی از طریق دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها جهت تبیین موضوع و حساسیت آن با معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان، بخشداری ها و شهرداری های شهرستان در این خصوص مکاتبه انجام شد.
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس ضمن تقدیر از کلیه مسئولین دستگاههایی که با جهاد کشاورزی همکاری داشته اند یادآور شدکارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان آماده دریافت شکایات و گزارشات و ارائه هر گونه مشاوره و راهنمایی در این زمینه به باغداران و مردم شهرستان طبس می باشند.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار