✳️برگزاری کلاس های استعدادیابی ووشو در روستای تپه طاق✳️ ✅این

عشق آباد خبر
✳️برگزاری کلاس های استعدادیابی ووشو در روستای تپه طاق✳️

✅این کلاس استعدادیابی که در دوقسمت آقایان و بانوان در رده های سنی مختلف برگزار شد با استقبال چشمگیر جوانان و نوجوانان روستای تپه طاق رو به رو شد ✅

❇️این کلاس مقدمه آغاز کلاس های آموزشی ووشو در روستای تپه طاق می باشد که با توجه به استعداد ها و پتانسیل های ورزشی ناب این روستا انشا…در آینده ای نه چندان دور شاهد درخشش جوانان و نوجوانان روستای تپه طاق در میادین کشوری و استانی خواهیم بود❇️

☯جا دارد از ریاست هیات ووشو آقای علی پور و خانم محمد زاده که با تمام مشکلات و سختی ها این کلاس استعدادیابی رو با همکاری بسیج تپه طاق برگزار کردند تشکر و قدردانی می گردد☯
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:A A.
@کانال عشق آباد خبر

وزارت بهداشت ۲۰ هزار نیروی جدید استخدام می‌کند معاون توسعه مدیریت

عشق آباد خبر
وزارت بهداشت ۲۰ هزار نیروی جدید استخدام می‌کند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت بهداشت: با سازمان برنامه و بودجه هماهنگ شده‌ایم و به‌زودی آگهی استخدام ۲۰ هزار نیرو در وزارت بهداشت منتشر می‌شود./ باشگاه خبرنگاران/ #اجتماعی

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

«ابوترابی»نماینده مجلس: برخی اخبار از انتقاد شدید روحانی به زنگنه

عشق آباد خبر
«ابوترابی»نماینده مجلس: برخی اخبار از انتقاد شدید روحانی به زنگنه در جلسه هیات دولت به دلیل ضعف عملکرد وزیر نفت حکایت دارد.

جایگزین زنگنه، فردی متحول گرا و موفق در کابینه دولت است که به زودی معرفی می‌شود.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

جوایز این مسابقه انشاء ا… در روز جمعه ۳۱ خرداد

عشق آباد خبر
جوایز این مسابقه انشاء ا… در روز جمعه ۳۱ خرداد بعد از مراسم نماز جمعه اهداء خواهد شد
مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج عشق آباد
با همکاری و مشارکت
حوزه ۲ مقاومت بسیج مالک اشتر دستگردان
و پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی عشق آباد
@menhajeshghabad
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

ارسال شده از سروش: کلاسهای آموزش قرآن موسسه فرهنگی ثرآن وعترت

ارسال شده از سروش:
کلاسهای آموزش قرآن موسسه فرهنگی ثرآن وعترت منهاج عشق آباد شروع شده است علاقه مندان به شرکت در این کلاسها حداکثر تا پایان خرداد مهلت دارند ثبت نام کنند .این کلاسها رایگان می باشد .
رشته های فعلی :
۱-آموزش قرآن همراه با برنامه های جانبی نقاشی کاردستی و …. برای نونهالان ۵ تا ۷ سال
۲-روخوانی و روانخوانی در سه سطح ۱ و۲ و۳
۳-حفظ نیم جزء ، یک جزء، سه جزء تا حفظ کل
۴-ترجمه و مفاهیم سطح ۱
۵-آموزش نماز ،اذان و مکبری در خلال برنامه های قرآنی
پسران روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۹ تا ۱۱
دختران روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۱
تلفن ۳۲۸۵۴۴۱۱
@menhajeshghabad
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

ببینید | تیزر معرفی برنامه تلویزیونی #بازتاب؛ با موضوع :


ببینید | تیزر معرفی برنامه تلویزیونی #بازتاب؛
با موضوع : ” آسیب های بازی های رایانه ای “”

برنامه امشب ساعت ۲۲:۱۵
تکرار فردا ساعت ۱۶:۲۰
از شبکه خاوران

تهیه کننده: میثم احمدی

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

کاهش بار مراجعات درمانی مردم به دلیل مسایل اقتصادی معاون کل

عشق آباد خبر
کاهش بار مراجعات درمانی مردم به دلیل مسایل اقتصادی

معاون کل وزارت بهداشت ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی: حدود ۳۰ درصد بار مراجعات به داروخانه‌ها بدون داشتن نسخه و بدون مراجعه مجدد به پزشک است تا از این طریق بتوانند هزینه‌های خود را کاهش داده و پول ویزیت را پرداخت نکنند. اینها نشانه‌های نگران‌کننده‌ای است. /ایسنا

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

‍ برداشت محصولات جالیزی شهرستان طبس به گزارش روابط عمومی معاونت

‍ برداشت محصولات جالیزی شهرستان طبس
به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان طبس کار برداشت از سطح ۳۵۰ هکتار محصولات جالیزی این شهرستان شامل خربزه، طالبی، هندوانه، خیار و کدو از نیمه اول خرداد ماه آغاز گردیده و پیش بینی می شود از این سطح بالغ بر ۸ هزار تن انواع محصولات جالیزی برداشت شود.
آقای مهندس بخشایی معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس با اعلام این خبر: ارقام جالیز کشت شده را خربزه خاتونی ، خربزه رقم مینو وخربزه محلی، هندوانه چارل لستون گری و کریمسون سویت، خیار سوپردومینوس، خیار هیبرید مایا شرکت فلات ، خیار هیبرید سوپر گرین شرکت آتلانتیس تیل سبز وطالبی سمسوری ومحلی را نام برد و افزود: کشت محصولات جالیزی در این شهرستان به ۳ روش کشت مالچ پلاستیک، کشت در فضای باز و استفاده از نشاء انجام می شود، که کشت زیر پلاستیک به دلیل حفظ رطوبت، کنترل علفهای هرز و زود رسی محصول علی رغم هزینه بالاتری که نسبت به سایر روشهای کشت دارد از سوی کشاورزان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس خدمات ارائه شده به کشاورزان جالیزکار این شهرستان را توزیع انواع نهاده‌های کشاورزی، نظارت فنی بر مزارع جالیز جهت مبارزه به موقع با آفات و بیماری‌ها از طریق کارشناسان خرید خدمات گیاه‌پزشکی اعلام نمود.
شایان ذکر است در شهرستان طبس محصول خربزه زودتر از سایر نقاط استان به عمل می‌آید که از این نظر به دلیل درآمدزا بودن از جایگاه خاصی در شهرستان برخوردار می‌باشد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

‍ به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد

‍ به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان طبس در ششمین روز از هفته جهاد کشاورزی با حضور جناب آقای مهندس سورگی مشاور رئیس سازمان و رئیس اداره امور مجلس، جناب آقای مهندس غلامی مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی و جناب آقای مهندس خسروی مدیر تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب حاج آقای محمدی امام جمعه شهرستان، جناب آقای مهندس خلیلی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان، جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و همچنین جمعی از بهره برداران و تشکلهای بخش کشاورزی شهرستان طبس ۳۱ پروژه عمرانی بخش کشاورزی این شهرستان به صورت همزمان در روستای دهنو هادیان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

آقای مهندس بخشایی معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سال زراعی ۹۷/۹۸ ، طرح های افتتاحی در هفته جهاد کشاورزی را شامل ۲پروژه سامانه نوین آبیاری ، ۲ پروژه انتقال آب ، ۲ پروژه تسهیلاتی احداث گلخانه صیفی سبزی ، ۶ پروژه تسهیلاتی احداث استخر ذخیره آب، ۳پروژه مرمت وبازسازی قنات، ۱۴پروژه تسهیلاتی پرورش دام سبک وسنگین اصلاح نژاد شده ، یک پروژه پرورش شترمرغ و یک پروژه تکثیر وپرورش ماهیان زینتی در سطح ۲۸ روستا عنوان کرد.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس افزود: میزان کل اعتبارهزینه شده وسرمایه گذاری انجام شده مبلغ دو میلیارد و هشتصد و هفتاد و دو میلیون تومان می باشد که ازاین مبلغ یک میلیارد و هشتصد و بیست و دو میلیون تومان تسهیلات بانکی از محل منابع اشتغال پایدار روستایی ، مبلغ چهارصد و چهل و سه میلیون و نهصد هزار تومان اعتبار بلاعوض دولتی و مبلغ ششصد و شش میلیون و صد هزار تومان سهم آورده متقاضی وخودیاری می باشد. با بهره برداری از این طرح ها ۲۸۸ خانوار از مزایای آن برخودار خواهند شد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

❌❌هشدار جدی به همه ی پدر مادرها❌❌ بازی مریم تهدید

❌❌هشدار جدی به همه ی پدر مادرها❌❌

بازی مریم تهدید کودکان
چالش جدیدی اومده به اسم بازی “مریم”. از طریق موبایل این بازی قابل اجراست! این بازى، بازی بسیار خطرناکیه! در سال گذشته شاهد این بودیم که چگونه بازی نهنگ آبی در بین مردم به سرعت شناخته شد و تعداد بسیاری از مردم که اکثر آن ها نوجوانان ۱۳ تا ۱۸ سال بودند جان خودشون را از دست دادند. بعد از اون بازی مومو وارد بازار شد که کودکان و نوجوانان را به سمت خودش میکشوند و بعد اونها را وادار به خودکشی میکرد که به سرعت با اطلاع رسانی جلوش گرفته شد!!! الان بازی مریم!! این بازی کم سن ترین افراد جامعه را یعنی کودکان و نوجوانرا هدف قرار داده! به دلیل دسترسی راحت به این برنامه قطعا افراد بیشتری تحت تاثیر این برنامه قرار میگیرن که این یه فاجعه اس.
بازی مریم ساخته فردی با هویت سعودیه و اگه در تصاویر مختلف از محیط بازی دقت کنید، متوجه میشین زبان بازی، کاملا عربیه و در صورت عدم آشنایی با زبان عربی، بازی سخت تره! البته زبان انگلیسی هم داره و حتما هم لازم نیست فرزند ما زبان بلد باشه. اصلی ترین شباهت بازی مریم و نهنگ آبی و مومو اینه که کارشون ایجاد ترس، دلهره، وحشت و تهدید کودکانه!
نهنگ آبی طی دستورات مرحله به مرحله دستورات ۵۰روزه متوالی دیکته میشد! در بازی مریم شاهد یک خط سیر داستانی هستیم. داستان بازی اینه که یه دختر جنگ زده ۹ ساله به نام مریم در جنگل گم شده و از کاربر خواهش می کنه تا اونو را به خونه اش و خانواده اش برسونه. اما در طی مسیر اتفاقات وحشتناکی را تجربه میکنه و کاربر در حین اجرای بازی هیجان، ترس دلهره و تهدید زیادی را تجربه میکنه!
موضوع بازی بیشتر در رابطه با اجنه و جن زدگیه و سراسر طول بازی شاهد پخش صداهای ترسناک و رعب آوریم. در ابتدای بازی اطلاعات مختلفی از فرزند ما درخواست میشه مثلا ازش میخواد که اسمش و آدرس خونش را بده و اجازه دسترسی به دفتر تلفن، صفحات مجازی و اپلیکیشن های مجازی مثل تلگرام و اینستاگرام را میگیره! و تا زمانی که کاربر این اطلاعات را وارد نکنه، اجازه بازی به فرزند ما داده نمیشه!!!! بچه ها کلا اینا رو نمیخونن و اوکی میکنن! فرض کنید فرزند من و شما اسم دروغ و آدرس دروغ وارد کنه! موضوع به این سادگی نیستتتت…. چون این بازی دسترسی های زیادی به دفتر تلفن و اطلاعات کاربر داره و میتونه اطلاعات واقعی را تا حد خیلی زیادی پیدا کنه و با اون فرزند ما را تهدید کنه!!!جالب اینکه این بازی پس از چند دقیقه بازی مداوم به اتمام میرسه و ترفندش هم اینه که اگه از بازی خارج بشی تا یک روز بعد به هیچ عنوان نمیتونی وارد بازی بشی!!تا اینجاش مثل بازی های خشنه و با صداهای وحشتناک. چیزی که این بازی را وحشتناک میکنه اتفاقات بعد از بازیه! بعد از اتمام بازی ساعت ۳نصف شب یک شماره ناشناس زنگ میزنه به گوشی و میگه ” ما هنوز با تو کار داریم”!! این عمل نه یک بار ده ها بار تکرار میشه. هر شب بی وقفه…. و هر بار صداهای عجیبی پخش میشه تا فرزند ما را مجاب کنه که جن زده شده!!!
این نکته را نباید فراموش کنیم که بازی مریم بیشتر در رابطه با ارواح سرگردان و اجنه اس و همین موضوع باعث میشه تا بچه ها که سن کمتر دارند، بیشتر وحشت کنند. تماس ها کم کم از نصف شب به مواقع مختلف روز هم سرایت پیدا میکنه و در نهایت منجر میشه تا بازیکن که در رده سنی کودک یا نوجوان هست دچار وحشت بشه و دست به کارهایی همچون خودکشی بزنه!

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار