آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون #استخدامی آتش نشانان #خراسان_جنوبی مدیرکل دفتر

عشق آباد خبر
آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون #استخدامی آتش نشانان #خراسان_جنوبی
مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی گفت: ثبت‌نام آزمون استخدامی آتش نشانان استان که توسط #جهاد_دانشگاهی خراسان جنوبی برگزار می‌شود، از ۱۰ تیر آغاز شده و متقاضیان تا ۱۹ تیرماه فرصت دارند، برای ثبت ‌نام به سایت مرکز #آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

کانال خبرگزاری صداوسیما خراسان جنوبی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

کاش ماهم از این #برادرا داشتیم….. در آستانه #روز_دختر کانال خبرگزاری صداوسیما


کاش ماهم از این #برادرا داشتیم…..

در آستانه #روز_دختر

کانال خبرگزاری صداوسیما خراسان جنوبی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

از فردا (۱۳ تیر) روز سنجش آموخته ها آغاز

عشق آباد خبر
از فردا (۱۳ تیر) روز سنجش آموخته ها آغاز می شود

آزمون سراسری کارشناسی فردا (پنج‌شنبه) و پس فردا با حضور حدود ۱ میلیون و ۱۳۰ هزار داوطلب برگزار می‌شود.

آزمون گروه‌های علوم ریاضی، فنی و علوم انسانی صبح و آزمون گروه هنر عصر پنج‌شنبه برگزار می شود.

آزمون گروه‌های علوم تجربی و زبان‌های خارجی هم به ترتیب صبح و عصر جمعه برگزار می‌شود.

داوطلبان آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی، فنی و علوم انسانی تا ۲۴ امشب مهلت دارند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

داوطلبان گروه هنر هم تا ساعت ۱۱ صبح فردا و داوطلبان گروه علوم تجربی تا ساعت ۱۸ فردا مهلت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

داوطلبان گروه زبان‌های خارجی تا ساعت ۱۱ صبح جمعه پس فردا (۱۴ تیر) فرصت دارند کارت ورود به جلسه بگیرند.

کانال خبرگزاری صداوسیما خراسان جنوبی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

فرماندار نمین اردبیل نانواییهای شهر رو جمع کرده و ازشون


فرماندار نمین اردبیل نانواییهای شهر رو جمع کرده و ازشون خواسته نونهایی که پختن رو امتحان کنند.

جالب اینکه خیلیاشون نتونستن نونی که خودشون پختن رو بخورن و قول دادن بعد این کیفیت نونهاشون رو بهتر کنند.

➕یک کار تر و تمیز به نفع مردم، که ان شاالله تکرار بشه
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

انتصاب رئیس جدید هیات شنای طبس ✳️ به پیشنهاد اداره

عشق آباد خبر
انتصاب رئیس جدید هیات شنای طبس

✳️ به پیشنهاد اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس و تایید اداره کل ورزش و جوانان استان #دکتر_سعید_رستمی بعنوان رئیس جدید هیات شنای شهرستان طبس منصوب شد.

این انتخاب شایسته را تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

‍ عاملین شکار غیر مجاز یک رأس کل وحشی

‍ عاملین شکار غیر مجاز یک رأس کل وحشی توسط مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان طبس دستگیر شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طبس با اعلام این خبر گفت: مأمورین اجرایی یگان حفاظت محیط زیست شهرستان طبس در زیستگاههای مناطق آزاد بخش دستگردان طبس متوجه حضور چهار نفر شکارچی غیرمجاز در منطقه شدند.
حاتمی گفت: محیطبانان با همکاری مأمورین محترم انتظامی عشق آباد موفق به دستگیری این متهمین شدند.
وی افزود: از این متهمین لاشه یک رأس کل وحشی، دو قبضه سلاح شکاری ساچمهزنی کالیبر ۱۲ و تعدادی فشنگ ساچمه‌زنی، ۴ دستگاه دوربین چشمی و یک عدد چاقو کشف و ضبط گردید و متهمین جهت رسیدگی جرم به مقامات محترم قضایی معرفی شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست طبس یاد آور شد: بر اساس آخرین نرخ بهای جانوران وحشی به لحاظ مطالبه ضرر و زیان وارده به محیط زیست، جریمه قابل پرداخت از بابت صید و شکار غیرمجاز هر رأس کل یا بز وحشی معادل یکصد میلیون ریال تعیین شده است که متهمین می‌بایست این مبلغ را به حساب دولت واریز نمایند.
حاتمی تصریح کرد: متهمین علاوه بر پرداخت ضرر و زیان وارده به محیط زیست ، در دادگاه به جرم شکار غیرمجاز جانوران وحشی محاکمه شده و بر اساس ماده ۱۱ قانون شکار و صید به حبس از ۹۱ روز تا شش ماه و یا بر اساس تصویب نامه جدید هیأت وزیران به جزای نقدی از بیست و دو میلیون و پانصد هزار ریال تا چهل و پنج میلیون ریال محکوم خواهند شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طبس از همکاری جناب سرهنگ علیپور فرمانده محترم انتظامی شهرستان طبس و فرمانده و مأمورین محترم پاسگاه انتظامی عشق آباد تقدیر و تشکر کرد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

♦کشف ۳۴۸ کیلو تریاک و حشیش در عملیات مشترک پلیسی فرمانده

♦کشف ۳۴۸ کیلو تریاک و حشیش در عملیات مشترک پلیسی

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: در عملیات مشترک مأموران انتظامی شهرستان “طبس” و پلیس خراسان رضوی ۳۴۸ کیلو و ۷۰۰گرم تریاک و حشیش کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار “مجید شجاع”در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای عبوری استان بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران انتظامی شهرستان طبس با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی هنگام گشت زنی و کنترل محورهای عبوری، خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو ۲۰۰کیلو و ۹۰۰گرم تریاک و ۱۴۷کیلو و ۸۰۰گرم حشیش کشف کردند که در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار شجاع در پایان ضمن تقدیر از همکاری فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی،خاطر نشان کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استان ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچیان از برنامه های تعریف شده است که نشانه همدلی و همگرایی و هم پوشانی نیروی انتظامی است.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

#توقع_امام‌جمعه_از_مسئولان / #گلایه حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی از بی‌مهری به

#توقع_امام‌جمعه_از_مسئولان / #گلایه حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی از بی‌مهری به شوراها توسط دولتمردان/ #تقدیر_امام‌جمعه طبس از برخی #مسئولان_استان

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدی در نشست صمیمی با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان طبس از تلاش، پیگیری و دغدغه‌های بحق این مجموعه تشکر کرد و همدلی و هماهنگی خوبی که در شورای اسلامی شهرستان وجود دارد را مورد تقدیر قرار داد.

امام‌جمعه طبس یادآور شد: در طول هفته معمولا برخی از مطالبات مردم و شهرستان به طور حضوری یا تلفنی توسط آقای مرادی و آقای امینی روسای محترم شورای اسلامی شهرستان و شهر به حقیر منتقل می شود و برحسب ضرورت پیگیری‌هایی هم صورت می گیرد و از این پس نیز هر مطالبه و درخواست بحق مردمی که توسط هرکدام از عزیزان شوراها مطرح شود بلافاصله پیگیری لازم انجام خواهم داد.

دکتر محمدی درباره برخی مطالبات و مشکلاتی که توسط اعضای شورای اسلامی شهرستان مطرح گردید؛ توضیحاتی بیان و برخی پیگیری‌هایی که توسط امام جمعه در هفته‌های گذشته انجام داده را ارائه کرد.

امام جمعه طبس با اشاره به دغدغه های بحق مردمی در #حوزه_بهداشت_و_درمان و پیگیری هایی که در تهران و مرکز استان خراسان جنوبی انجام داده؛ اظهار امیدواری کرد با تدوام پیگیری‌های میدانی شاهد تحقق برخی مطالبات مردمی باشیم.

وی در ادامه جلسه با توجه به دغدغه ی مطرح شده توسط اعضای شورای اسلامی شهرستان، از این که به شوراها بی‌توجهی‌هایی می شود و بعنوان نمایندگان مردم شهرستان ، از سوی دولت مردان، مورد #بی‌مهری‌هایی در تصمیم گیری‌ها قرار می گیرند؛ ابراز #گلایه کرد و متذکر شد: مدیران دولتی به احترام مردم به مشورت نمایندگان مردم توجه نموده و #مطالبات و دغدغه های #بحق_شوراها را مدنظر و پیگیری قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلیمن محمدی تاکید کرد: قطعا شوراها بعنوان بازوان اصلی دولت مردان و رابط بین مردم و مسئولین باید مورد تکریم و مشورت مدیران و دولت مردان باشند تا امور مردم تسهیل گردد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت استراتژیک شهرستان و ورود و خروج قریب به ۱۰ میلیون مسافر و زائر در طبس؛ می طلبد تا مدیران استان #نگاه_ویژه‌ی_فراشهرستانی به طبس داشته باشند که لازم می دانم از اهتمام ویژه و نگرش والای #نماینده_محترم_ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی، #استاندار_محترم و برخی مدیران عالی استان بویژه #مدیرکل محترم #صداوسیما که چنین نگرش و دیدگاه قابل تحسینی باتوجه به موقعیت و شرایط ویژه طبس دارند؛ تشکر نمایم.

⭕️ #فرماندار_جدید طبس #فارغ_از_سیاسی‌کاری و #بدور_از_حاشیه‌ باشد؛ با وی #همراهی_می‌کنم.

امام جمعه طبس اظهار امیدواری کرد: با انتصاب #فرماندار_جدید_طبس در سالجاری که انتخابات در پیش است و در آن ایام دامنه خط کشی‌های سیاسی شدت می گیرد؛ #فارغ_از_سیاسی‌کاری و عدم ورد به حاشیه ها براساس خطوط قرمز نظام و انقلاب و آرمان های والای امام راحل و شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری در راستای توسعه همه جانبه شهرستان گام برداشته شود.

دکتر محمدی تاکید کرد: قطعا هر مدیری که در شهرستان با این رویکرد کار کند؛ بنده باتمام توان در کنارش خواهم بود و در طول یکسال گذشته هم فارغ از نگاه های سیاسی اینگونه عمل شده و این حقیقت اثبات شده است.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار