. اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد

دانلود فایل
.
اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس

به اطلاع علاقه مندان به تحصیل در مقطع کاردانی و کارشناسی عشق آباد می رساند:
متقاضیان می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۵ مهر ماه با مراجعه حضوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس جهت ثبت نام در رشته های بدون آزمون اقدام نمایند.

لازم به ذکر است رشته های ذیل در عشق آباد به حد نصاب رسیده و کلاس ها در عشق آباد تشکیل می گردد:

۱⃣ کاردانی آموزش ابتدایی
۲⃣ کاردانی حسابداری
۳⃣ کاردانی به کارشناسی آموزش ابتدایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره: ۰۹۱۳۷۷۸۱۴۲۴ آقای محمودی ، یا آی دی @mahmoudi666 تماس بگیرید.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

‍ گزارش حسن رمضانی – مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری

‍ گزارش حسن رمضانی – مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان جنوبی در خصوص آتش گرفتن قلعه بادام تک

فقط یک لاستیک سوزانده‌اند

مجوزی از میراث فرهنگی نگرفتند

حسن رمضانی – مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان جنوبی – در گفت‌وگو با ایسنا هر چند تاکید می‌کند که هیچ مجوز یا اعلامی از سوی آتش‌نشانی برای برگزاری این مانور در قلعه‌ی تاریخی «بادام تک» – این قلعه در بخش دستگردان طبس و در ۷ کیلومتری جاده “عشق آباد” به ده “محمد” قرار دارد – انجام نشده است، اما می‌گوید: فقط یک لاستیک سوزانده‌اند، نباید این را به آتش‌سوزی تعمیم داد.

او با بیان این‌که قلعه‌ی قاجاری «بادام تک» در خارج از محدوده‌ی شهری قرار دارد، ادامه می‌دهد: یک لاستیک را کنار بنا سوزانده‌اند و لاستیک دیگر را در کنار دیوار قلعه در اتاقی که اصلا سقف ندارد آتش زده‌اند و بعد هم خاموش کرده‌اند، در نقطه‌ای که نه تزئینات دارد و نه چیزِ دیگری.
عشق اباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
https://www.isna.ir/news/98071309598/%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87-%D8%B1%D8%A7-%D8%A2%D8%AA%D8%B4-%D8%B2%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

خانواده های محترم داغدار فاطمی خبر درگذشت مادر عزیزتان مرحومه

خانواده های محترم داغدار فاطمی
خبر درگذشت مادر عزیزتان مرحومه شادروان حاجیه درجان خانم امیری ما را متاثر کرد ، از صمیم قلب این ضایعه را خدمت همه ی سوگواران فقدان آن عزیز سفر کرده تسلیت و تعزیت عرض می کنم ، امید که خداوند روح ایشان و همسر مرحومش را میهمان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام فرماید . با احترام ، مهدی شمسایی ، قم المقدسه .
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

نیازمند نیروی کار در عشق اباد به یک نفر لیسانس

نیازمند نیروی کار در عشق اباد
به یک نفر لیسانس کامپیوتر یا لیسانس آی تی جهت کار در دفتر خدمات الکترونیک قضایی نیازمندیم.
شماره تماس۰۹۱۳۲۵۰۱۸۷۹
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

در سومینـ روز از هفته نیروی انتظامی با حضور حجت

عشق آباد خبر
در سومینـ روز از هفته نیروی انتظامی با حضور حجت الاسلام محمدی امام جمعه طبس و آقای فلاحی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان  طبس و جناب سرهنگ پارسافر معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبیبه اتفاق  جناب سرهنگ علیپور فرمانده نیروی انتظامی  طبس  و همکارانشان در طبس و بخش دستگردان بخشدار دستگردان  و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان طبس و عشق آباد
 ساختمان  پاسگاه انتظامی روستای ده محمد  با زیربنای ۲۶۴ متر مربع  به ارزش کل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح و  مورد بهره برداری قرار گرفت.
 این ساختمان  خشت و گلی و دارای قدمتی چندین ساله بود که تخریب شد و به جای ان این  ساختمان زیبا و مقاوم  ساخته شد.
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

‍ خواسته های مردمـ عشق اباد در خصوص راههای

‍ خواسته های مردمـ عشق اباد در خصوص راههای مواصلاتی بخش
بعد از برگزاری نماز جمعه این هفته نمازگزاران در صحن مصلای نماز جمعه با برگه های نوشته شده که در دست داشتند و روی ان شعار نوشته شده بود شعار های زیر را سر دادند
راه پیرحاجات و آسفالت چه شد
 از چه رو طومار این ره  بسته شد

 راه بردسکن و عشق‌آباد خراب
 ایهل المسئول میخواهیم جواب

 راه ده محمد بلاتکلیف ماند
 این پروژه همچنان تضعیف ماند

 و در پایان با خواندن بیانیه  و دادن شعار الله اکبر مورد تایید نمازگزاران قرار می گرفت
متن بیانیه

✳️راه های ارتباطی بعنوان شریان اصلی اتصال نقاط مهم به یکدیگر دارای اهمیت فراوانی هستند به گونه ای که برای توسعه یک منطقه می بایست راه های مواصلاتی ظرفیت وگنجایش لازم برای اتصال به سایر مناطق را داشته باشد.

✳️راه های ارتباطی یکی از ضروریاتی است که زمینه حضور سرمایه گذاران رافراهم می کند ودر صورت قصور دراین حوزه، توسعه منطقه با مخاطره روبرو خواهد شد.

✳️مامردم شهر عشق آباد ضمن تقدیراز کارهای انجام شده خواستار مطالباتی در این زمینه هستیم:

✅۱) آغاز به کار باند دوم راه ده محمد-عشق آباد در صورتیکه این پروژه کلنگ زنی شد ولی متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی انجام نگرفته وتشکر از امام جمعه محترم ومعزز جهت تاکید برموضوع کلنگ زنی پروژه های واتمام سریع آن وپیگیری های مجدانه ایشان، ازاین حیث خواستار اجرایی شدن هرچه زودتر باند دوم این محور هستیم.

✅۲) جاده ی ده محمد-عشق آباد غیر استاندارد ومواج بوده وهمین مساله باعث شده درخیلی ازموارد شاهد ازدست دادن همشهریان وهموطنانمان باشیم لذا خواستار بهسازی و روکش صحیح واستاندارددر این جاده هستیم.

✅۳) مسیر عشق آباد به سه راهی درونه دارای ۵۴آبنمای خطر ساز بوده که ضمن تشکر از تصویت حذف ۴آبنما ،این مساله هم علتی شده که خیلی از مسافرین حرم رضوی این راه را انتخاب نکرده وباعث دورشدن مسیر آنها تا مشهد مقدس میشود لذا به جهت بالابودن حوادث ترافیکی دراین منطقه تسریع درحذف آبنما ها مورد تاکید است.

✅ ۴)راه پیرحاجات به عشق آباد مدت هاست به فراموشی سپرده شده است واین جاده از لحاظ اقتصادی ،گردشگری وهمچنین برای مسافران ازجهت کاهش مسیر سفر به مشهد مقدس وبویژه زیارتی باارزش است ، اما برای بیست کیلومتر دیگر ساخت این جاده مسکوت مانده وهیچ خبری دیگر نیست لذا تخصیص بودجه وشروع عملیات اجرایی این مسیر وتسریع در تکمیل آن خواسته دیرینه ،بحق وتقاضای اصلی ماست.

✅۵) راه های روستایی وعشایری ما بعد از سیل اخیر زیر ساخت آن خراب وعبور ومرور را برای مردم زحمت کش روستایی وعشایر سخت کرده است لذا ضمن تشکر ازتلاش های کارکنان راهداری جهت بازگشایی مسیر ها اجرای زیر سازی وآسفالت راههای فوق مورد تاکید است

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ببینید کلیپ کوتاهی از شعارها و بیانیه این تجمع
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

روز ۱۵ مهر ماه روز ملی روستا وعشایر را

عشق آباد خبر
روز ۱۵ مهر ماه روز ملی روستا وعشایر را بر سخت کوشان عرصه تولید ، عشایران غیور مبارک باد
مهرور _ امور عشایر شهرستان طبس
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

بازدید محمدعلی شیردل بخشدار دستگردان و محمدعلی قربانی رئیس

عشق آباد خبر
بازدید محمدعلی شیردل بخشدار دستگردان و محمدعلی قربانی رئیس شورای اسلامی بخش دستگردان از طرح مسکن محرومین در روستاهای ازبکوه جدید، پده بید و تپه طاق.
شایان ذکر است در قالب طرح مسکن محرومین که علاوه بر خراسان جنوبی در استان های کرمان و سیستان و بلوچستان نیز اجرا می شود، مقرر گردیده ۱۰ هزار واحد مسکونی ویژه محرومین با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح استان خراسان جنوبی احداث شود. در قالب این طرح ۴۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه و تا سقف ۲۵ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض به متقاضیان پرداخت می گردد.
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

♨️ بی آبی در تپه طاق طبس؛ بهداشت را به

♨️ بی آبی در تپه طاق طبس؛ بهداشت را به مخاطره انداخت…

⭕️ بانوی میانسالی در روستای عشایری تپه طاق #طبس، وقتی پزشکان کاروان سلامت نذر آب، او و دیگر اهالی روستا را به رعایت بهداشت توصیه کردند با صدای بلند گفت که سه روز است آب نداریم با این وجود چگونه از ما می خواهید که بهداشت را رعایت کنیم تا فرزندانمان بیمار نشوند؟

بر اساس روایت روزنامه “خراسان جنوبی” یکی از پزشکانی که از استان های غربی به خراسان جنوبی آمده هم از شدت محرومیت و فقر موجود در روستاهای منطقه تعجب و اظهار کرد که مردم این روستاها با وجود این همه مشکلات چگونه زندگی می کنند!

❌ او نبود آب شرب در این روستاها را دلیل مهمی برای رعایت نکردن موارد بهداشتی از سوی مردم دانست و از مسئولان مربوط خواست تامین آب شرب روستاها را در اولویت کار خود قرار دهند.

#تپه‌طاق_تشنه_است
#آب_منزل_مسئولان_وصل_است
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار