اتمام اجرای بتون ریزی خروجی سیلاب و آسفالت آبنما

عشق آباد خبر
اتمام اجرای بتون ریزی خروجی سیلاب و آسفالت آبنما ها و آبردگی های محور روستایی یخاب و پدبید توسط راهداران

راهداری و حمل و نقل جاده ای دستگردان
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

اولین گزارش پخش شده از پریا شجاع سنگچولی گزارشگر افتخاری

دانلود فایل
اولین گزارش پخش شده از
پریا شجاع سنگچولی
گزارشگر افتخاری رادیو خراسان جنوبی در بخش دستگردان از تهیه رب انار
امیدواریم که با همکاری همه مردم و مسولین شاهد پیشرفت نامبرده و معرفی هر چه بهتر بخش دستگردان باشیم
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

به اطلاع می رساند مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان

عشق آباد خبر
به اطلاع می رساند مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی فردا چهارشنبه مورخ ۹۸/۸/۲۲ از ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ صبح از طریق سامانه الکترونیک ارتباط مردم و دولت استان (تلفن ۱۱۱) پاسخگوی سوالات مردمی می باشند.
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

بسمه تعالی انتخابات ۹۸، مشارکت حداکثری نویسنده: شیخ مهدی یزدانیان جهت مشارکت گسترده

بسمه تعالی
انتخابات ۹۸، مشارکت حداکثری
نویسنده: شیخ مهدی یزدانیان

جهت مشارکت گسترده مردم در انتخابات
۱- حضور در انتخابات برای معتقدان به جمهوری اسلامی تکلیف و برای دیگران حق است .. چنانکه رهبرمعظم انقلاب خطاب به ملت فرمودند: اگر به نظام هم اعتقاد ندارند به خاطر منافع کشور در پای صندوق های رای حاضر شوند.

۲-قهر کردن با انتخابات زمینه ورود افراد نالایق به مدیریت کشور میشود و اگر وضعیت کشور را بحرانی تر نکند قطعا بهتر نخواهد کرد . هرگاه مردم در صحنه بودند و رقابت شدیدتری بر انتخابات حاکم بوده افراد کارآمدتری منتخب ملت شده اند.

۳- در شهرستانها اجماع اکثریت نخبگان بر شخصی توانمند و مدیر مدبر ممکن است و به شهروندان دلگرمی میدهد که از منتخب نخبگان حمایت کنند.. مردم به نخبگانشان اعتماد دارند و اطمینان دارند که انتخاب آنها انتخاب اصلح است.. تکثر کاندیدا به تشتت آراء منجر شده و زمینه ساز تفرقه است.

۴- بخشی از مردم معتقدند که کاندیدا دنبال قدرتند و نه خدمت ! یعنی شعار ما شیفتگان خدمتیم و نه قدرت معکوس شده .. این تصور از ذهن مردم باید پاک شود .. مردم عزیز با مراجعه به سوابق کاندیدا و رزومه کاریشان و تخصصشان میتوانند خدمتگذاران را از قدرتمداران تشخیص دهند.

۵- مردم عزیز که در صحنه های سختی چون جنگ و تحریم در صحنه حضور داشتند و فداکاری نمودند در انتخابات هم باید به جریان اصیل انقلابی (اصولگرای اصلاح طلب واقعی) رای بدهند … ما اصول مترقی زیادی در قانون اساسی داریم که بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب هنوز معطل مانده .. نماینده شجاع در راستای توسعه کشور باید احیا کننده این اصول باشد.

۶- شوراهای نظارتی بالاخص شورای محترم نگهبان باید به جای افراد شجاع طرفدار حقوق شهروندی ، متملقین را رد صلاحیت نماید.. در همین دوره مجلس شاهد حضور نمایندگان فاسدی بودیم که با چهره انقلابی وارد مجلس شدن.

۷- و سخن آخر .. قهر با انتخابات چاره ساز نیست .. بلکه مطالبه گری انقلابی از نمایندگان زمینه ساز توسعه است .. ما در طول چهار سال نمایندگی چند بار به طور جدی نماینده را به پای میز محاکمه مطالبه محور کشانده ایم.. مردم آنقدر بر نماینده باید نظارت داشته باشند که کسی به راحتی هوای نماینده شدن به سرش نزند.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

۱۶۷ کیلومتر ازمحورهای طبس بزرگراه می شود ✅ مقصد اول

۱۶۷ کیلومتر ازمحورهای طبس بزرگراه می شود

✅ مقصد اول گردشگری خراسان جنوبی است و شاهراه اتصال به استان های دیگر از جمله خراسان رضوی محسوب می شود به همین دلیل شاهد رفت و آمد بسیار در محورهای مواصلاتی طبس هستیم اما ضعف های زیرساختی حکایت از آمار بالای حوادث جاده ای در شریان های جاده ای این شهرستان دارد.

ازحدود ۷۰۰ کیلومتر راه شریانی طبس در ۲۹۸ کیلومتر آن هیچ اقدامی برای ارتقا انجام نشده و ۱۵۸ کیلومتر دو بانده است، ارتقای ۱۶۷ کیلومتر هم در دست اجراست و برای ۶۳ کیلومتر نیز اسناد آن تهیه شد تا به مناقصه گذاشته شود.

با این اوصاف اهمیت تامین زیرساخت های حمل و نقل جاده ای طبس اگر از دیگر محورهای مواصلاتی استان بیشتر نباشد کمتر هم نیست و آن طور که رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گفت: دوبانده سازی محورهای طبس از سال ۹۶ با تخصیص ۱۵۸ میلیارد تومان اعتبار آغاز شد طوری که از محل این منابع ۸۲ کیلومتر در حال ارتقا به بزرگراه است.

«سجادی» جزئیات ارتقای شریان های مواصلاتی شهرستان را این طور اعلام کرد که طول محور طبس- یزد در حوزه این شهرستان ۱۵۰ کیلومتر است که ۳۱ کیلومتر آن در دست اجراست، ۸ کیلومتر زیر بار ترافیک رفته و عملیات اجرایی در ۱۱۶ کیلومتر آغاز نشده است.

تهیه اسناد مناقصه برای ۱۷ کیلومتر 

 به گفته وی طول مسیر طبس- اصفهان در حوزه این شهرستان ۱۶۰ کیلومتر است که ۱۸ کیلومتر از دوبانده سازی به بهره برداری رسیده و ۱۷ کیلومتر در دست  احداث  و به همین میزان اسناد مناقصه آن در دست تهیه است و در ۱۰۸ کیلومتر هیچ گونه عملیات اجرایی انجام نشده است.او طول محور طبس به دیهوک را ۸۰ کیلومتر اعلام کرد که یک کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته است و دوبانده سازی برای ۵ کیلومتر در دست اجرا قرار دارد و ۷۴ کیلومتر آن بدون هیچ گونه عملیات اجرایی است. دیگر این که طول مسیر طبس- بشرویه در حوزه این شهرستان ۸۶ کیلومتر است که ۲ کیلومتر باند دوم آن احداث و ۱۲ کیلومتر در مرحله تهیه نقشه های اجرایی قرار دارد.

پروژه های فعال دیهوک – راور 

 به گفته این مسئول، از پروژه های فعال احداث باند دوم در حوزه دیهوک – راور که ۲۰۵ کیلومتر آن در حوزه این شهرستان قرار دارد دو بانده سازی در ۸۵ کیلومتر دردست اجرا و ۱۰۳ کیلومتر این مسیر به بهره برداری رسیده است و برای مسیر باقی مانده اسناد مناقصه در دست تهیه است.البته طول محور دیهوک- بجستان در حوزه طبس ۴۳ کیلومتر است که ۲۶ کیلومتر زیر بار ترافیک است و ۱۷ کیلومتر آن در دست اجرا قرار دارد. وی گفت: برنامه ریزی برای تکمیل ۳ کیلومتر باند دوم طبس- دیهوک، کد دار کردن مسیر و تهیه اسناد مناقصه ۲۹ کیلومتر باند دوم با برآورد اعتبار حدود ۹۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار دارد. طبس با ۲ هزار و ۸۶۹ کیلومتر راه، ۱۸ درصد مسیرهای ارتباطی خراسان جنوبی را به خود اختصاص داده است که هزار و ۱۲۸ کیلومتر آن اصلی و فرعی، هزار و ۷۴۱ کیلومتر راه روستایی و حدود ۷۰۰ کیلومتر راه شریانی است.

✍ اکبری – روزنامه خراسان جنوبی

فقط من موندم سهم اعتبارات عشق آباد کجا دیده شده
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

#اطلاعیه #حج_تمتع_۹۹ لبیک الهم لبیک لبیک لا شریک لک لبیک ✅با

#اطلاعیه
#حج_تمتع_۹۹

لبیک الهم لبیک لبیک لا شریک لک لبیک

✅با توجه به نزدیک شدن زمان ثبت نام ودیعه گذران حج تمتع سال ۹۹ از کلیه دارندگان قبوض حج تمتع با هر تاریخ درخواست میشود با مراجعه به سامانه رزرو حج تمتع به نشانی reserve.haj.ir یا به دفاتر حج وزیارت و یا دفاتر اینترنتی سطح شهر طبس نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

گفتنی است این فراخوان به معنی اعلام اولویت های حج سال آینده نبوده و اولویت های تشرف به حج سال ۱۳۹۹ به تناسب سهمیه تعیین شده از سوی کشور میزبان و به ترتیب و بر اساس زمان ثبت نام زائران در بانک عامل در بازه زمانی مناسب اعلام خواهد شد.
و همچنین میزان سهمیه حجاج هر شهرستان بر اساس ثبت نام ودیعه گذران آن منطقه در سامانه مذکور خواهد بود

✍ با‌ تشکر :حسین جعفریان مقدم
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

تور #کویر بشرویه ❥ ویژه همایش سراسری کویرنوردی ✔️

عشق آباد خبر
تور #کویر بشرویه ❥
ویژه همایش سراسری کویرنوردی

✔️ جمعه ۲۴ آبان ۹۸

#کویرگردی و حس خوب غروب در #ماسه_زار
شب نشینی دور آتش
آتیش بازی
آفرود و سافاری
پاراگلایدر
آشنایی با زندگی عشایری در دل کویر
شترسواری

#خدمات :
❇️ ترانسفر
❇️ صبحانه محلی☕️
❇️ ناهار آتشی
❇️ میان وعده محلی
❇️ لیدر محلی
❇️ بیمه
❇️ عکاسی
❇️ چای آتشی و سیب زمینی اتیشی
❇️ کماج و شیرشتر

❌ #مبلغ ۹۵ هزار تومان ❌
☎️تلفن تماس
۰۹۱۴۰۶۹۲۷۶۸
۰۹۱۳۷۷۷۹۶۶۲

⛱ آفاق گشت طبس
@afaghtabas

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

‍♂آرایش و پیرایش تک‍♂ پاکسازی صورت‍♂گریم داماد آرایش فشن و کلاسیک مو‍ شستشوی

عشق آباد خبر
‍♂آرایش و پیرایش تک‍♂

پاکسازی صورت‍♂گریم داماد

آرایش فشن و کلاسیک مو‍

شستشوی سر و رنگ مو

انواع مدل های شیک روز دنیا

میدان امام خمینی-بلوار ۲۲ بهمن- جنب قصابی برادران حسنی ۰۹۱۳۵۲۶۹۴۴۱

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

هوالزاق انواع سبزی خوردن ،خورشتی ،کوکو،پلوئئ و آش ۳۴۰۰ تومان ✅دستگاه خرد

عشق آباد خبر
هوالزاق
انواع سبزی خوردن ،خورشتی ،کوکو،پلوئئ و آش ۳۴۰۰ تومان
✅دستگاه خرد کردن سبزی( بشقابی) موجود میباشد
✅در صورت خرید سبزی از ما خرد کردن رایگان میباشد
لطفا جهت سفارش سبزی خورشی ابتدا هماهنگ کنید
تلفن ۰۹۱۳۸۵۵۰۵۹
عشق آباد روبروی بانک کشاورزی میوه سرای دست چین(برادران مفتاح)
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار