رئیس دادگاه  عمومی بخش دستگردان هفته بسیج را تبریک گفت حسن

رئیس دادگاه  عمومی بخش دستگردان هفته بسیج را تبریک گفت

حسن زاده ریاست دادگاه عمومی عشق اباد  طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش عشق اباد خبر و به نقل از روابط عمومی دادگاه  عشق اباد  در بخشی از  پیام حسن زاده ریاست دادگاه عمومی بخش دستگردان آمده است:

بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه و مخاصمه با بیدادگران است و بسیجیان بلند همتانی که به دور از وسوسه های دنیا و بی رغبت به جاذبه های زندگی در سایه ایمان خالص و عمل صالح جامه جهاد بر تن کردند و در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار گرفتند و بدین سان به حیاتی طیبه دست یافتند.

بسیج یک منظومه فکری است که در همه عرصه‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی، علمی و فرهنگی، نیل به اهداف بلند قله‌های رفیع عزت و افتخار را هموار می‌سازد.

بسیجیان از جان گذشتگانی هستند که در هولناکترین لحظات زندگی، بی اعتنا به نام و نان، از مال و منال بریده و از دامنه هراس گذشته و دشت خطر را در نوردید و با مدد خون، بیرق سه رنگ پیروزی را در مرتفع ترین آسمان ایثار به اهتزاز درآوردند.

اینجانب با تبریک هفته بسیج به خصوص به جناب سروان خدابخشی فرمانده بسیج ناحیه ۲مقاومت مالک اشتر دستگردان و به همه بسیجیان سرافراز، مداومت در پیمون راه شهدای والامقام را از خداوند خواهانم و امید دارم در راستای اعتلای آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بتوانیم بیرق شرافت و انسانیت مستضعفان عالم را با عزت و اقتدار برافرازیم.
با تشکر
حسن زاده
رئیس دادگاه عمومی بخش دستگردان
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

وعده جدید برا فرهنگیان ۱۷۰ هزار فرهنگی تا ۳ سال آینده


وعده جدید برا فرهنگیان

۱۷۰ هزار فرهنگی تا ۳ سال آینده صاحب خانه می شوند

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

اطلاعیه وزارت رفاه درباره سرپرست خانوارهایی که مشمول دریافت سبد

اطلاعیه وزارت رفاه درباره سرپرست خانوارهایی که مشمول دریافت سبد حمایتی نشده‌اند

وزارت رفاه از سرپرست خانوارهایی که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده‌اند و خود را واجد شرایط می‌دانند خواست شماره ملی خود را به کد دستوری #۶۳۶۹* ارسال کنند.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

‍ یادواره شهدای دیهشک و عشایر بخش دستگردان برگزار شد برگزاری

‍ یادواره شهدای دیهشک و عشایر بخش دستگردان برگزار شد
برگزاری یادواره شهدای عشایرشهرستان طبس در روستای کلاته رضا قلی بخش دستگردان

با حضور سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه طبس حجه الاسلام تکمیلی امام جمعه عشق آباد  ریاست بنیاد شهید ،بخشدار ، شهردار  و جمعی ازمسولین بخش و خانواده شهدای عشایر مراسم یادواره شهدای عشایر بخش دستگردان در روستای عشایری کلاته رضاقلی گرفته شد

در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین تکمیلی برگزاری یادواره شهداء را زیباترین و موثرترین برنامه های فرهنگی عنوان کردتد چرا که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب افزایش انسجام ملی، تقویت ایمان، تقویت قدرت دفاعی، تقویت روحیه ایثار، حفظ آزادی، استقلال، ارتقای فرهنگ اصیل اسلامی و مقابله با فرهنگ تهاجمی غرب شده است .

حجه الاسلام تکمیلی امام جمعه عشق آباد ، رفع محرومیت زدایی را از مهمترین دغدغه ها عنوان کرده و افزودند :  مبادا مسوولان کاخ‌نشین شوند و از کوخ‌نشینان غافل شوند که این بزرگترین جفا به انقلاب خواهد بود

وی عشایر را الگوی مباره با دشمان نظام اسلامی و تامین امنیت کشور اعلام کرده و گفتند: وجود شهداء در همه مناطق نشان حضور مردم از همه قشرهای جامعه در برابردشمنان نظام اسلامی است و امروز هم دشمنان از این اتحاد و یگانگی و وحدت ملت ایران شکست خورده اند.

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

‍ حجت الاسلام تکمیلی امام جمعه عشق آباد در خطبه‌های

‍ حجت الاسلام تکمیلی امام جمعه عشق آباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته عشق آباد ضمن گرامیداشت هفته بسیج به شاخصه های تفکر بسیجی در نگاه امامین انقلاب اشاره کردند و بیان داشتند اخلاص، خدامحوری، حضور در همه میدان های سخت و بصیرت از شاخصه های اصلی بسیجی است.
امام جمعه عشق آباد با اشاره به قضایای اخیر بنزین گفتند: اصل طرح اصلاح الگوی مصرف بنزین به منظور جلوگیری از اسراف و قاچاق و نیز توزیع عادلانه یارانه بنزین لازم و ضروری بود ولی در این زمینه نکاتی قابل تامل است:
۱. زمان و شیوه اجرای طرح خوب نبود و موجب التهاب و نگرانی در میان مردم شد.
۲. بیانات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است و باید از آسیب های احتمالی مانند گرانی های بی مورد و.. جلوگیری کرد.
۳. اعتراض با اغتشاش متفاوت است و اگرچه اعتراض حق مردم است ولی نباید از مجاری غیر قانونی صورت پذیرد. از اینرو مردم بصیر با آمدن در صحنه اغتشاش و نقشه های دشمن را برای بر هم زدن آرامش کشور محکوم کردند.
۴. حجت الاسلام تکمیلی خطاب به مسئولین ارتباطات در رابطه با قطع اینترنت و تلگرام بیان کردند اگر اینترنت جهانی که سرورهای آن در آمریکاست و یا تلگرام که از خارج کشور مدیریت می شود مضر است و زمینه نفوذ را فراهم می کند این اشکال همیشه وجود دارد و باید به فکر اینترنت ملی و تقویت پیام رسان های داخلی بود.
۵. امام جمعه عشق آباد میزان یارانه بنزین را هم متضاد با سیاست های جمعیت کشور دانستند و بیان داشتند اینکه به فرزند چهارم به بعد یارانه بنزین تعلق نمی گیرد امر اشتباهی است
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

وزیر ارتباطات: بابت قطع اینترنت متاسفم! توضیحات آذری جهرمی درباره

وزیر ارتباطات: بابت قطع اینترنت متاسفم!

توضیحات آذری جهرمی درباره شبکه ملی اطلاعات و قطع یک‌هفته‌ای شبکه جهانی:
زندگی بدون اتصال به اینترنت دیگر متصور نیست
به‌عنوان وزیر ارتباطات، وظیفه تامین دسترسی آسان به اینترنت را دارم اما وظیفه تامین آرامش با نهادهای امنیتی است
یک بسته اینترنتی یک گیگابایت برای شما توسط اپراتورها در نظر گرفته شده است
هدیه یک گیگابایتی اپراتورها به مشترکین با شماره گیری *۹۸#

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

چه خانوارهای شامل پرداخت طرح حمایت معیشتی می شوند؟ در

چه خانوارهای شامل پرداخت طرح حمایت معیشتی می شوند؟
در نبود شاخص شفافی برای بهره‌مندی از کمک معیشتی، اما می‌توان با گمانه هایی، وضعیت دهک هفتم درآمدی را که آخرین گروه دریافت کننده این کمک هستند مشخص کرد.
در این زمینه، نتایج آمارگیری از هزینه و درآمد خانوار‌های شهری کشور در سال ۹۸ نشان می‌دهد که درآمد دهک هفتم ماهانه به طور متوسط چهار میلیون و ۶۳۷ هزار تومان بوده است، پس در نتیجه اگر خانواری مجموع درآمدش بیشتر از این مبلغ باشد، شامل دریافت یارانه طرح حمایت معیشتی نخواهد شد.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار