پیام قدردانی محمد صادق معتمدیان ، استاندار خراسان جنوبی از

پیام قدردانی محمد صادق معتمدیان ، استاندار خراسان جنوبی از همراهی یک ساله مردم و مسئولین در مسیر توسعه استان
شهروندان عزیز و فرهیخته، فرزانگان گرانمایه و فرزندان غیور استان خراسان جنوبی
زیباترین دستاورد هر خدمت بی منتی ، لبخند رضایت مردم و  به ثمر نشستن درخت تلاشهاییست که در سایه همت و همدلی، میوه شیرین توسعه، پیشرفت و آبادانی می دهد و  می توان به طعم شیرین، عطر فراگیر و وجود چشم نوازش افتخار کرد. اکنون و همزمان با گذشت یکسال از آغاز مسئولیتم به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید و استاندار خراسان جنوبی، بیش از هر زمان به خدمتگزاری شما مردم شریف افتخار می کنم و سجده شکر این توفیق بزرگ را به آستان ربوبی فرود می آورم که موهبت عظیم بهره گیری از تجربه ها و اندوخته های مدیریتی ام را برای توسعه و آبادانی استانی بسیار مهم عطا فرمود که به داشتن مردمانی خونگرم، شریف، مهربان، پاک، نجیب، ولایت مدار، شهیدپرور، فرزانه و سربلند مفتخر است.
خراسان جنوبی، این مهد طلاخیز  و این سرزمین سرشار از عطایا و مواهب الهی، به مدد سالها تلاش مسئولین گذشته و یک سال کوشش همراه با امیدِ اینجانب و همراهان عزیزم، اینک در آستانه تحولات بزرگی قرار گرفته است.ناگفته پیداست  فتح قله های پیشرفت و آبادنی بیشتر، همراهی و همدلی همگان را می طلبد.
برنامه ها، طرح ها، نظرها، تفکرات و تجربه های اینجانب که از بدو حضور مورد لطف شهروندان عزیز  قرار گرفت و با اقبال و همراهی مهربانانه همه مسئولین و مدیران، طیف ها و جریانهای سیاسی، اجتماعی و ارزشی، گروه های دلسوز استان،  قاطبه سازمانها و نهادهای انقلابی، شخصیت  ها و نخبگان استان همراه شد، چکامه ای از شعر بلند  توسعه و آغازی بر قدم های بزرگ در راه پیشرفتِ استانی است که درخشان شدن ستاره اش در آسمان کشور، حق آن ، و زندگی آرام و توأم با آسایش و رفاه، تحفه نجابت و صبر و تلاش های مردمان سخت کوش آن باید باشد.
در یک سال تلاش برای تحقق شعارهای توسعه محور دولت محترم در استان، ذیل توجهات ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) به این استان ولایت دوست، و در یکسال کوشش شبانه روزی و بی وقفه مجموعه استانداری برای تغییر نگاهها از معطوف شدن به محرومیت های استان به سمت  ظرفیت های فراوانش، آنچه اینک شاهدیم؛ استانی سرافراز، پیشرو،  پویا و مطرح در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، دینی، فرهنگی، علمی، هنری و ورزشی است.
لذا لازم می دانم با تأکید و تکیه همیشگی به برکات فزاینده خون پاک شهدای این استان که همواره چراغ راه ما بوده اند و خیرخواهی  پرچمداران عزت و دعای همیشگی دلسوزان خراسان جنوبی، از همراهان عزیز و گرانقدرم در پیمودن این راه سخت قدردانی کنم.
بدینوسیله از مردم شریف و عزیز سراسر خراسان جنوبی، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، نماینده  معزز ولی فقیه در استان ، نماینده عزیز مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، امامان محترم جمعه و جماعات استان،کلیه دستگاههای حاکمیتی و نظارتی  ذیل قوای سه گانه ،  نیروهای  امنیتی، انتظامی و نظامی، بسیج همیشه پرافتخار و بسیجیان سلحشور ، اعضای محترم شوراهای اسلامی، فرمانداران، شهرداران و بخشداران، مدیران کل و کارکنان ادارات، نهادها، سازمانها و ارگانها، معتمدین محترم، صاحب نظران، اساتید دانشگاهها، اصحاب رسانه ، تولیدکنندگان و صنعت گران و تلاشگران عرصه اقتصاد ، اهالی عزیز و گرانقدر فرهنگ و هنر، جامعه ورزشی، جامعه پزشکی و بهداشت و درمان، جامعه همیشه پرتلاش کارگران و کشاورزان، فرهنگیان فرهیخته، مرزداران غیور، جامعه پرتلاش و نجیب بانوان خراسان جنوبی، و به ویژه از نگاه پرمهر و امیدبخش و رسالت آفرین همه  مجموعه های حاکمیتی و دولتی در سطح ملی  به این استان سپاسگزارم و با کمال اعتماد به ظرفیت های این استان پهناور و با نهایت اعتقاد به استعدادهای شگرف و سخت کوشی مردم شریف آن، آینده خراسان جنوبی را بسیار روشن تر از امروز  و افق های پیش رو را بسیار دلگرم کننده تر از قبل می بینم.
از درگاه خداوند متعال توفیق خدمت مناسب تر به این مردم قدرشناس و شریف را مسألت دارم  و در پایان اولین سال حضورم در استان به پیشگاه همه شما مردم عزیز و سربلند، از صمیم قلب و به پاس اراده ها و همت ها و همراهی های بی پایان شما، ادای احترام می نمایم و در محضر خداوند متعال متعهد می شوم، در کنار شما و برای شما و به مدد و یاری دست های توانمند شما، در سالهای حضورم برای ساختن استانی آبادتر و خلق حماسه هایی بزرگ تر، از هیچ تلاشی فروگزار ننمایم. 
محمد صادق معتمدیان
استاندار خراسان جنوبی
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

به فضل الهی در دوره جدید فعالیت های #ستادنمازجمعه بخش

عشق آباد خبر
به فضل الهی در دوره جدید فعالیت های #ستادنمازجمعه بخش دستگردان امروز سه شنبه ۲۲ آذرماه جلسه ای با حضور پرشور جمعی از #جوانان در محل دفتر امام جمعه محترم تشکیل شد که ابتدا برنامه ها واهداف وماموریت های پیش بینی شده توسط مسئول ستاد برادر علیپورتشریح گردید سپس از رهنمودهای امام جمعه محترم بهره مند شدن ، و در ادامه جلسه ، معاونت جوانان ستاد نماز جمعه بخش دستگردان ساماندهی و معرفی شدند و قرار شد پس از ساماندهی سایر معاونت ها و جلسات توجیهی احکام وشرح وظایف همه عزیزان در جلسه ای رسمی تحویل و فعالیت های خود را آغاز کنند . درهمین جا از همه عزیزان ودلسوزان استدعا داریم ازطریق آی دی مسئول ستاد نظرات و پیشنهادات خود را منعکس فرمایند .

ارتباط با مسئول ستاد :
https://t.me/rezaalipour
کانال ستاد :
@dastgerdan_namaz

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Mahdi
@کانال عشق آباد خبر

#تلاش_برای_اجماع #هم‌افزایی_زیرساخت_توسعه جلسه هم‌افزایی به منظور تبادل نظر و بررسی راهکارهای استفاده

#تلاش_برای_اجماع
#هم‌افزایی_زیرساخت_توسعه

جلسه هم‌افزایی به منظور تبادل نظر و بررسی راهکارهای استفاده از پتانسیل‌های اجتماعی با میزبانی شورای اسلامی شهر طبس برگزار شد‌.

این جلسه که به ریاست آقای محمود امینی رئیس شورای اسلامی شهر طبس و نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها برگزار شد؛ برخی از متنفذین؛ معتمدین؛ اعضای شوراهای اسلامی؛ هیئت امنای هئیات مذهبی و اقشار مختلف مردمی حضور داشتند.

شورای اسلامی شهر طبس؛ پیش از این جلسات دیگری داشته و قرار است در جلسات بعدی نیز از نمایندگان قشرهای مختلف سیاسی، اجتماعی دعوت شوند.

آقای امینی رئیس شورای اسلامی شهر طبس در این جلسه تاکید کرد: از شهروندان می‌خواهیم از طریق راه‌های ارتباطی با شورای شهر؛ نسبت به معرفی متنفذین و نخبگان و نمایندگان اقشار جامعه برای دعوت در جلسات اینده وفاق اجتماعی شهرستان طبس اقدام نمایند.

گفتنی است؛ جمع زیادی از چهره‌های شناخته شده شهرستان طبس از شهرهای طبس، عشق‌آباد و دیهوک به این جلسه دعوت شده بودند که حضور نیافتند و امید می‌رود، جلسات آینده مورد استقبال مدعوین قرار گیرد‌
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

دزدگیر سیم کارتیchc کنترل تمامی لوازم برقی خانگی و کارگاهی

عشق آباد خبر
دزدگیر سیم کارتیchc
کنترل تمامی لوازم برقی خانگی و کارگاهی از راه دور از طریق پیامک و نرم افزار موبایل
قابلیت اتصال انواع چشم های بیسم،باسیم، چشم خطی،وزنی،مگنتی

قابلیت روشن و خاموش کردن دزدگیر ازدورترین نقاط ازطریق پیامک و نرم افزار موبایل بدون نیاز به اینترنت

اطلاع از قطع شدن برق و هشدار از طریق پیامک
داری باطری داخلی هنگام قطع برق

پوشش دهی تمامی سیم کارت های ایرانسل همراه اول در تمامی نقاط و حافظه تلفنی برای ذخیره ۲۰شماره

کنترل ورود و خروج افراد و اطلاع از طریق پیامک

۱۸ماه گارانتی تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش.
اطلاعات بیشتر درکانال تلگرام
@imendatapro
تماس
۰۹۱۰۳۸۲۴۱۷۷
۰۹۳۷۰۵۲۸۹۴۶
قیمت :۱,۴۵۰,۰۰۰تومان
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

انواع تیرچه بتنی (جوشی) وکرومیت بلوک سفالی (سقفی) بلوک تیغه

عشق آباد خبر
انواع تیرچه بتنی (جوشی) وکرومیت
بلوک سفالی (سقفی)
بلوک تیغه
آجر پلاک، آجر نسوز نما
آجر سفال، فشاری، دستی و سه گل
سنگ، کاشی و سرامیک
شرایط پرداخت
اقساطی بدون کارمزد (طی سه قسط)
ارزان و با کیفیت
ضمنا اجرای سقف تیرچه بلوک با تیرچه جوشی وبلوک سفالی و کرومیت با ضمانت به صورت اقساط بدون کارمزد
پذیرفته می شود.
لطفا به کانال زیر مراجعه فرمایید
@amirmohamd1234

شماره تماس جهت سفارش
حسین زاده۰۹۹۲۳۷۷۹۳۰۱
ذبیحی۰۹۱۰۵۶۲۷۱۲۹
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

✅کارگاه آموزشی ایدز جهت دانشجویان مراکز عالی شهرستان ✅ کارگاه

عشق آباد خبر
✅کارگاه آموزشی ایدز جهت دانشجویان مراکز عالی شهرستان

✅ کارگاه آموزشی ایدز جهت دانشجویان مراکز عالی شهرستان طبس توسط آقای دکتر شایسته مدیر گروه تخصصی بیماری های مرکز بهداشت استان در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی طبس برگزار گردید.

✍روابط عمومی شبکه بهداشت و‌درمان طبس
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

✅۹_۱۵آذر ماه هفته اطلاع رسانی ایدز گرامی باد

عشق آباد خبر
✅۹_۱۵آذر ماه هفته اطلاع رسانی ایدز گرامی باد

«سه شنبه ۱۲آذر:زندگی با اچ آی وی »

✅پیشگیری از ابتلا به بیماری ایدز✅
محافظت جامعه

✍مرکز بهداشت شهرستان طبس _واحد مبارزه بیماریها
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

آگاهی و پیشگیری ،آزمایش و درمان اچ آی وی(ایدز)

عشق آباد خبر
آگاهی و پیشگیری ،آزمایش و درمان اچ آی وی(ایدز)
(همه در یک کشتی نشسته ایم)
شنبه ۹آذر :رسانه و اچ آی وی
یکشنبه ۱۰آذر:سازمان ها و اچ آی وی
دوشنبه ۱۱آذر:اچ آی وی و مسئولیت اجتماعی
سه شنبه۱۲آذر:زندگی با اچ آی وی
چهارشنبه۱۳آذر:خانواده و اچ آی وی
پنج شنبه ۱۴آذر:جوانان،نوجوانان و اچ آی وی
جمعه۱۵آذر:آزمایش و اچ آی وی

هفته اطلاع رسانی ایدز گرامی باد
✍روابط عمومی شبکه بهداشت و‌درمان طبس
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

با حضور نماینده فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند و


با حضور نماینده فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند و جمعی از کارکنان این پایگاه پیام تسلیت آن فرماندهی بمناسبت درگذشت حاجیه خانم فاطمه صغری بخشی پور مادر شهید بزرگوار عبدالعلی فغانی تقدیم خانواده ایشان شد.

بعد از پایان مراسم نیروهای نظامی شرکت کننده در مراسم سر مزار شهید فغانی حاضر و به مقام شهدا ادای احترام کردند.
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار