بنزین سهمیه اضافی شما را خریداریم تلفن تماس ۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ عشق آباد

بنزین سهمیه اضافی شما را خریداریم
تلفن تماس
۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

اینترنت رایگان بگیرید دوشنبه سوری همراه اولی آخرین دوشنبه هر ماه از

اینترنت رایگان بگیرید
دوشنبه سوری همراه اولی
آخرین دوشنبه هر ماه از جوایز و هدایای همراه اول بهره مند شوید. پیشنهاد دوشنبه ۳۰ دی ماه، بسته های رایگان اینترنت (یکروزه از ۵ صبح تا ۵ عصر) از ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت
با شماره گیری
*۱۰۰*۶۴#
دریافت بسته های جذاب تر و حجیم تر برای مشترکین دارای یوسیم
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

میزان بارندگی شهرستان طبس در طی ۲۴ ساعت گذشته تاساعت

میزان بارندگی شهرستان طبس در طی ۲۴ ساعت گذشته تاساعت ۰۶:۳۰ صبح
عشق آباد: ۰٫۷ میلیمتر
تپه طاق : ۶٫۵ میلیمتر
دیهوک : ۱ میلیمتر
معدن قلعه :۳٫۸ میلیمتر
سرند دیهوک:. ۰٫۵ میلیمتر

گزارش بارندگی ایستگاه هواشناسی زهان در ۲۴ ساعت گذشته

۰٫۶ میلیمتر باران
دمای هوا: ۰٫۷-
رطوبت نسبی هوا : ۹۹٫۸% مه آلود
دید افقی : کمتر از ۶۰۰ متر

بارندگی ۲۴ ساعت گذشته شهرستان فردوس

فردوس : ۲٫۷م م
فتح اباد :۴ م م
باغستان ۱٫۲ م م
سرند ۴٫۵ م م

گزارش بارندگی ۲۴ ساعت گذشته
اداره هواشناسی قاینات
قاین ۰۱٫۵
آرین شهر ۰۴٫۵
خضری ۰۳٫۰
کلاته سورگ ۰۲٫۰
فتح آباد خضری ۰۴٫۵
عباس آباد میم ۰۶٫۰
نوغاب حاجی آباد ۰۳٫۰
محمد آباد پسکوه ۰۴٫۰

@iribnews_skh
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

ثبت نشدن نام شهرستان بشرویه در شناسنامه جدید و


ثبت نشدن نام شهرستان بشرویه در شناسنامه جدید و پاسخ ضیایی مسئول روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی

مشکلات شهر و روستای خود را بامتن ،فیلم ،تصویر و صدا برای مدیر کانال ارسال کنید، تا علاوه بر بارگذاری در کانال و دریافت پاسخ مسئولان، با تهیه گزارش در بخش پیگیری خبر ۱۶ رادیو و ۲۰ شبکه خاوران پخش شود.
شما می توانید به عنوان شهروند خبرنگار با ما همکاری کنید:

✳️ آیدی ارتباط با ما:
@iribnews_skh_admin

#صدای_مردم

کانال خبرگزاری صداوسیمای خراسان جنوبی
@iribnews_skh
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

❇️ درراستای حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی پرمخاطب وارائه کننده خدمات

❇️ درراستای حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی پرمخاطب وارائه کننده خدمات عمومی درمرکز سامد
روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱ آقای دکتر اصغرزاده مدیرکل دامپزشکی استان خراسان جنوبی از ساعت ۱۰الی ۱۱:۳۰ پاسخگوی سوالات ومشکلات همشهریان عزیز ازطریق تلفن ۱۱۱ خواهدبود،

روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۲ آقای مهندس آذری سرپرست شرکت مخابرات منطقه خراسان جنوبی از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ پاسخگوی سوالات ومشکلات همشهریان عزیز از طریق تلفن ۱۱۱ خواهد بود.
✍ روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان طبس

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

دعا کنید که یک لحظه هم اگر شده است ز روی

عشق آباد خبر
دعا کنید که یک لحظه هم اگر شده است
ز روی لطف نگاهی به ما کند زهرا (س)

اَلسَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا اَلْمَظْلُومَهُ الْمَمْنُوعَهُ حَقَّهَا سلام بر تو ای ستمدیده محروم گشته از حق خویش.

مراسم عزاداری شهادت اول مظلومه شهیده حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها

دوشنبه: ۳۰ دی /ساعت۱۹
مکان:منزل کربلایی علی خوراک پز (حافظ ۲)

➖خاک قدم های شما طوطیای چشم ماست…

هیئت جوانان بیت الشهدا عشق آباد
@beytoshohda
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

✳️جُرم؛ مثل ما فکر نکردن مشکل این روزهای ما چیست؟

✳️جُرم؛ مثل ما فکر نکردن

مشکل این روزهای ما چیست؟ اقتصاد؟ سیل؟ زلزله؟ نه، مشکل ما اینها نیست. ما درد بزرگ‌تری داریم و آنهم بی‌اعتمادی است. ما به هم بی‌اعتماد هستیم.

خیلی از ما فکر می‌کنیم در جامعه، کسی سر ما کلاه خواهد گذاشت. کسی از پشت به ما خنجر خواهد زد. ما خود را راست‌گو و دیگران را دروغ‌گو می‌دانیم.

این بی‌اعتمادی حتی فراتر از آنچه هست رفته است و تبدیل به نفرت شده است. هرکه مثل ما فکر می‌‎کند، حق است و هر که نه ناحق. نه تنها ناحق است بلکه باید آبروی او را هم ببریم، به او تهمت بزنیم تا متوجه شود کُت تن کیست!

حال جامعه ایران خوب نیست. اخلاق در ایران سرطان گرفته است. درد ما اینجا است، آنهایی که باید فرهنگ سازی کنند، خود ضداخلاق‌تر از همه حرف می‌زنند. نگاه کنید یک امام جمعه به خراحتی بخشی از مردم کشور را که از روی پرچم یک کشور رد نمی‌شود، ستون پنجم می‌خواند.

به تلویزیون نگاه کنید. آنهایی را که دوست ندارند با هزار برچسب و کنایه به مردم معرفی می‌کند، آنهم با چهره‎‌ای حق به جانب. اهالی که خود را فرهنگی می‌دانند، همین هستند. تا کسی برخلاف آنها فکر می‌کنند هزار برچسب بزرگ و کوچک می‌زنند.

متاسفانه وضعیت به گونه‌ای شده که “مثل ما فکر نکردن” تبدیل به یک جرم غیر قابل بخشش شده است. بیتی از یک ترانه به شدت روایت کننده حال و روز ماست:« حرفِ من مُجرم نبود/گر‌چه رفت بالای دار»

خیلی از ما دم از آزادی بیان و اندیشه می‌زنیم اما حاضر نیستیم حرف طرف مقابل را بشنویم. نه تنها حاضر نیستیم گوش کنیم بلکه برچسب هم می‌زنیم.

باید به دنبال پاسخی برای این سوال باشیم که چرا به اینجا رسیده‌ایم؟ این جامعه همان جامعه‌ای است که مردم همدیگر را «برادر» و «خواهر» صدا می‌کردند. برادر و خواهری از باثبات‌ترین و پراعتمادترین رابطه‌هاست.

از آن فضا رسیدیم به فضای دشمنانی که پشت دو دژ محکم پناه گرفته‌اند و از پشت دیوارها به هم تیر شلیک می‌کنند. این دژ هم فضای مجازی است. آدم‌ها این روزها خود واقعی را در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهند.

فردی نظرش در مورد یک اتفاق را بیان می‌کند. سیل ناسزا و برچسب به سمت او روانه می‌شود. مگر داریم مگر می‌شود؟ ما همه را محکوم می‌کنیم اما وقتی به عرصه عمل می‌رسیم، چشم‌مان را بر تمام مسائل می‌بندیم و فقط به دنبال زین کردن اسب خود هستیم.

در جامعه‌ای که همه خود را «حق» می‌دانند، انسانیت اولین قربانی است. تقریبا همه در حال گل کردن آب هستیم بدون این که توجه کنیم، در فرودست انگار، کفتری می‌خورد آب.»

حرف زدن با هم را بلد نیستیم. همین باعث شده است که تا کسی نظر مخالف ما را می‌دهد، تیر و کمان را برمی‌داریم و تیرهای فحش به سراغ او می‌رویم.

مثل آدم‌هایی شده‌ایم که در حال صعود به کوه هستند اما برای رسیدن به قله به جای اینکه دست همدیگر را بگیرند، از روی هم رد می‌شوند.

باید دوباره اعتماد را به جامعه تزریق کنیم. باید به هم یادآور شویم که حق نیستیم و دیگران هم دارای اندیشه، تفکر و حق هستند. باید در مدارس به فرزندان ایران آموزش دهیم که یادبگیرند گوش کنند، برچسب نزنند و خود را برتر از دیگران ندانند و فقط خود را نبینند.

✍️مصطفی داننده

http://t.me/hamid_yazdanian

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

اطلاعیه چهلمین روز درگذشت مرحوم مغفورشادروان محمدهاشم حسین پور( دامادآقاسیدهاشم محمودی

عشق آباد خبر
اطلاعیه
چهلمین روز درگذشت مرحوم مغفورشادروان محمدهاشم حسین پور( دامادآقاسیدهاشم محمودی ) رابه اطلاع کلیه اقوام،خویشان و آشنایان میرسانیم
مراسم،روزجمعه مورخه ۹۸/۱۱/۴ ساعت ۱۵ الی ۱۶/۳۰ دقیقه برسرمزارش دربهشت زهرای تهران برگزارمیگردد
روحش شادویادش گرامیباد
ارسالی،سیدمحمدمحمودی تهران ۹۸/۱۰/۳۰
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

حذفیات منابع کنکور سال ۹۹ اعلام شد فهرست حذفیات منابع سؤالات

حذفیات منابع کنکور سال ۹۹ اعلام شد

فهرست حذفیات منابع سؤالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ برای نظام آموزشی ۶-۳-۳ و نظام آموزشی قدیم متوسط اعلام شد.

آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ تیرماه سال ۹۹ برگزار می‌شود. ثبت نام برای این آزمون از ۱۶ بهمن ماه ۹۸ آغاز می‌شود و در ۲۴ بهمن ماه ۹۸ پایان می‌پذیرد.

فهرست منابع درس‌های «فقه» و «اصول عقاید» رشته علوم و معارف اسلامی دوره پیش دانشگاهی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به این شرح است: ۱) درس فقه: کتاب آشنایی با فقه نوشته ملیحه حاجیان، انتشارات مدرسه. ۲) درس اصول عقاید: کتاب جهان بینی ۳ (عدل الهی و قضا و قدر) کد :۲۰۰۹: شامل فصل اول (همه فصل)، فصل دوم (به جز عنوان «فلسفه اسلامی» صفحه ۲۳ و ۲۴) و از فصل چهارم، عنوان «نظام کل تا مصائب، مادر خوشبختی ها» (از صفحه ۶۵ تا ۷۲).

فهرست کتب منابع آزمون سراسری سال ۱۳۹۹، نظام قدیم و نظام جدید ۳-۳-۶ از اینجا قابل مشاهده است.

همچنین سازمان سنجش آموزش کشور فهرست حذفیات منابع درسی را منتشر کرده است که فهرست حذفیات منابع سؤالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ (نظام ۶-۳-۳) از اینجا و فهرست حذفیات منابع سؤالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ (نظام قدیم) از اینجا قابل مشاهده است.

براساس مصوبه جلسه اول آبان ۱۳۹۸ شورای سنجش و پذیرش، در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹، میزان تأثیر سوابق تحصیلی، حداکثر ۳۰ درصد و با تأثیر مثبت اعمال می‌شود به طوری که:

۱) آن دسته از دیپلمه‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم خود را سال ۱۳۹۸ یا ۱۳۹۹ و در نظام آموزشی جدید (۶-۳-۳)‌ اخذ کرده و امتحانات دروس پایه دوازدهم آن‌ها به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده‌ است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی بوده و سوابق تحصیلی موجود دیپلم (پایه دوازدهم سال سوم آموزش متوسطه نظام جدید ۶-۳-۳) به میزان حداکثر ۳۰ درصد به نسبت سوابق تحصیلی موجود داوطلب و به‌ صورت تأثیر مثبت در نمره کل نهایی آنان لحاظ می‌شود.

۲) آن دسته از دیپلمه‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم خود را از سال ۱۳۸۴ الی ۱۳۹۷ در نظام آموزشی قبلی اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی بوده و سوابق تحصیلی موجود دیپلم (پایه یازدهم سال سوم آموزش متوسطه نظام قدیم) ‌ به‌ میزان حداکثر ۲۵ درصد به نسبت سوابق تحصیلی موجود داوطلب و با تأثیر مثبت است.

۳) داوطلبان دارای مدرک پیش دانشگاهی ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و هنر که مدرک دوره پیش دانشگاهی خود را از سال تحصیلی ۹۱-۱۳۹۰ اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده‌ است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی بوده و سوابق تحصیلی موجود دوره پیش دانشگاهی (پایه دوازدهم سال آخر آموزش متوسطه نظام قدیم) به‌ میزان حداکثر ۵ درصد به نسبت سوابق تحصیلی موجود داوطلب و با تأثیر مثبت اعمال می ‌شود.

در مجموع میزان تأثیر سوابق تحصیلی حداکثر ۳۰ درصد است و به صورت تأثیر مثبت در نمره کل نهایی آنان لحاظ می‌شود.

۴) سایر دیپلمه‌ها (غیر از بندهای ۱ و ۲) مشمول اعمال سوابق تحصیلی نیستند.

با توجه به مصوبه جلسه ۲۹ تیرماه ۹۸ شورای سنجش و پذیرش آزمون سراسری داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ می‌توانند بدون توجه به نظام آموزشی که در آن تحصیل کرده‌اند به یکی از دو مجموعه سوال (سؤالات نظام آموزشی ۶-۳-۳ یا سؤالات مربوط به نظام آموزشی قدیم، سالی واحدی و ترمی واحدی) که تمایل دارند پاسخ دهند.

داوطلبان لازم است در زمان ثبت نام این آزمون علاقه مندی خود به پاسخگویی هر مجموعه سوال در تقاضانامه ثبت نامی مشخص و اعلام کنند./ فارس
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار