#بسم_الله_قاصم_الجبارین ▪️به اطلاع مردم شریف و متدین بخش دستگردان می رساند: ➖کسانی

#بسم_الله_قاصم_الجبارین

▪️به اطلاع مردم شریف و متدین بخش دستگردان می رساند:

➖کسانی که تمایل به حضور در مراسم تشیع و خاکسپاری #سپهبد_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی در استان کرمان را دارند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۳۲۵۰۱۸۶۸ آقای شادمان تماس حاصل فرمائید.

▪️هزینه ثبت نام صد هزار تومان می باشد.
▪️مهلت ثبت نام تا فردا دوشنبه ساعت۱۰ صبح
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:mohammadreza
@کانال عشق آباد خبر

مصوبه غیر قابل باوری که دولت و مجلس از مردم


مصوبه غیر قابل باوری که دولت و مجلس از مردم ایران پنهان کرده بودند! این دیگر نه BBC انگلیس، نه VOA آمریکا، و نه MANOTO سعودی است، صدا و سیمای خودمان است و این شخص هم نماینده مجلس کشور است که در پخش زنده صدا و سیما افشاگری های شوکه کننده و ناباورانه از دولت و مجلس علیه شهید سلیمانی کرد که پشت هر ایرانی را می لرزاند و مو بر تنش سیخ می کند! خوب ببینید دولت تدبیر و امید جناب حسن روحانی و مجلس جناب لاریجانی با سردار سلیمانی چه کرده بودند و ما از آن بی خبر بودیم! لطفا وقت بگذارید و تا انتها تماشا کنید، مجلس و دولت این موارد را علیه شهید سلیمانی تصویب کرده بود! مصادره تمامی اموال حاج قاسم سلیمانی، طبق اف ای تی اف و سی اف تی و با امضای دولت حسن روحانی و جواد ظریف، در مجلس ایران مصوب کردند که حاج قاسم و مدافعان حرم، مجرم هستند! این دیگر بحث راست و چپ نیست، بحث سر یک سرباز واقعی میهن است!
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

✍برای همیشه نامگذاری شد حلقه صالحین پایگاه بسیج شهید غلامی

✍برای همیشه نامگذاری شد

حلقه صالحین پایگاه بسیج شهید غلامی هودر به حلقه صالحین #سردار_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی نامگذاری گردید زین پس تمامی حلقات برگزار شونده بنام نامی این سردار شهید خواهد بود

(پایگاه بسیج شهید غلامی هودر)
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

برگزاری مراسم نورانی تلاوت قرآن و مرثیه خوانی گرامی داشت

عشق آباد خبر
برگزاری مراسم نورانی تلاوت قرآن و مرثیه خوانی گرامی داشت شهادت سردار آسمانی سپهبد حاج قاسم سلیمانی ویاران همرزم شهیدش با حضور فعالان قرآنی در موسسه فرهنگی قرآن وعترت منهاج عشق آباد یکشنبه ۱۵ دیماه ساعت ۱۹ @کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Muhamad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

نام گذاری بزرگترین بلوار شهر دیهوک بنام حاج قاسم سلیمانی با

نام گذاری بزرگترین بلوار شهر دیهوک بنام حاج قاسم سلیمانی

با عرض تسلیت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی

شورای اسلامی شهر دیهوک در جلسه فوق العاده مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ خود به منظور تجلیل و بزرگداشت مقام شامخ این شهید بزرگوار بزرگترین بلوار شهر (بلوار ورودی دیهوک) حد فاصل میدان امام رضا(ع) (پلیس راه) تا میدان حضرت امام خمینی (ره) به استناد درخواست شهردار محترم و نیز اعضای شورا بنام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری و تصویب گردید .

(شورای اسلامی شهر دیهوک) 

عشق اباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Azizallah
@کانال عشق آباد خبر

گام نهایی: توقف آخرین محدودیت های عملیاتی ایران در برجام دولت

گام نهایی: توقف آخرین محدودیت های عملیاتی ایران در برجام

دولت جمهوری اسلامی طی بیانیه ای گام پنجم و نهایی کاهش تعهدات ایران در برجام را اعلام کرد. جمهوری اسلامی ایران دیگر با هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی (شامل ظرفیت غنی سازی، درصد غنی سازی، میزان مواد غنی شده، و تحقیق و توسعه) مواجه نیست.

مشروح بیانیه دولت جمهوری اسلامی ایران به قرار زیر است:

بیانیه دولت جمهوری اسلامی ایران
جمهوری اسلامی ایران در گام پنجم کاهش تعهدات خود، آخرین مورد کلیدی از محدودیت های عملیاتی خود در برجام، یعنی «محدودیت در تعداد سانتریفیوژها» را کنار می گذارد. بدین ترتیب برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران دیگر با هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی (شامل ظرفیت غنی سازی، درصد غنی سازی، میزان مواد غنی شده، و تحقیق و توسعه) مواجه نیست و منبعد برنامه هسته ای ایران صرفا بر اساس نیازهای فنی خود پیش خواهد رفت. همکاری ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی کمافی السابق ادامه خواهد یافت. در صورت رفع تحریم ها و منتفع شدن ایران از منافع برجام، جمهوری اسلامی ایران آماده بازگشت به تعهدات برجامی خود می باشد. سازمان انرژی اتمی موظف است در این چارچوب اقدامات و تمهیدات لازم را با هماهنگی رئیس جمهور اتخاذ نماید.
۱۵ دی ۱۳۹۸

♦️به بیان دیگر ایران از برجام به طور کامل خارج شد.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

‏خطای دیدی که در بالا میبینید برنده مسابقه بهترین خطای


‏خطای دیدی که در بالا میبینید برنده مسابقه بهترین خطای دید در سال ۲۰۱۹ از Neural Correlate Society شد.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:اݕۅطاݪݕ ږۻایے
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار