♦نظرسنجی مریلند: محبوبیت روحانی از آغاز ریاست جمهوری برای اولین

♦نظرسنجی مریلند: محبوبیت روحانی از آغاز ریاست جمهوری برای اولین بار به زیر ۵۰ درصد رسید

در نظرسنجی دانشگاه مریلند، دیدگاه مردم در مورد ۷ چهره سیاسی-نظامی ایرانی مورد سؤال قرار گرفته است.
در این نظرسنجی، سردار سلیمانی با ۸۲% دیدگاه مثبت با فاصله زیاد و مانند نظرسنجی‌های پیشین، در صدر محبوبترین چهره‌های ایرانی قرار دارد.
محمدجواد ظریف با ۶۷% در رده دوم و سید ابراهیم رئیسی با رشد ۱۰ درصدی و با ۶۴% محبوبیت در رده سوم قرار دارد.
محمدباقر قالیباف با ۵۹% و محمود احمدی‌نژاد با ۵۲% در رده‌های بعدی قرار دارند.
میزان محبوبیت حسن روحانی برای اولین بار به زیر ۵۰% رسیده است. در این نظرسنجی تنها ۴۲% از شرکت‌کنندگان گفته‌اند به وی دیدگاهی مثبت دارند.
نفر هفتم در این نظرسنجی هم محمدجواد آذری جهرمی است. ۳۲% شرکت‌کنندگان گفته‌اند او را نمی‌شناسند. ۳۳% هم به وی دید مثبتی داشته‌اند و ۳۱% دید منفی/ فارس

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

#موسسه_خیریه_امام_حسن_مجتبی_علیه_الاسلام در نظر دارد با کمکـ شما خیرین محترم ️

#موسسه_خیریه_امام_حسن_مجتبی_علیه_الاسلام در نظر دارد با کمکـ شما خیرین محترم ️ در آستانه شهادت امام رضا علیه الاسلام  از محل مشارکت شما خیرین بزرگوار ، تعدادی از معلولین ، ایتام و زنان سرپرست خانوارِ تحت پوشش بهزیستی را ، جهت #اردوی_زیارتی_به_مشهد_مقدس_در_۲۸_صفر  اعزام نماید .
لذا شما خیرین بزرگوار می توانید کمکهای خود را به موسسه خیریه حد اکثر تا پایان مهر ماه  واریز نمایید .
شماره کارت وشماره حساب موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع)جهت مساعدت خیرین
#شماره_حساب
۰۱۰۸۸۴۸۸۸۰۰۰۲
 #شماره_کارت
۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۶۳۲۳
➕ راه های ارتباطی
شماره تلفن موسسه خیریه
۰۵۶۳۲۸۵۴۵۶۲
شماره تماس اقای ذبیحی مدیر عامل موسسه خیریه
۰۹۱۳۳۵۶۲۷۳۲
شماره تماس آقای علی رجب زاده نایب رئیس هیئت مدیره موسسه
۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹
آدرس خیریه: عشق اباد -جنب پارک کودک- داخل ساختمان موسسه آفاق
عشق اباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی، رهاورد سفر روز گذشته به

محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی، رهاورد سفر روز گذشته به تهران و دیدار با وزرا و مسئولین کشوری را تشریح کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری، محمدصادق معتمدیان طی گفت و گوی اختصاصی با ایرنا، به تشریح نتایج پی گیری های صورت گرفته پرداخت که اهم این گفت و گو در ادامه می آید.
۲۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در راستای قول رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای قطعه ۱۶ راه‌آهن خراسان جنوبی تخصیص یافت.
پس از شروع عملیات اجرایی قطعه ۱۶ راه‌آهن در مسیر خراسان جنوبی قول مساعد رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز محقق شد که تخصیص چنین رقمی در نوع خود بی‌نظیر بوده است.
پیش از این، مبلغ اعتبار پروژه یاد شده چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود که ۲۰ میلیارد تومان نیز به آن اضافه شد و در کوتاه‌ترین زمان بعد از کلنگ‌زنی به وزارت راه و شهرسازی از سوی سازمان مدیریت و بودجه کشور ابلاغ شد.
تصویب مصوبه احداث ۲۷۱ کیلومتر پروژه ریلی بیرجند و اتصال آن به راه آهن بافق – مشهد یکی از کارهای بزرگی بود که اخیرا انجام گرفته و وزارت راه و شهرسازی نیز در حمایت از آن نقش داشته است.
شرکت ویسا که مجری قطعه ۳۲ کیلومتری راه آهن است به کنسرسیومی شرکت ریلی خراسان جنوبی پیوست که در مجموع ۶ شرکت مسئولیت اجرای پروژه ۲۷۱ کیلومتری را به عهده دارند و قرار است ۹۰ درصد اعتبارات از طریق این کنسرسیوم تامین شود.
همه مسئولان کشور توجه خاصی به خراسان جنوبی دارند و تلاش می‌کنند تا بتوانند به توسعه استان کمک کنند که یکی از بخش‌های توسعه خراسان جنوبی ایجاد راه آهن در کریدور شرق است.
برای جاده‌های استان نیز وزیر راه و شهرسازی دستور اختصاص ۵۰ میلیارد تومان را از بانک مسکن به پروژه دوبانده شدن محور بیرجند- قاین داد که برای تامین آن مقرر شد از ظرفیت ماده ۵۶ قانون توسعه ششم استفاده شود تا بدهی‌های پیمانکار پرداخت و پروژه نیز با سرعت بیشتر پیش برود.
اعتبار دولتی پروژه جاده بیرجند به قاین ۱۰۰ درصد به وزارت راه و شهرسازی تخصیص داده شد و برای محور نهبندان به بیرجند و سربیشه به درح نیز اعتبارات ابلاغ شده است.
در خصوص جاده ماهیرود به فراه نیز از طریق منابع مالی خاص پیگیری‌هایی انجام گرفت تا اینکه ۲ میلیون یورو اعتبار تخصیص و به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شد که قطعه ۳۰ کیلومتری از طرف ماهیرود به فراه در حال انجام است.
به دنبال این هستیم که بیس پروازی شب را در فرودگاه بیرجند ایجاد کنیم تا آخرین پرواز شب و اولین پرواز صبح از بیرجند انجام گیرد، زیرا با این اقدام مسافران پرواز پایتخت می‌توانند در مدت یک روز به برنامه‌های کاری خود برسند.
با دستور وزیر راه و شهرسازی، شرکت ایران ایر تور نیز مکلف به دایر کردن پرواز در استان خراسان جنوبی شده است؛ روز گذشته با مدیرعامل این ایرلاین ملاقاتی انجام دادیم که قرار است به عنوان ایرلاین چهارم، پروازهای مورد نیاز استان را پوشش دهد.
با توجه به جلسات متعدد با مدیرعامل هما و ایران ایر، برنامه جدید پروازی به استان ابلاغ شده که از پنجم آبان یک پرواز به مشهد در روز یکشنبه اضافه شد و یک پرواز هم برای تهران به صورت کانکشنی در روز چهارشنبه اضافه خواهد شد.
برای توسعه شرق کشور نیازمند ارتباط با استان های همجوار هستیم که پروازهای کانکشنی به منظور برقراری مسیرهای پروازی زاهدان- بیرجند – مشهد، کرمان- بیرجند- مشهد و یزد- بیرجند – مشهد در قالب مذاکراتی با استانداران سه استان همجوار و ایرلاین های مختلف مطرح و قول هایی نیز داده شده است.
به دنبال برنامه‌ریزی برای سفر وزیر ارتباطات به استان هستیم که علاوه بر چندین افتتاح و کلنگ‌زنی، برنامه دوساله وزارت ارتباطات برای ارتقای شاخص‌های توسعه خراسان جنوبی در این سفر مشخص خواهد شد.
سفر وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به خراسان جنوبی نیز به زودی انجام می‌گیرد که دستاوردهای خوبی برای استان خواهد داشت.

⭕️⭕️ با تشکر از تلاش های مجدانه و خستگی ناپذیر استاندار امیدواریم دو بانده شدن #جاده‌مرگ‌استان یعنی مسیر طبس – یزد که بیشترین آمار تلفات جاده های استان را داراست؛ با جدیت پیگیری نمایند تا هرچه سریعتر بعد از سالها به سرانجام برسد.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

کاشت چهار اصله نهال به یاد فرشتگان ماندگار شهر طبس


کاشت چهار اصله نهال به یاد فرشتگان ماندگار شهر طبس
مکان : بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی
زمان: پنج شنبه ۲۵مهر ماه ۱۳۹۸
از عموم مردم جهت شرکت در این مراسم دعوت مینمائیم.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

پیام تسلیت بخشدار دستگردان به مناسبت درگذشت مادر گرانقدر شهید

عشق آباد خبر
پیام تسلیت بخشدار دستگردان به مناسبت درگذشت مادر گرانقدر شهید والامقام برات اله شریفی.
باسمه تعالی
▪️آنچه از تقدیر ذات حضرت حق بر انسان روا شود، الطاف خفیه ای است که انسان جز با صبر و تعقل آن را باز نمی یابد.
رجعت ملکوتی بانویی از قافله صبر زینب (سلام الله علیها)، مادر بزرگوار شهید والامقام برات اله شریفی که نماد مقاومت و ایمان و ایثار بود، عمیقا موجب تالم و تاثر گردید. اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم ایشان و مردم شهیدپرور بخش دستگردان تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال علو درجات و همجواری با فرزند شهیدش برای آن فقیده سعیده و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان محترم مسألت می‌نمایم.
✍محمدعلی شیردل_ بخشدار دستگردان
ارسال شده توسط:۰۹۱۳۲۵۰۲۰۳۹ علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

حضور جناب سرهنگ علیپور فرمانده محترم انتظامی شهرستان طبس در

عشق آباد خبر
حضور جناب سرهنگ علیپور فرمانده محترم انتظامی شهرستان طبس در بارگاه منور امیر المومنین (ع)نجف اشرف

همــــراه بــا زائــراݧ اَربـ؏ــــیݩ
#الحسین_یجمعنا
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

♦️ نظر مردم ایران در مورد برجام، امریکا و تحریم‌ها

♦️ نظر مردم ایران در مورد برجام، امریکا و تحریم‌ها بر اساس نظرسنجی دانشگاه مریلند

حدود ۵۹ درصد از ایرانی‌ها معتقدند ایران نیز باید از این توافق خارج شود. حدود سه چهارم (۷۴%) از مردم ایران از سیاست جدید این کشور مبنی بر عبور تدریجی از محدودیت‌های برجام و تهدید دیگر امضاکنندگان توافق به خروج در صورت حاصل نشدن عایدی از این توافق، حمایت می‌کنند. همچنین حدود ۷۵% معتقدند که حتی اگر آمریکا قول دهد که تحریم‌ها را تسهیل می‌کند، باز هم ایران نباید غنی‌سازی هسته‌ای را متوقف کند.

برای اولین بار، حمایت ایرانی‌ها از برجام به کمتر از نصف جامعه یعنی حدود ۴۲% رسیده است. همچنین برای اولین بار، اکثریت قابل توجهی از مردم یعنی حدود ۶۹% به اینکه سایر کشورهای باقی‌مانده در برجام به تعهدات خود عمل کنند، اعتمادی ندارند که این رقم نسبت به نظرسنجی ژانویه به میزان ۳۳ درصد افزایش یافته است.

۶۸% از ایرانی‌ها معتقدند که اقتصاد کشور در شرایط بدی قرار دارد؛ این شاخص نسبت به آوریل (فروردین ) و دقیقا پیش از خروج آمریکا از برجام که ۷۲% درصد از مردم چنین دیدگاهی داشته اند،کاهش داشته است. ۵۴% از مردم معتقدند که اقتصاد کشور در حال بدتر شدن است، که باور به این موضوع نیز نسبت به فروردین -که ۶۴% چنین اعتقادی داشتند – ۱۰ درصد کاهش داشته است.

نگرش منفی ایرانی‌ها نسبت به ایالات متحده به ۸۶% رسیده و این رقم، بیشترین میزان ثبت شده توسط این موسسه تاکنون است. در سال تحقیقات موسسه زاگبی نشان داد که ۳۷ درصد از مردم ایران معتقد بودند که “آمریکا به خاطر ارزش‌ها و آزادی‌های خود، کشوری نمونه است”. در حال حاضر، تنها ۱۲ درصد از مردم چنین دیدگاهی دارند».

دانشگاه مریلند سپس درباره محبوب‌ترین چهره‌های برجسته ایرانی توضیح داد: «سردار سلیمانی با ۸۲% محبوبیت، بالاترین میزان محبوبیت را در میان شخصیت های مورد بررسی دارد. محبوبیت سیدابراهیم رئیسی، از دی‌ماه تاکنون ۱۰ درصد رشد داشته و در حال حاضر به ۶۴ درصد رسیده است. اکثریت فزاینده‌ای (۷۳%) از مردم ایران معتقدند که قوه قضائیه تلاش می کند تا با فساد اقتصادی مبارزه کند و ۶۰% معتقدند که این تلاش ها نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است».

سپاه پاسداران محبوبیت قابل توجهی در میان مردم دارد. به عنوان نمونه، ۶۱% از مردم بر این باورند که عملکرد سپاه پاسداران در کمک رسانی به سیل‌زدگان بهار امسال «بسیار خوب» بوده است. همچنین در اردیبهشت حدود ۷۵% از مردم ایران معتقد بودند که فعالیت‌های سپاه پاسداران در خاورمیانه، باعث امن‌تر شدن ایران شده است و در حال حاضر، کسانی که چنین عقیده ای دارند به ۸۱% از مردم ایران افزایش پیدا کرده اند./ فارس

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

ثبت ملی قلعه پیرحاجات شهر طبس قلعه پیرحاجات شهر طبس خراسان

عشق آباد خبر
ثبت ملی قلعه پیرحاجات شهر طبس

قلعه پیرحاجات شهر طبس خراسان جنوبی در فهرست آثار ملی ثبت شد .

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: قدمت قلعه پیرحاجات مربوط به دوره صفویه است.

علی شریعتی منش افزود: روستای پیرحاجات دارای قلعه ای بوده که  این قلعه تاریخی بر روی یک صخره بزرگ سنگی بنا شده است.

وی گفت: قلعه با یک دیوار خشتی به ارتفاع حدود ۷ متر محصور می شده که در چهار نقطه آن دارای برج های مرتفع خشت و گلی است.

شریعتی منش افزود: نکته قابل توجه در ساخت قلعه، فضا های دسترسی به قلعه که از یک راهرو مسقف پیچ در پیچ  قسمت جنوب قلعه را به مرکز آن متصل کرده است.
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

#انعکاس انعکاس گزارش وحید الاهی خبرنگار صدا وسیمای خراسان جنوبی از


#انعکاس
انعکاس گزارش وحید الاهی خبرنگار صدا وسیمای خراسان جنوبی از شبکه یک سیما
#کربلا
#اربعین

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

طرح تجلیل از نوجوانان قرآنی و مسجدی موسسه فرهنگی قرآن و

عشق آباد خبر
طرح تجلیل از نوجوانان قرآنی و مسجدی

موسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج عشق آباد در راستای نشر و تبلیغ همسوئی قرآن و نماز در نظر دارد با استعانت از درگاه خداوند و در حد بضاعت خود از نوجوانان فعال در عرصه قرآن نماز و مساجد تجلیل بعمل آورد

هدف از این طرح تشویق نوجوانان به آموزش قرآن و حضور در مساجد است . انشا ءالله از ابتدای آبان ماه تا پایان اسفند در آخرین جمعه هر ماه و در مراسم معنوی نماز جمعه از ۴ نفر از قرآن آموزان موسسه منهاج که در برنامه های مساجد ،نماز جماعت و جمعه حضور پررنگی دارند با اهداء لوح تقدیر از طرف موسسه و نهاد امامت جمعه همراه با کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی تجلیل خواهد شد  و در پایان دوره ۵ ماهه به۴ نفر بهترینهای این طرح کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی اهداء خواهد شد . انشا ء الله 
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوارابزار