اطلاعیه فوری انا لله و انا اله راجعون باردیگر کشور داغدار تلاشگرانی

اطلاعیه فوری
انا لله و انا اله راجعون
باردیگر کشور داغدار تلاشگرانی شد که جان خود را برای خدمت به مردم در طبق اخلاص نهادند و برای آسایش مردم لحظه ای از پای نمی نشینند.
به اطلاع مردم شریف ایران اسلامی می رساند در عصرگاه روز دوشنبه 13 اردیبهشت سال 1400 تعداد 6 نفر از کارکنان خدوم سیمبان اداره برق کرمان برای رفع مشکل قطعی شبکه برق در منطقه گلباف کرمان حاضر شدند .
این گروه که در پی حادثه آسیب به شبکه برق با دهان روزه و لبان تشنه به منطقه اعزام شدند ، به فوریت و با تجهیزات ایمنی در یک گروه کامل بر بلندای تیرهای برق منطقه رفتند و با همتی جانانه رفع پارگی سیم های برق و اتصال آن به شبکه سراسری برق را آغاز نمودند.
اما در کمال تاسف سیلی مجدد به یکباره وارد منطقه عملیاتی شده و با شکسته شدن تیرهای برق ،6 نفر از همکاران برق در حال کاربه همراه خودروهای بالابر گرفتار سیلاب شدند.
اما با وجود تلاش تیم های امدادی و هلال احمر متاسفانه پیکر بی جان این عزیزان در ساعات آغازین امروز دوشنبه مصادف با شهادت مولای متقیان امیر المومنین علی (ع) پیدا شد. این عزیزان به تبعیت از خصلت مولا علی (ع)‌ برای رفع گرفتاری مردم سیل زده شبانه دل به سیلاب حادثه زدند که با این حادثه ، شهر کرمان را که هنوز، داغ سردار دلها را بر دل دارد بر داغی تازه نشاند و همه را در ماتم فروبرد.
ضمن تسلیت این حادثه ناگوار به مردم شریف ایران اسلامی و خانواده داغدار صنعت برق کشور،‌برای این عزیزان ، علو درجات عالیه را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمائیم.
شرکت توانیر
@eshkabar
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@eshkabar

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن