#دستور_را_بشنوید #حال_تازه_موسیقی_در_طبس ✍ پیمان خوش‌چشم – هنرمند خواننده طبسی در صفحه اینستاگرام


#دستور_را_بشنوید
#حال_تازه_موسیقی_در_طبس

✍ پیمان خوش‌چشم – هنرمند خواننده طبسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

دوستان عزیزم سلام
اولین آهنگ رسمی من به نام “دستور” از کانال تلگرام خودم و تمامی سایت های معتبر موسیقی منتشر شد❤

مدیریت هنری و ساخت این آهنگ با برادر عزیزم #اسحاق_اسدبیگی کار بلد و دوست داشتنی هست❤

ترانه سرا #رضا_شاهین برادر فوق العاده مهربون و دوست داشتنی❤

کاور علیرضای عزیزم و خانوم مهسا زمانی
پیشاپیش از حمایت های پر مهرتون تشکر میکنم ❤

https://www.instagram.com/peyman.khoshcheshm

#پیمان_خوش_چشم #اسحاق_اسدبیگی #دستور #رضا_شاهین #موزیک

فایل کامل ترانه دستور را به دیگران توصیه کنید…
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

جشنواره چاپ قربان تا غدیر مجتمع چاپ دیجیتال پدیده عشق آباد

عشق آباد خبر
جشنواره چاپ قربان تا غدیر

مجتمع چاپ دیجیتال پدیده عشق آباد

❌تخفیف ویژه❌
پلاکارد های حجاج، کربلا و کارت ویزیت

✅ اطلاعات بیشتر در پوستر⁉️

☎️09139521251 نوروزی

عشق آباد، روبروی صندوق قرض الحسنه ولی عصر، جنب پیتزا ساندویچ آرش
ارسال شده توسط:پست زمان دار
@کانال عشق آباد خبر

جریمه 12 میلیون ریالی برای کم فروشی نان واحد نانوایی درشهرستان

جریمه 12 میلیون ریالی برای کم فروشی نان

واحد نانوایی درشهرستان طبس به علت کم فروشی به پرداخت جریمه 12 میلیون ریالی محکوم شد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان طبس گفت: با ارسال گزارشی از جریمه 12 میلیون ریالی مبنی بر اینکه در یک واحد نانوایی ، وزن چانه های نان کمتر از وزن مصوب بوده و تخلف کم فروشی انجام شده است، پرونده ای در اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان تشکیل شد.
احمدی افزود: پس از بررسی پرونده و محزر شدن تخلف، متهم در شعبه هیئت بدوی شهرستان طبس به پرداخت 12 میلیون و 480 هزار ریال بابت کم فروشی در حق دولت محکوم شد.

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

♦️قبوض برق دفتر مشق می‌شود مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توانیر : از

♦️قبوض برق دفتر مشق می‌شود

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توانیر : از محل کاغذ صرفه جویی شده حذف قبوض برق، برای مهرماه امسال، دفتر مشق مورد نیاز یکصدهزار دانش آموز در مناطق محروم تامین می‌شود

@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

✳️پیام تقدیر و تشکر ✳️ #صعود موفقیت آمیز ۴تن از کوهنوردان

عشق آباد خبر
✳️پیام تقدیر و تشکر ✳️

#صعود موفقیت آمیز ۴تن از کوهنوردان عشق آباد به قله کلکچال تهران

✴️در تاریخ ۲ شهریور ماه ۹۸ (۴تن)از کوهنوردان #گروه _کوهنوردی _ سحرخیزان_ عشق آباد _موفق به صعود به قله کلکچال تهران به ارتفاع ۳۳۵۰ مترشدند،مسیر پیمایش شده رفت و برگشت ۱۵کیلومتر و درمدت زمان ۷ ساعت این برنامه اجرا گردید.

▫️علیرضا کدخدایی
▫️علی رفعتی
▫️حسن فهمیده
▫️مهرداد منصف

کلَکچال _ نام یکی از کوه‌های رشته كوه البرز است که در شمال شهر تهران قرار دارد. مرتفع‌ترین نقطه این کوه قله‌ی کلکچال نام دارد. ارتفاع قلهٔ کلک‌چال از سطح دریا، در حدود ۳۳۵۰ متر است.

هیات کوهنوردی وصعودهای ورزشی شهرستان طبس

✴️این صعود موفقیت آمیز را خدمت این کوهنوردان تبریک عرض نموده،موفقیت و پیروزی روز افزون برای این عزیزان آرزومندیم.
@es_varzesh
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:A A.
@کانال عشق آباد خبر

❇️تجلیل از پزشکان محترم بیمارستان شهید مصطفی خمینی اهدای گل

عشق آباد خبر
❇️تجلیل از پزشکان محترم بیمارستان شهید مصطفی خمینی
اهدای گل و لوح تقدیر
به مناسبت روز پزشک
باهمراهی پرسنل بانک رفاه
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:Ahmad Rajabzadeh
@کانال عشق آباد خبر

#صنعت_کار_چاق_کنی! ✍ سید جلال فیاضی اقدامات اخیر قوه قضاییه برای مبارزه فراگیر

#صنعت_کار_چاق_کنی!
✍ سید جلال فیاضی

اقدامات اخیر قوه قضاییه برای مبارزه فراگیر با فساد به ویژه در درون این قوه با استقبال گسترده افکار عمومی مواجه شده است.

بررسی یک گزارش رسمی می تواند ابعاد فساد در قوه قضائیه را بیشتر روشن کند.دو سال پیش حفاظت اطلاعات قوه قضائیه گزارشی را به عنوان عملکرد خود در سال۹۵منتشر کرده است که نشان می دهد در این سال ۱۵۰۰۰میلیارد تومان پول کارچاق کنی به تعداد 344 مورد کشف شده است! خبری که نه در فضای مجازی و نه در سایر رسانه ها چندان مورد توجه و کنکاش قرار نگرفت و در فضای غبارآلود سپهر سیاسی کشورمان گم شد!

بر اساس عرف معمولا کشفیات 10 درصد واقعیت موجود است؛ به این معنا که برآورد می شود صنعت کارچاق کنی در دستگاه قضایی سالیانه حدود 150 هزار میلیارد تومان گردش مالی داشته باشد.این رقم چندان هم دورازواقعیت بنظر نمی رسد.

اخیراً علیرضا زاکانی نماینده پیشین مجلس در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه از اعمال نفوذ های اکبر طبری معاون تازه به حبس کشیده شده دفتر رئیس سابق قوه قضاییه و وابستگان به وی پرده برداشته است که فقط یک مورد آن مربوط به پرونده موسوم به پتروشیمی با اخلال شش میلیارد و ششصد میلیون یورو معادل تقریبی یکصد میلیارد تومان است!
چند مقایسه می تواند عمق فاجعه را بیشتر نمایان سازد:

۱-باتوجه به میزان ۴۲ هزار میلیارد تومانی بودجه عمرانی کل کشوردرسال ۹۵ می توان به این واقعیت تلخ پی برد که مبلغ کشف شده پول کار چاق کنی در سال ۹۵ معادل ۳۰درصد بودجه عمرانی کل کشوربوده است واگر کشفیات ده درصد واقعیت باشد میزان واقعی پول کار چاق کنی در قوه قضائیه بیش از سه برابر بودجه عمرانی کل کشوربوده است !

۲- کل بودجه قوه قضائیه و سازمان های وابسته در سال ۹۵ حدود ۷۰۰۰ میلیارد تومان بود، یعنی همین مقدار کار چاق کنی کشف شده دوبرابر بودجه دستگاه قضائی و اگر به شیوه «میزان کشفیات از واقعیت» محاسبه کنیم صنعت کارچاق کنی حدود 20 برابر بودجه سالیانه دستگاه قضائی گردش مالی داشته است.

۳- بر اساس رقم اعلام شده سهم هر «کارچاق کن» از میزان کشفیات ۴۴ میلیارد تومان است، یعنی ماهیانه نزدیک به ۴ میلیارد تومان!
۴_اذعان اخیر رئیس سابق قوه قضاییه به اینکه مخزن الاسرار اتهام های قائم مقام ها،معاونان وآقازاده های مسیولین است چهره خوبی را از دستگاه قضایی ترسیم نمی کند .اتهام هایی که معلوم نیست رسیدگی شده یا صنعت کار چاق کنی آنها را از چرخه رسیدگی خارج کرده است که هنوز هم درمخزن الاسرار باقی مانده است!

با توجه به نکات فوق آیا نمی توان مدعی شد که فساد در دستگاه قضائی هم سیستماتیک است و باید برای آن چاره ای جدی وسریع اندیشید.؟
این واقعیتی است که رسما از سوی مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه منتشر شده است .قوه ای که باید پناهگاه مردم و پرچمدار استیفای حقوق جامعه باشد.

مردم انتظار دارند قوه قضائیه با مفاسد اقتصادی امروز جامعه و اختلاسهای میلیاردی برخوردی قاطع وفساد برانداز داشته باشد و قطعا شرط اصلی برای موفقیت در این کارزار پیچیده مبارزه با فساد در درون قوه قضاییه است.

مقام معظم رهبری نیز تاکنون بارها دغدغه خود را در خصوص سلامت قوه قضائیه بیان فرموده وبر برخورد با فسادهای داخلی قوه قضائیه تاکید نموده ولازمه پیشرفت کارها در دستگاه قضائی و ایجاد تلقی عمومی از قوه قضائیه به عنوان مجموعه ای «حیات بخش، امید بخش و آرامش بخش» را برخورد جدی با تخلفات دانسته اند و با تاکید بر اصلاح قوه قضائیه از درون ،افزایش بیشتر بازرسی ها و برخورد جدی و مجازات متخلفان را مورد توجه قرار داده و فرمودند: «نباید اینگونه احساس شود که قوه قضائیه با متخلفان قضائی برخورد نمی کند».ایشان همچنین حفظ سلامت قوه قضائیه را اصلی ترین عامل جلب رضایت مردم ودر درجه اول اهمیت برشمرده اند.

در شرایطی که تلاش می شود با رکود در اقتصاد کشور مقابله گردد تاسایه رکود از سر صنعت برداشته شود، برعکس انتظار می رود بایک اقدام انقلابی، سونامی رکود متوجه «صنعت کارچاق کنی »در قوه قضائيه گرددو این صنعت به طور کامل ریشه کن شود تابا سلامت دستگاه قضائی، قوه قضائیه به واقع پناهگاه مردم باشد.

اکنون که رئیس محترم قوه قضاییه مبارزه ای بدون اغماض با فساد را آغاز کرده‌اند واین اقدام انقلابی با مبارزه در درون قوه قضاییه همراه شده است وبرخی از متهمان به فساد در قوه قضاییه دستگیر شده‌اند، انتظار می رود بزودی صنعت کار چاق کنی در قوه قضاییه و البته در همه دستگاه های اداره کننده کشور فلج شود واین واژه تلخ از ادبیات کشورمان حذف گردد.

*سرمقاله شهرآرا ۱۳۹۸/۵/۳۰

عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:09132502039 علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

سید جلال فیاضی، روزنامه نگار، در یادداشت نخبگانی امشب با

عشق آباد خبر
سید جلال فیاضی، روزنامه نگار، در یادداشت نخبگانی امشب با مثالی از عملکرد راه‌آهن‌ عقب‌گرد در راه‌های رفته برای دولت الکترونیک را نقد کرده‌است

#یادداشت_۱۰۰کلمه‌ای
#دیدگاه_نخبگانی
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:09132502039 علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

ثبت نام مهد وپیش دبستانی شکوفهای قرآنی غدیر روزهای

عشق آباد خبر
ثبت نام مهد وپیش دبستانی شکوفهای قرآنی غدیر روزهای دوشنبه و چهارشنبه آدرس: خیابان خدابخش خیابان شهیدان علی پور (منزل مرحوم دلیری) تلفن 32853500. 09138584955 مدیریت خانم نجفی
عشق آباد خبر
@کانال عشق آباد خبر
ارسال شده توسط:09132502039 علی رجب زاده
@کانال عشق آباد خبر

رفتن به نوار ابزار